GabrielleE GabrielleE komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dlouho jsem nečetla nic tak hloupého. Není to vůbec erotické. Spíš je to taková lehce pikantní harlekýnka pro utahané matky tří dětí.
Nechápu, jak se knížka mohla stát tak populární.

20.08.2017 odpad!

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Poprvé jsem jí otevřela asi ve dvanácti letech a poté se k ní několikrát vrátila.
Knížka je humorná, lehce se čte. Výborně se u ní bavím.

07.08.2017 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Knížka má dobré i špatné části. Určitě souhlasím s tím, že když si budeme říkat jak jsme k ničemu, tak to moc daleko nedotáhneme. Na druhou stranu aids vážně nevzniknul z pocitu provinění.

09.05.2018 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Panovačný stalker trpící obsedantně kompulzivní poruchou si najde svojí sladkou holčičku. Slaboduchý děj a hloupé dialogy.

22.05.2019 1 z 5

Vraždy s monogramem Vraždy s monogramem Sophie Hannah

Poirota miluji, takže jsem za pokračováni knížek Agathy Christie ráda. Je sice poznat ,že kniha má jiného autora, ale mně se líbila.

09.03.2018 4 z 5

Černé housle Černé housle Maxence Fermine

Knížku jsem kupovala ve výprodeji asi za dvacku. Byla jsem hodně překvapená, jak je příběh povedený. Určitě stojí za přečtení.

31.10.2017 4 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Přiznávám se, že jsem knihu četla kvůli scénce pánů Kaisera a Lábuse :)

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Hlavní hrdinka je tak posedlá výhrou, že vůbec nechápe, co se kolem ní děje.
Přišlo mi dost hrůzostrašné, jak se snažila racionálně zdůvodnit všechny ty mrtvoly.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Zkoušela jsem číst v patnácti i ve dvaceti a pořád mi to přijde stejně slaboduché.

20.08.2017 1 z 5

Miluji Harryho Pottera, ale z téhle knihy jsem nebyla tak nadšená. Hlavní hrdinové Scorpius a Albus se vůbec nechovají jako kluci v jejich věku. Celé to působí tak nějak amatérsky, jako kdyby puberťačka psala fanfiction povídku.
Taky už mi Voldemort nepřijde tak démonický a bezcitný ..
Ale příběh sám o sobě se mi líbil. Bylo zajímavé sledovat jak se měnilo chování postav v různých světech.

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Agathy Christie, podle mně má hodně propracovanou zápletku. Opět byl vrahem někdo jiný, než jsem myslela. :)

19.08.2017 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Jsem velký negativista, co myslí vždy na nejhorší a knížka mi hodně pomohla začít měnit své myšlení.

06.06.2019 5 z 5

Komplikace Komplikace Isaac Adamson

Tahle kniha je hodně podivná. Dočetla jsem jí, ale místy už jsem se dost nudila. A také moc nechápu jak to vlastně dopadlo.

07.11.2017 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Mně se knížka moc líbila. Přečetla jsme jí jedním dechem. Postavy jsou velmi reálné a sympatické.

28.10.2017 5 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Tuhle knížku jsem jako dospívající milovala.
Lehce hororový děj a sympatická hlavní hrdinka.

20.08.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Přečetla jsem jedním dechem. Hlavní hrdinka je velmi silná žena. Vraždí dost originálním způsobem. Už se těším, až si přečtu druhý díl.

20.08.2017 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Moje nejoblíbenější knížka na světě. Po přečtení člověk dlouho přemýšlí o životě.

15.08.2017 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a jsem z ní dost nadšená. Mám ráda duchařské knížky a hlavní hrdinka byla moc sympatická.

15.08.2017 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Říká se nesuď knihu podle obalu, ale já podle něj čekala něco trochu jiného. Trochu víc temné atmosféry a pohřebnictví.
Líbily se mi části se sirotkem. Ale části s politikou byly opravdu nudné a těžko se mi četly.

07.08.2017 4 z 5

Zavřená truhla Zavřená truhla Sophie Hannah

Knížka nebyla vůbec špatná. Líbil se mi příběh a hlavně miluji Hercula Poirota.
Ale Agatha Christie to prostě není. Ta je jedinečná.

07.08.2017 4 z 5