Gabriela456 Gabriela456 komentáře u knih

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Přesněji bych dala knížce 3,5 hvězdičky. Oproti sérii DIMILY je to slabší. Estelle Maskame je jedna z mých oblíbených autorem. Od jejich knih můžete čekat krásný příběh, u kterého můžete vypnout hlavu a užít si léto. Určitě si přečtu další díl, protože to vypadá, že by mohl být trochu více zajímavý.

09.08.2022 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Ze začátku jsem tak trochu nevěděla o čem čtu. Asi po hodině jsem se, ale začetla a bylo těžké se od knížky odtrhnout a jít dělat něco jiného. Další skvělá kniha od autorky Melanie Moreland.

08.08.2022 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Další super díl

15.12.2020 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Naprosto skvělá knížka. Přečetla jsem ji asi do 4 hodin, úplně jsem hltala každou stránku. Příběh je v krásném prostředí, super hlavní postavy. Všem jen doporučuji. Škoda že není další díl.

02.09.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Naprosto skvělá série, všechny knihy jsem přečetla za jeden týden a jsem strašně smutná, že jsem na konci a chtěla bych další díl o dvojčatech. Určitě si přečtu další knihy od autorky a všem budu doporučovat její naprosto úžasné knihy.

23.02.2020 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Nevěděla jsem, co od tohoto dílu očekávat, dlouho jsem četbu odkládala, ale jsem ráda, že jsem si našla čas a přečetla jsem si tuhle knížku. Do děje jsem se začetla a přečetla jsem to jedním dechem. Můžu jenom doporučit.

20.02.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Další skvělý díl, rychle na další, nemohu se dočkat.

15.02.2020 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Nedokázala jsem přestat číst, četla jsem celý den a naštvala jsem se pokaždé, když jsem musela odejít od čtení. Miluji tuto sérii.

14.02.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jsem strašně moc ráda, že jsem se konečně dostala ke čtení této knížky. Přečetla jsem to za jedno odpoledne. Všem jen doporučuji. Těším se na další díl.

14.02.2020 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Super kniha. Škoda,že to byl poslední díl.

14.05.2019 5 z 5

Mezi dvěma Mezi dvěma Kateřina Maruchničová

Odpočinkové čtení, kniha se četla velmi dobře.

27.04.2019 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Skvělá kniha, napínavá až do konce.

16.12.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Krásně napsaná série.

01.12.2018 5 z 5

Nejjasnější hvězdy Nejjasnější hvězdy Anna Todd

Nelze říct, že by kniha byla napsaná špatně, ale chyběla mi tam určitá jiskra, která mě vždy nutí číst dál a dál. Dlouho jsem nemohla přijít na hlavní myšlenku autorky, knížka mě začala bavit teprve až po 150 stránkách. I když mě děj ze začátku moc nebavil, tak další díl si určitě přečtu, přece jsem trochu zvědavá, jak příběh skončí.

23.03.2023 3 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Přečteno za jeden večer.

12.08.2022 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Musím se přidat k ostatním, že tenhle díl mi přišel nejslabší z celé série. Něco mi na tom nesedělo. Některé časti jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem zrovna nepochopila o čem to je. Nenechám se, ale odradit a přečtu si poslední díl. Hodnotím 2,5 hvězdiček.

11.08.2022 2 z 5

Nebe po bouři Nebe po bouři Sabaa Tahir

(SPOILER) Skvělé zakončení celé série. Nejvíce jsem si oblíbila Helenu a Harpera, a když ke konci Harper zemřel, zlomilo mi to srdce. Na můj vkus zde bylo hodně boje a chyběla mi zde občas taky nějaká romantika.

23.07.2022 4 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Super série, všechny díly se četly jako jedna báseň.

11.08.2019 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Jedním slovem nádhera.

20.03.2019 5 z 5

Běsnící světlo Běsnící světlo Estelle Laure

Moc hezká knížka. Škoda, že není druhý díl.

13.01.2019 5 z 5