Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Veľmi silný príbeh...viac k tomu nemám čo dodať.

24.08.2020 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Jednoducho skvelá... Hlavných hrdinov som si obľúbila hneď na začiatku. Kniha má všetko, čo má mať a dokonca ešte niečo navyše... Je vtipná, hravá, romantická, sexi..a zápletka?? Super. Teším sa na Christophera.

29.08.2022 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Po tejto knihe som siahla po x rokoch. Nádherný a zároveň smutný príbeh človeka.

13.05.2020 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Veľmi silný príbeh... jediné čo ma napadá je to, že to človek ako rodič nechce zažiť..

09.04.2024

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak od tejto knihy som sa nevedela odtrhnúť. Zaujímavé prostredie, sympatickí hlavní hrdinovia. Super

16.08.2021 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No neviem... knihu som dočítala, ale celé je to také divné. Takto geniálne a vypočítavé dieťa je pre mňa nereálne. Koniec je z môjho pohľadu málo prepracovaný a neurčitý... alebo bude pokračovanie.

07.06.2021 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha sa číta dobre, príbeh je pekne napísaný, dávam plus za ďalšie informácie, ale čítala som aj lepšie knihy s touto tématikou.

23.01.2023 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Toto je autorkina prvotina??? Kniha je jednoducho skvelá. Je v nej od všetkého niečo. Je vtipná, akčná a vášnivá. Nevedela som sa od nej odtrhnúť a už sa teším na ďalšie čítanie. Michaela Brnková len tak ďalej...

02.04.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Kniha sa číta veľmi dobre, príbeh je zaujímavý. Aj keď má hlavná hrdinka už niečo za sebou, niektoré myšlienkové pochody nechápem. Tristan je veľmi sympatický a záver je super. Uvítala by som príbehy aj ostatných Milesovcov.

29.10.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Melanie proste vie ako na to. Kniha má všetko, čo mať má - romantiku, vzrušenie, zaujímavú zápletku..

15.08.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha sa číta sama. Hlavný hrdina je sympaťák a Charlotte trošku strelená. Záver knihy krásny..aj slzičky boli. Super

25.05.2020 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Za mňa krásne zakončenie celej série. Oceňujem prostredie, kde sa odohráva väčšia časť príbehu. Christopher je presne taký, ako som si ho predstavovala z predošlých dielov. Aj keď je podľa mňa príbeh Tristana najlepší, dávam 5 hviezdičiek.
Len škoda, že bratia Milesovci sú len štyria.

14.09.2023 5 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

ANO!!! Perfektné zakončenie celej série. Keď knihu vezmete do ruky, nebudete ju vedieť odložiť pokiaľ ju nedočítate. Vtiahne vás do deja hneď na začiatku.. Vďaka retrospektive zistíte prečo je Semoin taký aký je a ešte viac si ho zamilujete. Kniha má absolútne skvelú zápletku. Pekný obal a zoznam skladieb sú len čerešničkou na torte...

10.06.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Pekné čítanie, aj keď sa Jameson chvíľkami choval ako kretén. A Tristan je zlatíčko.

07.01.2022 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Za mňa nie.. Ona sa stále opakuje, on je asi magor. Až posledná veta ma trošku prebrala, inak sa tam nič moc nedeje...

14.06.2021 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Typická American love story so všetkým, čo k tomu patrí. Kniha sa veľmi dobre číta. Sympatickí hlavní hrdinovia, hlavne Emmy. Páčilo sa mi doberanie Bentleyho s kamarátmi. Teším sa na príbeh Aidena a dúfam, že aj posledný z trojice dostane tiež svoj priestor.

30.05.2020 5 z 5

U tejto knihy som sa smiala od začiatku do konca. Čítal aj manžel a dosť sme sa bavili. Skvelá.

13.05.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Veľmi pekná, vtipná oddychovka. Sympatickí hlavní hrdinovia. Číta sa sama. Odporúčam.

30.03.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha je veľmi dobre napísaná. Je vtipná, zmyselná a napínavá. Číta sa úplne sama. Teším sa na ďalšie diely. Odporúčam.

30.03.2020 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Pekné, čtivé. Nemôžem si pomôcť, ale z pohľadu Christiana je to oveľa lepšie.

18.05.2023 4 z 5