Foglinka Foglinka komentáře u knih

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Kniha se mi líbila. Některé pasáže byli sice takové utahané, ale potřebovala jsem vědět jak to dopadne. Za mě lepší průměr.

16.04.2018 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Ze začátku mi to nějak nešlo zkousnout. Knihu jsem odložila a později se k ní vrátila. Nakonec mě příběh zaujal a potřebovala jsem vědět jak to dopadne.Kniha je místy smutná. Nevšední.

25.05.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Miluju Keplera a opět nezklamal. Mam ráda napětí a to autor prostě bravurně umí. Poslouchala jsem jako audio knihu. Za mě skvělé.

25.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha byla super. Přečetla jsem napjatá, jak to vše dopadne.

25.05.2017 4 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Po přečtení Cely 17 je tato kniha trošku slabší. Můj osobní pocit. Závěr mě trochu zklamal. Téma děsivé. Nic mene to nemění mojí vášeň pro toho autora. Jdu se vrhnout na další knihu tohoto autora.

14.02.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku mě hlavní postava ufňukané alkoholičky děsně štvala. Poslouchala jsem jako audioknihu při práci. Děj se, ale rozjel tak, že jsem doslova hltala každé další slovo. Milé překvapení. Doporučuji

17.03.2016 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Z prvu jsem se v knize trochu ztrácela. Nic méně postupem knihy se začaly dějové linie objasňovat. Nemohu napsat, že by to byla moje top. Ale bavila mě. Překvapivý závěr. Doporučuji.

17.03.2016 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Všeobecně mám ráda detektivky. Musím říci, že Vzkaz v lahvi mě dostal. Výborně napsané. Překvapivé. Napínavé. Moje první kniha od toho autora a těším se na další. Doporučuji.

17.03.2016 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Na knihu jsem se jako fanynka spisovatele opravdu těšila. Takže jsem si jí dala k vánocům.
Asi jsem čekala víc. Né, že bych byla zklamaná. Jen tomu chyběli grády. Nic méně přečetla jsem za 2 dny a těším se na další knihu od autora. Pro mě to byla příjemná oddechovka.

05.01.2016 3 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Musím poděkovat autorovi. Dobře jsem se bavila. Kombinace upírů a žlutejch mimozemšťanů :-D. Jediné, co bych asi autorovi vyčetla, byla rychlá smrt Kateřiny. Ta mrcha si zasloužila trpět. Okamžitě beru další díl, protože musím vědět, jak to celé dopadne.

09.05.2014