Feryy Feryy komentáře u knih

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Zajímavé, méně sexu více akce ale libílo.

20.06.2022 4 z 5

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

Hrozně zajímavé a dobré. Velmi mě to bavilo a četlo se to samo.

25.08.2021 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Super svět, konec epický akce skvělá, hlášky no prostě paráda.

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Trochu jiná kniha, je vidět změna autora. Ale hrdinové jsou pořád ti samý, super svět a prostě pohodové čtení.

01.07.2021 5 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Rozhodně paráda. Vtip, černý humor, potoky krve/slizu a prostě se mi to líbilo.

Město v oblacích Město v oblacích Kristýna Sněgoňová

Pro mě velmi zajímavá kniha. Strhující spád. Nevím jestli by to mohlo být delší, ale ten svět byl super.

01.07.2021 5 z 5

Děti času Děti času Adrian Tchaikovsky (p)

Musím říct, že jsem konec nečekal. Teda myslel jsem si, že přijde, ale tohle luxusní. Opravdu jiné, nečekané, prostě parádní. Snad budou další díly a udělat by se daly. Rozhodně doporučuji.

27.05.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Je to taková jednoduší kniha. Rozhodně by se svět dal udělat temnější a drsnější. Což nebylo účelem. Čte se to rychle, jsou tam pěkné momenty. Líbila se mi a celkem mě zajímá další díl.

25.04.2019 4 z 5

Roj Roj Nick Webb

Velmi rychle přečteno. Kapitoly jsou krátké, rychle se to čte což je super. Bavilo mě to, i když tedy to není nic náročného. A tak doporučuji a těším se na další díly. Akorát ten český překlad názvu .... chápu je to atraktivnější, ale pak to nejde pochopit :-D

25.03.2019 5 z 5

Páté roční období Páté roční období N. K. Jemisin (p)

Pro mě osobně to byla výborná kniha. Autorka nic neřekne přímo, chce to si hodně domýšlet a to je super. Fakt originální nebo aspoň pro mě úžasný svět a pojetí "magie". Musím rozhodně za sebe doporučit. A těším se na další díly.

25.03.2019 5 z 5

Smrtící titan Smrtící titan Greg Bear

Zajímavé, až příliš na mě ke konci abstraktní. Těžko se to představuje všechno. Tedy pro mě.

25.02.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Ač se v knize zase tolik nestane, je to opravdu zajímavá kniha. Hlavně postavy jsou nádherně vykreslené, úplně jsem si je představil. Rozhodně ji doporučuji i když některé scény mě budou trochu strašit.

17.12.2018 4 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Pro mě osobně musím říct, že trochu ubylo sexu a magie. Což je docela škoda. Místa jsou zajímavá, zvlášť to v Havaně. Jízda to byla, rozhodně stojí za přečtení.

18.10.2018 4 z 5

Krev Kudlanky Krev Kudlanky Adrian Tchaikovsky (p)

Rozhodně doporučuji. I když je tam hodně dějů, doporučuji číst hned po předchozích dílech. Jinak se v tom člověk ztratí. Ač mi přišel ten konec takový uspěchaný, jakoby to chtěl rychle dokončit. No budu se těšit na další díly.

17.09.2018 5 z 5

Impérium černé a zlaté Impérium černé a zlaté Adrian Tchaikovsky (p)

Velice zajímavé téma. Hrozně netypické. Příběh takový obyčejný, ale postupně graduje. Přečteno s nadšením. Rozhodně doporučuji.

22.08.2018 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Není to takové jízda jako pozdější knihy, ale je dobré téma slovanských bohů. To se mi moc líbilo. A je tam sex :D

30.05.2018 4 z 5

Ofenziva českých zemí Ofenziva českých zemí Jan Kotouč

Opravdu parádní kniha. Tenhle typ alternativní historie mě baví. Tentokrát mix námořních i pozemních bitev a špionáže. Takže moc pěkné.

05.04.2018 5 z 5

Drak bere vše Drak bere vše Hanina Veselá

Rozhodně zajímavé. Jakožto čtenář Asterionu sem rád, že někdo píše knihy v tomhle světě. Takže spoustu věcí jsem znal nebo tušil. Je to hodně High Magic, ale sex tam je takže pohoda :)

20.03.2018

Váleční psi Váleční psi Greg Bear

Je to zajímavá kniha, jen je to první díl. Takže se tam toho moc neřekne. Všechno jsou jen domněnky a tušení. Osobně jsem se občas ztrácel v tom co je realita a co vize. Těším se na další díl.

02.03.2018 4 z 5

Artefakt Artefakt Jamie Sawyer

Opravdu výborné. Konec překvapivý. Rozhodně stojí za to.

06.02.2018 5 z 5