Ochránce přehled

Ochránce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372849/bmid_ochrance-4Lg-372849.jpg 4 79 79

Hlasy série

1. díl

Ve světě, kde jsou long drinky nedostatkovým zbožím, cizinec poslouchá hlas v hlavě, který mu říká, aby si koupil limonádu od dívky sedící na prašné cestě. Ten okamžik je spojí. Je velmi nebezpečné naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Ti, kteří tak činí, mlčí. Tyto hlasy mají smysl. A když se Poutník potká s Lacey, má to svůj důvod, akorát o tom oba ještě nevědí. Postapokalyptický thriller pro čtenáře Stephena Kinga, Clivea Barkera a Neila Gaimana. Nový svět, ve kterém jsou největší hrozbou hlasy uvnitř vaší hlavy.... celý text

Literatura světová Thrillery Sci-fi
Vydáno: , Omega

Defender , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ochránce. Přihlašte se a napište ho.

MaxQ
24.05.2023 3 z 5

Na to, jak je kniha tlustá, se v ní toho děje celkem málo. Příliš mnoho popisných pasáží, zkoumání citů a myšlenkových pochodů. Námět Hlasu celkem originální, ačkoliv jeho podstatu si autorka zřejmě nechává na další díly. Jinak celkem běžné postapo se všemi nezbytnými proprietami.

Katarzyny
15.01.2023 4 z 5

Třičtvrtě knihy jsem přečetla relativně rychle a nebylo tak těžké se začíst. Konec byl ale docela dost protáhlý a už bylo docela obtížné se jím pročíst. I tak se mi ale kniha moc líbila.

devildeny
20.08.2021 5 z 5

Tento žánr mi opravdu sedí, celkově takové typy travel postapo žeru. Hlasy byly zajímavým zpestřením. Kladné postavy z knihy byly sympatické, hodně silné osobnosti. Klidně bych si dokázala představit pokračování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ochránce v seznamech

v Právě čtených1x