Fanfanka Fanfanka komentáře u knih

Schody k nebesům Schody k nebesům Zecharia Sitchin

Tak toto je pecka - Prekvapivé odpovede na provokatívne otázky..
Prečo ľudstvo cele veky verilo , že niekde na Zemy existuje miesto , kde sa smrtelník može stretnuť s Bohom?
Kde takéto miesto bolo?
Kto ho založil?
Existuje toto miesto doteraz?.........

Války bohů a lidí Války bohů a lidí Zecharia Sitchin

Potopa sveta,Trojská vojna,zničenie Sodomy a Gomory...Su za najvačšie pohromy sveta zodpovedný obry zo vzdialených svetov?
Dych vyražajuca knižka

Výpravy do mýtické minulosti Výpravy do mýtické minulosti Zecharia Sitchin

Doplňujuce informácie k niektorýcm Sitchinovým starším knihám.
Kde sa nachádza Božská hora ARARAT? , prečo sa v Amerike vyskytuju černošské kamenné Olmecké hlavy ?,kde je schovaná Archa večšnej zmluvy? atď atď.... Prečo nam muzea umyselne zatajuju historiu?Putavo spracovaná kniha.

Kosmický kód Kosmický kód Zecharia Sitchin

Veľmi ťažká kniha. Povedal by som , že zo Sitchinivých diel najťažšia ale veľmi ,veľmi zaujímava.
Dozviete sa z nej , že Sumerovia už poznali šrubovnicu DNA , prečo keď Bohyňa splodila s pozemskym mužom potomky , tak to bol viac než poloboh (matkine MTDNA ) a keď boh splodil s pozemskou ženou potomka tak to bol iba poloboh.
Existuje suvislosť medzi hebrejskou abecedou a genetickým kodom?
Aký je význam druhého nájdeneho Stonehenge v roku 1967 na Golanských výšinách?
Boli to annunaki genetický inžinieria ktorí stvorili človeka ?
Kniha ma šokovala ...

Dvanáctá planeta Dvanáctá planeta Zecharia Sitchin

Povinný základ pre toho , kto chce sa so Sitchinovou teoriou zoznámiť.
Všetké jeho ďalšie diela vychadzaju prave z tejto knihy.Kniha v originále vyšla v roku 1976 a to, čo sa v tejto knihe vtedy napísalo veda a NASA v týchto rokoch potvrdila a potvrdzuje.A ake su to veci ?
Pozorny čitatel nech sa začíta a nájde v knihe 12 planéta.......... SUPER KNIHA.

Zprávy z nadsmyslového světa Zprávy z nadsmyslového světa Ernst Meckelburg

Super zaujímavé - Človek si ale musí na taketo veci urobiť názor sám.

Osud Osud Frank P. Jones

Zaujímave super - na takéto veci si človek musí urobiť nazor sam

Z koho jsme vznikli? Z koho jsme vznikli? Ernst Rifgatovič Muldašev

Tak tato kniha ma duševne obohatila.Po roznych teoriach o vzniku človeka je tu ďalšia na tuto temu.
Super , ale človek si musi urobiť na nazor prezentovaný v tejto knihe usudok sám.

Poselství ze srdce světa Poselství ze srdce světa Alan Ereira

Domorody indiani vidia umierajucu prírodu a prosia ludstvo , aby zmenili svoje postoje k prírode a začali ju chrániť.
Ak by zomrela príroda zomrieme aj my ľudia.

Gauguin Gauguin Silvia Munoz de Imbert

Kniha opisuje životopis a diela tohto maliara.

Rubens Rubens Beatriz García Sánchez

Zatial najlepšia kniha zo serií Geniovia umenia.

Leonardo Da Vinci Leonardo Da Vinci Laura García Sánchez

Kniha spojena so životopisom umelca a v knihe doloženymi obrazkamy z jeho prelomovych diel.

Geniové umění - Michelangelo Geniové umění - Michelangelo kolektiv autorů

Kniha spojena so životopisom umelca a v knihe doloženymi obrazkamy z jeho prelomovych obrazovych a socharskych diel.

Van Gogh Van Gogh Laura García Sánchez

Prekrasna kniha spojena so životopisom maliara a v knihe doloženymi obrazkamy z jeho prelomovych obrazovych diel.

Rembrandt Rembrandt Laura García Sánchez

27.01.2013 5 z 5

Domáce recepty proti rôznym chorobám Domáce recepty proti rôznym chorobám Franziska von Au

Kniha poradi ako lacno sa zbaviť roznych chorob.Stare ľudove liečenie - vyborna kniha.

Mytologie Mytologie Imre Trencsényi Waldapfel

Pekna kniha popisujuca zakladne grecke a rimske myty.

27.01.2013 4 z 5

Hledání Města Bohů V – Matrice Života na Zemi Hledání Města Bohů V – Matrice Života na Zemi Ernst Rifgatovič Muldašev

Kto ma rad tohto spisovatela , tak tato kniha je povinnsť!!

27.01.2013 5 z 5

Lid Rudého oblaka - Dějiny oglalských Lakotů Lid Rudého oblaka - Dějiny oglalských Lakotů George E. Hyde

Super kniha so zaujímavýmy dobovými informaciami,keď ešte po amerike nechodili europania ,ale celá zem patrila iba indianom.
Potom do ich uzemia prichádzali rozny dobrodruhovia- trapery a robili s nimy smenné obchody.....
Veľmi putavo knižne vyrozprávané a zaujímavé.
EŠTE RAZ - SUPER KNIHA !