Výpravy do mýtické minulosti

Výpravy do mýtické minulosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54521/vypravy-do-myticke-minulosti-54521.jpg 4 20 20

Byla Trója pouhou básnickou představou, skutečným místem, kde bojovali a zmírali hrdinové, či jevištěm, na němž mstiví bohové pohybovali lidskými osudy jako šachovými figurkami? Existovala Atlantida nebo je jen alegorickou antickou bájí? Byly civilizace Nového světa v kontaktu s kulturou Starého světa celá tisíciletí před Kolumbem?

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

The Earth Chronicles Expeditions , 2004

alenkacermi
28.05.2018 4 z 5

Kniha mi byla doporučena. Pokud mám prý ráda Ericha von Dänikena,tak se mi bude líbit i tento spisovatel. Kniha je napsána čtivě a poutavě. Po letech mi připomněla, proč jsem takové knihy dříve četla. Nicméně srovnání se nevyhnu.....Däniken je srdeční záležitost,s ním jsem vyrůstala,díky němu věřím v existenci bytostí z jiných světů a mám celoživotní motto : Byli bychom příliš domýšlivý na to,abychom si mysleli, že jsme ve vesmíru sami.! A proto si pátou hvězdičku schovám pro něj.

Fanfanka
31.01.2013 5 z 5

Doplňujuce informácie k niektorýcm Sitchinovým starším knihám.
Kde sa nachádza Božská hora ARARAT? , prečo sa v Amerike vyskytuju černošské kamenné Olmecké hlavy ?,kde je schovaná Archa večšnej zmluvy? atď atď.... Prečo nam muzea umyselne zatajuju historiu?Putavo spracovaná kniha.

tajemno záhady

Zecharia Sitchin