FairyD. FairyD. komentáře u knih

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Pekný príbeh, bola som veľmi zvedavá ako sa bude dej vyvíjať a osobne som nebola sklamaná. Nebolo všetko celý čas ružové, boli chvíle plné napätia ale aj humoru.

30.04.2020 5 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Anotácia vyzerala zaujímavo a príbeh ktorý sa za ňou ukrýval ma rozhodne nesklamal. Bola som plná pocitov od začiatku až do konca knihy. Hlavné postavy boli z úplne iného sveta so spoločnou nie veľmi ružovou minulosťou, avšak aj napriek prekážkam a predsudkom (aspoň z jeho strany) sa dokázali zamilovať. Na pozadí stojí detektívna zápletka a dialógy sú často pretkané aj humorom.

29.04.2020 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Je to krásna knižka z mužského pohľadu, možno aj to je dôvod prečo sa mi táto druhá časť páčila viac. Čo bolo úžasné na konci bol vykreslení ich spoločný život po rokoch. Bolo to romantické, sladké, humorné ale nechýbalo ani napätie. Jednoducho povedané, krásny príbeh. Hlavné postavy sú sympatické osoby ktoré som si veľmi obľúbila. K tomuto príbehu sa stále rada vraciam.

27.04.2020 5 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Mne osobne sa táto druhá časť tejto séria páčila viac aj napriek tomu že už pár podobných príbehov s rovnakou tématikou uzrelo svetlo sveta. Je to táka oddychová kniha ale človek sa pri nej nenudí, pár veci dokonca prekvapí. Obsahuje humor ba aj napätie, hlavné postavy sú sympatické takže človek si ich rýchlo obľúbi.

19.04.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha so silným príbehom a hlbokým zamyslením,ktorá určite prinúti k slzám nie jedného človeka. Bolo úžasné ako sa po rokoch znova našli,vzniklo medzi nimi silné puto ktoré nezaniklo a po znovu stretnutí sa obnovilo a bolo ešte silnejšie až prerástlo v lásku,alebo ta tam možno stále bola. Pri príbehu tečú slzy po tvári ale nechýba ani úsmev pri vtipných dialógoch a humorných situáciach. Odporúčam si ju určite prečítať.

13.04.2020 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Mám veľmi rada túto autorka a ani pri tejto knihe nesklamala. Rýchlo som sa do nej začítala a mala som problém ju odložiť, prečítala som ju za pár hodín. Príbeh nie je originálny, podobných námetov bolo nespočetne ale aj napriek tomu sa mi táto kniha veľmi páčila .

24.06.2020 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Pekný príbeh, čítala som ho viac krát. Opis a charakteristika boli dokonalé ako je už zvykom u tejto autorky. Kniha sa čítala ľahko a dej postupoval plynulo.

17.06.2020 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Začiatok som si prečítala viac krát pretože som neverila že to vážne urobil – pri tejto časti aj mne bolo ťažko iba čo som to čítala, pretože to bolo úžasne opísané. Samozrejme ako celý príbeh, bol originálny, napínavý, nedokázala som odložiť knihu.

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Z predchádzajúcich časti som bola ako na tŕňoch čo sa týka tohto páru. Tešila som sa na ich príbeh a čo sa pokazilo na veľkej láske. Pekne spracovaný príbeh plný emócii.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Krásny príbeh. Asi vo hviezdach mali že majú byť spolu a nakoniec aj napriek prekážkam sa opäť našli. Nechýbala dráma, napätie a smiech.

13.05.2020 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dani Pettrey

Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a pre mňa to nebolo sklamanie. Detektívna zápletka v pozadí s romantickým príbehom v krásnej aljašskej prírode. Postavy sa často utiekajú k modlitbe k Bohu a viere, takže nie každému táto kniha sadne.

12.05.2020 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Taká oddychová kniha. Človek od nej veľa neočakáva. Aj napriek tomu sa mi to páčilo. Klasicky príbeh kde sa študentka zamiluje do učiteľa. Veľa časti bolo to vtipných, ako si kúpila mačku ktorá ju nenávidí, alebo ako blúznila počas choroby a mnoho iných veci. Pekný príbeh, ľahko sa číta a nechýba ani ta dráma.

12.05.2020 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Bola to taká rýchlovka ani som sa poriadne nevedela vcítiť do pocitov hlavných postáv. Napriek tomu že kniha je krátka, neustále sa niečo dialo. Avšak hlavné postavy mám rada a myslím si že si zaslúžili aj dlhší príbeh.

10.05.2020 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Ani príbeh Hannah a Marca ma nesklamal. Znova bol príbeh o inom, iná zápletka, iný druh emócii. Najviac sa mi páčili časti po „ udobrení“, najmä časti v ktorých vystupoval aj Dylan. Tie boli najvtipnejšie.

10.05.2020 5 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Pekná kniha, už som ju čítala viac krát a ešte ma nemrzela. Je to jednoduchý napínavý príbeh - človek sa pri ňom nenudí, dej plynie svižne a plynulo, hlavné postavy sú sympatické osoby. Nechýba happy end, napätie a humor.

07.05.2020 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Veľmi krásny príbeh. Hlavné postavy majú vadu, ale práve táto vada ich robí dokonalými. Úžasne vtipne scény a dialógy. Nechýbala mini dráma. „ Nikdy sa nastavať do cesty medzi Bradforda a jeho jedlo.“ Jedna z najlepších časti bola ako prišla Zoe na pohovor.

06.05.2020 5 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Bola som sklamaná, pretože anotácia vyzerala dobre, autorka do tejto knihy podľa mňa nedala všetko. Chýbala jej fantázia, niečo čo čitateľa vtiahne do deja.

05.05.2020 3 z 5

Smrtící nevinnost Smrtící nevinnost J. D. Robb (p)

Úžasná kniha, okrem typickej detektívnej zápletky, Eve a Roarkovi konečne niečo narušilo ich priam dokonalý život, takže sme mali možnosť zažiť aj typickú drámu vhodnú pre romantické príbehy. Samozrejme nechýbal Summerset a ich spoločná výmena názorov.

05.05.2020 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Jednoduchý a veľmi vtipný príbeh. Príjemná kniha na oddych, pár veci v nej prekvapí a nechýba ani napätie.

04.05.2020 4 z 5

Neoblomná Carrie Neoblomná Carrie Jude Deveraux (p)

Prekrásny príbeh plný emócii, dramatických udalosti a zvratov. Hlavný hrdinovia a najmä deti sú jednoducho úžasné a zažívajú mnoho veselých ale aj smutných príhod. Učia sa ako spolu vychádzať. A to všetko je pod rúškom tajomstvá.Rada sa k tejto knihe vraciam.

03.05.2020 5 z 5