FairyD. FairyD. komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

No, mňa osobne to nezaujalo. To bolo asi prvý krát keď som bola sklamaná z knihy. Dej sám o sebe bol celkom pekný aj napísané to nebolo zlé. Miestami to bolo vtipné. Ale tento príbeh mi nejako nesadol. A uplné príbeh zakopalo filmové spracovanie.

15.05.2020 1 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Konečne sme sa dozvedeli ako plynul život Coleovi. Od týraného chlapca sa dostal na výslnie a dočkal sa happy endu. Našiel si lásku a určite nečakal kto to bude. Príbeh sa mi veľmi páčil, podľa mňa jeden z najlepších zo série. Úžasné boli žiadosti o ruku. Ale čo sa mi naviac páčilo ako ho priali medzi seba, už ako malého chlapca v minulých častiach - nebol na vedľajšej koľaji, vzali ho do kolektívu a brali ho takého aký je.

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Veľmi pekná kniha. Mala napínavý dej. Nemala zbytočné omáčky išla rovno k veci, podrobný a kvetnatý opis situácie a hlavne citov dokázal udržať čitateľa. Životný príbeh hlavného hrdinu dokáže chytiť za srdce. Obľúbila som si hlavných hrdinov a ich cestu k spoločnému životu.

10.05.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

V predchádzajúcich častiach Stefanií bola vykreslená ako záporná postava. Ale v skutočnosti ju ľudia odsúdili a nechceli sa s ňou baviť. Príbeh Stefanií a Nicka je z tých smutnejších, zažili niečo čo nechce nikto zažiť a každý sa s tým popasoval ako si myslel že je najlepšie . Ale nakoniec láska zahojila všetky rany.

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Za touto obálkou sa skrýva krásny príbeh s množstvom humorných scén ale aj napätia. Rozhodne sa k nemu ešte v budúcnosti budem vracať.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jednoducho božská kniha. Hlavné postavy a ich príbeh vás jednoznačne dostanú.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Krásna kniha o tom ako sa človek dokáže zmeniť - možno ani nie tak zmeniť celkovo, ale vystúpi na povrch jeho svetlá stránka - keď mu do života vstúpi osudová láska. Ako sa mu zmenia priority a dôležité hodnoty v živote.

Útes Útes Nora Roberts

Ohromujúca dobrodružná kniha. Tato kniha dokáže vtiahnuť do deja, je krásne prepracovaná, či už sa to týka opisu minulosti, prítomnosti a jednoznačne opisom prostredia a dejovej línie. Vďaka podrobnému vykresleniu postáv som sa dokázala presne vcítiť do ich pocitov a emócii. Samozrejme ako je zvykom u tejto autorky nechýbalo napätie, dráma a nejaká ta kriminálna zápletka. To všetko podtrhnuté láskou. Kniha plna humorných scén a situácii ale sú chvíle pri ktorých sa aj oko zarosí od smútku.

28.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Vtipná romantická kniha s nádychom erotiky a množstvom dvojzmyslových poznámok. Samozrejme nechýbala mini dráma a nejaké to napätie. Je to kniha ktorá neurazí, avšak je to skôr príbeh na oddych. Kniha nie je veľmi dlhá takže na riešenie väčších problémov tam nejako nie je priestor. Každopádne je to svojím spôsobom originálny príbeh, určite aspoň čo sa týka toho banánu....

22.04.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Nie je to najlepšia kniha akú som kedy čítala, ale od Penelope som prečítala už viacero kníh a podľa mňa je to jej najlepšia kniha , ktorú som zatiaľ mala tu možnosť prečítať.
Prečítala som ju jedným dychom,nemohla som sa od príbehu odtrhnúť. Bolo to úžasné a vtipné, malo to aj pointu a Ollie bol proste perfektný, úplne sa hodil do tohto príbehu,vôbec som nemala pocit že je tam nasilu ako v niektorých iných knihách v ktorých postavy majú podobný problém. Mal krásny pohľad na svet a vedel sa tešiť aj z maličkosti.Samozrejme nechýbala mini zápletka a šťastný koniec. Určite sa k tejto knihe ešte vrátim.

13.04.2020 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Mám rada tento príbeh, čítala som ho už viac krát. Príbeh dokáže vtiahnuť do deja, plynie plynulo, občas dráma, občas slzy či smiech ale nechýba šťastný koniec.

17.06.2020 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Povedala by som že trocha dlhší epilóg k druhej časti. Každopádne za mňa super.

17.05.2020 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Pekne spracovanie, vynáralo sa čo raz viac otázok na správanie Jonathana a čo je hlavné dostala som na nich aj odpovede. Čo by sa hodilo do knihy – je aspoň pár kapitol z pohľadu Jonathana, pretože občas bol fakt na palicu a v tých chvíľach by nebolo na škodu vedieť na čo myslí.

17.05.2020 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Konečne Sara našla niekoho s kým je život za zavretými dverami desať krát lepší než čo videli ľudia navonok. Samozrejme nechýbal sex, častokrát na verejných miestach. Nejaká tá dráma, napätie. Mne sa to páčilo.

12.05.2020 4 z 5

Smrtící portrét Smrtící portrét J. D. Robb (p)

Pre mňa určite jedna z najlepších časti série, okrem dokonalej vraždy sa Roark konečné dozvedá o svojej rodine a nadviaže s ňou kontakt. Tejto časti nechýbajú emóciami vypäté situácie čo jej pridáva na kráse.

07.05.2020 5 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Krásna oddychová kniha. Príbeh obsahuje všetko čo je potrebné pre takúto knihu. Humorné scény a dialógy pretrvávajú od začiatku až po koniec príbehu. Občas sa mi stalo že som pre slzy smiechu nevidela na písmenka. Samozrejme nechýbala zápletka a napäté, dramatické chvíle. A čo sa konca týka, ten bol jednoducho nádherný.

03.05.2020 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

To je tak krásna kniha, stále sa k nej rada vraciam. Už som ju čítala niekoľko krát a neustále vo mne dokáže vyvolať silne pocity.

03.05.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha ma tak neskutočne oslovila že som ju prečítala za jeden večer. Pravdupovediac myslela som že dej sa bude uberať iným smerom a ostala som milo prekvapená že to bolo inak. V každej kapitole sa niečo deje, nič neplynie dlhšiu dobu potichu, stále nastane zvrat presne v okamihu keď si človek myslí že už bude všetko ok. Bolo tam množstvo humorných scén ale aj časti ktoré nútia pracovať slzné kanáriky.

02.05.2020 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Veľmi pekný príbeh, typický pre tínedžerov. Príbeh o tom ako sa rodí láska už od detstva ibaže hlavný hrdinovia majú strach z odmietnutia, preto sa tomu druhému so svojími citmi nepriznajú. Kyler bol neskutočné vtipný, nešlo si ho neobľúbiť. Celkovo príbeh bol humorný ale nechýbala ani dramatická vsuvka.

01.05.2020 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Bohovské ukončenie série. Konečne som získala odpovede na mnohé otázky ktoré som si kládla. Skoro celú knihu som mala slzy v očiach, samozrejme občas som sa aj smiala. Príbeh bol tak podrobne napísaný a prepracovaný, dokazal vyvolať pocity ktoré boli neskutočne silné.

01.05.2020 5 z 5