FairyD. FairyD. komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Takéto príbehy ja môžem, sladké rozprávky s happy endom. Dve úplne protiklady si nájdu k sebe cestu, také romantické klišé avšak podľa mňa to bolo skvelé spracovanie. Vtipný príbeh ktorý sa ľahko číta, mal aj krimi zápletku čo bolo plus. Postavy som si veľmi obľúbila, teším sa na ďalšie pokračovanie.

15.05.2020 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Už podľa anotácie si nejeden povie: „ To vyzerá dobre.“ . Ja som si to určite povedala a po prečítaní som rozhodne nebola sklamaná. Pekný romantický príbeh s dramatickou zápletkou.

05.05.2020 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Príbeh ktorý dokáže osloviť. Takýchto nie je veľa. Na jednej strane ukazuje ľudskú pomoc a dobrosrdečnosť. Na druhej strane ľudskú neprajnosť a predsudky. Pekný príbeh o láske, ibaže by sa mi na konci hodila ešte jedna kapitola.

14.05.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Asi som sa zamilovala! Vicious bol proste božský, arogantný, sebecký bastard ktorý na prvý pohľad myslí iba na seba ale nenechajme sa zmiasť, vážne myslí na seba. Avšak stará sa o svojich kamarátov. A neskôr sa bude starať o Emiliu. Každá z hlavných postav sú svojím spôsobom silné osobnosti. Príbeh plný silných emócii, nevedela som sa odtrhnúť od deja. Kniha prinúti čitateľa čítať ,čítať, čítať a zrazu je koniec a ostanete plný pocitov. Rozhodne stojí za prečítanie.

10.05.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Noo páni to bol teda príbeh. Pri mnohých príbehoch čitateľ neočakáva veľa, pretože ostane sklamaný. Ale čo sa týka tejto série očakávate veľa a dostanete ešte viac. Jeden príbeh lepší ako ten predchádzajúci. Plný napätia, drámy, zvratov a hlavne emócii. Rozhodne príbeh ktorý si dokáže udržať čitateľa do konca a ešte dlhú dobu po prečítaní.

31.05.2020 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Krásne, vtipné, smutné, som veľmi rada že je aj spracovanie z Holderovho pohľadu. Aspoň viem aký život viedol. Jeho listy sestre, nakoniec list od jeho sestry. Pekne som si poplakala aj pri tejto knihe. Ako jeden človek dokáže zničiť dve rodiny, a ovplyvniť život toľkým ľuďom. Páčilo sa mi aj stretnutie Sky s jeho mamou.

13.05.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Veľmi pekný príbeh. Najviac ma zaujala hlavná hrdinka a jej život, čo všetko si musela pretrpieť a potom sa zoznámi s „bad boy“, samozrejme aj on nemal práve ružový život a prešiel si množstvom zlých zážitkov. Na začiatku je ich spoločný vzťah plný predsudkov, neskôr sa stanú kamarátmi až to prerastie v lásku. Kniha je plná napätia a zvratov. Dej plynie prirodzene a čitateľ sa nenudí. Aj napriek tomu že je to smutný príbeh človek sa aj zasmeje. Rozhodne odporúčam prečítať.

07.05.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Pekne napísaná kniha, netypické prostredie, boj o holý život, láska. Páčilo sa mi ako sa hlavná hrdinka zaprela a nevzdávala, aj keď mnohí by to už dávno ukončili. Popri ťažkých skúškach zažili aj plno smiechu. Spracovanie konca bolo úžasne.

London Road London Road Samantha Young

Pre mňa rozhodne jeden z najlepších dielov tejto sérii. Poukazuje že netreba súdiť ľudí na prvý pohľad a dať im šancu, pretože nikdy človek nevie aký životný príbeh sa skrýva za ich výzorom, správaním a tak podobne. Kniha sa čítala sama, hlavné postavy úžasné, nechýbali vtipné dialógy, napäté situácie a samozrejmé veľa lásky.

29.04.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

"Láska není dokonalá. Život není dokonalý." Avšak táto kniha má k dokonalosti neskutočne bízko. Keď som ju otvorila nemohla som sa od nej odtrhnúť - lži,pretvárka, tajomstvá, pravá láska,boj o nadýchnutie, kamarátstvo až za hrob a ešte mnoho ďalších prvkov ktoré dokažu v človeku prebudiť neskutočne silné emocie. Zistíte že sa smejete a zrazu otočíte stránku a pre slzy už nevidíte. Rozhodne kniha ktorá stojí za prečítanie...

19.04.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Pri niektorých scénach jednoducho nejde zadržať smiech, ale sú aj kapitoly ktoré vyvolajú slzy. Je tam pár nezrovnalosti čo sa týka policajného vyšetrovania ale to mi až tak nevadilo, predsa len to nie je detektívna kniha. Teda v skratke to bol pekný oddychový príbeh.

17.06.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Wau! To bola jazda. Skvelý príbeh. Postavy musíte milovať od začiatku až do konca. Spracovanie, štýl písania,opis, dialógy, situácie - je to proste fantázia.

13.05.2020 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Príbeh ktorý dokázal zaujať od začiatku až do konca. Veľmi pekné spracovanie deja, opis prostredia, situácii. Je to moja druhá kniha z tejto série ale nejako som nemohla prísť na chuť Churchillovi. Ale čo sa týka hlavných postav, tie som si obľúbila, napriek predsudkom sa dokázala naučiť žiť, prežiť v ťažkom prostredí.

07.05.2020 5 z 5

Sladký šepot Sladký šepot Lisa Kleypas

Príbeh bol sám o sebe veľmi pekný. Obzvlášť sa mi páčili časti o „trhu párenia a perfektný deň“. Zo začiatku mi prišlo že Ella prebrala myšlienky Daniela a na niektoré veci nemala vlastný názor, ale vysvitlo že to je iba poznamenaná svojou minulosťou. Z knihy vyplýva - ten kto neverí na manželstvo ešte nikdy nemiloval. Kniha patri do skupiny príbehov ktoré odporúčam prečítať.

06.05.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Jedná z prvých kníh ktoré som prečítala a stále sa k nej rada vraciam. Je to krásne napísaný príbeh, plný emócii. Kniha dokáže vtiahnuť do deja a nepustiť.

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Krásne spracovanie príbehu. Ako je u tejto autorky zvykom nechýbalo, napätie, dráma a dobrodružstvo. Celý príbeh bol podtrhnutý humorom a hlavné láskou. Hlavný hrdinovia boli sympatické osoby a zároveň aj hrdinami, zachraňovali sa navzájom. Najviac sa mi páčilo ako jej vypočítaval ako dlho by spolu chodili v "normálnom svete“ .

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Ďalší príklad toho že za nezaujímavou obálkou sa skrýva strhujúci príbeh od ktorého sa nedajú oddtrhnúť oči. V tej obálke je symbolika aj keď to určite nebolo naschvál. Ale rovnako aj pri hlavných postavách platí že nie sú také ako sa na prvý pohľad zdajú. Je tu krásny prechod od nenávisti a ľahostajnosti k láske a strachu o druhého.Zakulisie príbehu a pocity boli opísané tak krásne až som si pripada že som priamo v centre deja.Čítanie tejto knihy mi vyvolalo slzy v očiach ale aj úsmev na perách. Nádherná kniha, plná pocitov,odporúčam prečítať...

13.04.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Nádherná kniha. Od jej vydania som ju prečítala niekoľko krát a stále sa mi neomrzela. Toľko ako pri tejto knihe som sa asi ešte nenasmiala.Prečítala som ju na prvý krát,vôbec som sa od nej nevedela odtrhnúť. Originálny dej, sympatické postavy,vtipné situácie.... Proste a jednoducho krásny príbeh.

13.04.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Pri mnohých knihách je ich pokračovanie strata času, avšak v tomto prípade to vôbec neplatí. Je tu krásne opísaná sila lásky a odpustenia, hodnota priateľstva a rodiny. Dôkaz že všetko sa dá ak človek za to bojuje. Jednoducho krásny príbeh.

06.07.2020 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

No, mňa osobne to nezaujalo. To bolo asi prvý krát keď som bola sklamaná z knihy. Dej sám o sebe bol celkom pekný aj napísané to nebolo zlé. Miestami to bolo vtipné. Ale tento príbeh mi nejako nesadol. A uplné príbeh zakopalo filmové spracovanie.

15.05.2020 1 z 5