Ewiczka Ewiczka komentáře u knih

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Kniha se mi opravdu líbila, v rámci žánru hodně dobré. Jen tam bylo pár nejasností nad kterýma stále přemýšlím - proč jí vybrali ke kouzlobraní tak pozdě že už byla skoro dospělá? Nějak mi ten důvod uniknul, když věděli že by mohla být užitečná jako bratr, že tak dlouho čekali...?

20.11.2018 4 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Kniha mi přišla slabší než předchozí, hlavně to rozuzlení a závěr, přišlo mi to málo propracované a zůstalo tam pár nejasností... což mě mrzí, protože jinak v rámci žánru série skvělá, trvala mi pět dnů nebo spíš večerů a nocí :D

10.11.2018 3 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Nějak se mi kniha netrefila do vkusu, špatně se mi četla, několikrát jsem začínala a některé části četla opakovaně... K té se celkem jistě už nevrátím :)

28.10.2018 3 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Mně se tenhle díl líbil, pokračoval podobně jako předchozí, tudíž: některé věci mi tam stále a opakovaně odporují logice, něco zůstává podivně nevyřčeno (jako třeba když spolu někdo týdny spí v ložnici a první sex se seběhne až o půl roku později?!?) ale celkově mě to stále baví.. Nejvíc mě na tom naštvalo to že musím čekat na poslední díl, ale DÍKYBOHU jen pár týdnů, mám zprdele kliku, že jsem tuhle sérii objevila až před pár dny a ne před pár lety :)

28.10.2018 4 z 5

Lysky na severu Lysky na severu Arthur Ransome

Kéž by jich stihnul napsat více.... Tuto jsem dokoupila v antikvariátu, jinak mám kompletní dílo ještě po babičce, četla ho mamka, já a už se těším jak si budeme číst se synem až povyroste :)

03.10.2018 5 z 5

Dlouhá cesta na malou, rozzlobenou planetu Dlouhá cesta na malou, rozzlobenou planetu Rebecca Marie Chambers

Skvělá kniha která ctí žánr. Jsem moc zvědavá na další díly série.

30.09.2018 5 z 5

Zpráva od nebožtíka Zpráva od nebožtíka Joanna Chmielewska (p)

Čtivá, zábavná, velmi svérázná kniha, kterou už léta miluju (mám dávné, polorozpadlé salátové vydání ještě po naší babičce) a sáhnu po ní každou chvíli :) pokud hledáte detektivku které nechybí humor a tempo, tak do toho pojďte, přece jsme všechny někdy taky sladké debilky :)

30.09.2018 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Knihu jsem neměla přímo chuť odložit, ale v některých místech jsem protáčela oči. Jinak průměrný thriller, od jiného autora bych asi byla spokojená, ale tady už má člověk nějaké očekávání vyšší...

30.09.2018 2 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

jedna z mých oblíbených, co pár let se k ní vracím a vždy se dobře pobavím. Za mne typický Rollins před érou upírů a psů :)

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

...taky mám pocit, že jsem naletěla na dobrou reklamu, včetně zdejších i fb recenzí. Zkrátit o třetinu, zpřehlednit a víc propracovat a bylo by to možná i na pět hvězd, aspiruje to být skvělý příběh, ale takhle fakt slabota :( když si přepočítám kolik jsem za tu cenu mohla mít bazarových dobrých knih, tak se fackuju :-O

30.09.2018 1 z 5

Péče o novorozence a kojence Péče o novorozence a kojence Martin Gregora

Kniha se dobře čte, ale je velmi krátká, určena je vyloženě pro laiky a obsahuje nepřesnosti až dezinformace - zejména část s očkováním. Jako brožurka do porodnice fajn, ale jako knížka kterou by člověk při mateřství ocenil opravdu ne.

14.03.2017 1 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Na to že autora miluju už léta, tak to byl teda slabší kousek :(

13.03.2017 3 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Kdo se pročetl celou sigmou až k této knize, tak ani nečeká nic jiného.. Super zakončení, přečetla jsem jí jedním dechem a DOPORUČUJU! Rollins píše thrillery jak mají být!

18.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

V rámci žánru románů pro ženy mi to připadá nadprůměrné, i když naivitě postav a lehké debilitě příběhu se člověk nevyhne... Sex mě nepohoršuje v žádné z popsaných forem, takže pro fanoušky tohoto žánru doporučuju. Kdo hledá reálné postavy a zajímavé příběhy - tohle není váš šálek kávy :D

18.08.2013 4 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Něco jako série klíčů a hlavně série o sestrách na ostrově - ale mnohem slabší, natahovanější a hloupější, už od půlky první knížky víte, jak celá trilogie dopadne, kdo s kým a dobro zvítězí, huraa.... Achjo Noro, proč mi to děláš... Já chci další Prvorozené, Zlověstné úplňky, Únik, Smrtící,... Pro mě obrovské zklamání, nedoporučuju.

18.08.2013 odpad!

Živého mě nedostanou! Živého mě nedostanou! Dušan Fabian

Koho nerozesměje úvodní popis knížky na obalu - nečtěte to. Koho ano - musíte to přečíst, protože kniha je zábavná prakticky v celé své délce a krom očekávané zábavy, nadhledu, sprosťáren a krve to má i dobrý příběh :)

Štvanice Štvanice Zdeněk Řehák

S lehkostí a vtipem psaná detektivka z budoucnosti, super čtení!

Penzión Ružový prístav Penzión Ružový prístav Debbie Macomber

V rámci žánru výborný kus :) na dovče posloužila, doporučuju

18.08.2013 4 z 5

Upír z činžáku Upír z činžáku Andrzej Pilipiuk

Kniha hodně podobná stylem knihám o Vandrovcovi, mně se moc líbila, včetně nostalgie, rýpání do upírského a vlkodlačího trendu a všeho dalšího ;)

05.03.2013 5 z 5

Souboj Souboj Matthew Reilly

Skvělý nápad ohledně děje i místa, knihu jsem si půjčovala tak nějak náhodou a naprosto mě nadchla.. Prvotina ve dvaceti letech - je to těžký frajer :) Kniha zaujme a vtáhne do děje, přestože dobrý konec očekáváme, takže moc nepřekvapí :)

28.11.2012 5 z 5