Evule114 Evule114 komentáře u knih

Žár Žár Richelle Mead

Opět další bezvadný díl, který mě naprosto pohltil, konečně byla Georgina se Sethem a to jsem z toho byla opravdu šťastná, že tomu tak bylo. Akorát to vyvolání Jeroma, no zkrátka opět napínavé od začátku do konce. A hlavně ten konec, nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doufám, že ta kočka nakonec přeci jen znamenala předzvěst toho, že ty sny mohou být skutečné a Georgina bude mít dítě.

22.05.2016 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Jsem opravdu velice zvědavá, jak to dopadne s těmi sny, jestli opravdu Nyx předpověděla Georgině její budoucnost, a nebo se spletla. Každopádně tento díl mě ihned vtáhl do děje a měla jsem jej přečtený za pouhý den. Asi bych si mě vzít z Georginy příklad a číst 5 stran denně, ale to bych nejspíše umřela zvědavostí, jak to dopadne, než abych to vydržela. Každopádně ihned se vrhám na další díl...

22.05.2016 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Pokračování sukuby neměl chybu. Líbil se mi její dávný přítel. No nevím, jestli bylo dobře, že se proměnil v Setha, ale i tak mi byl sympatický. Děj mě bavil od samého začátku až do posledního řádku. Víc k tomu nemím co dodávat, tato série je prostě báječná.

19.05.2016 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Některým možná tato kniha nesedla, ale pro mě to bylo naprosto skvělé počtení, tahle kniha se čte jedním dechem a i když tam potkáme více nadpřirozených bytostí, tak hlavní hrdinka je prostě nejlepší. Rozhodně mě sukuba lákala daleko víc než vampýrská akademie a už chápu proč. Každopádně tuto sérii si pořídím do své knihovny :-)

19.05.2016 5 z 5

Rozmary osudu Rozmary osudu Jayne Ann Krentz

Dávám jen 3 hvězdičky z důvodu, že jsem od této autorky četla daleko lepší knížky, ale samozřejmě i tato kniha byla docela vyvedená, i s tou zápletkou a autonehodou. Určitě souhlasím s tím, že je to nenáročná pohodovka. Na zahnání nudy se velice hodí, ale nečekejte od ní mnoho. I tak mne ale dokázala překvapit.

15.05.2016 3 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Já se zamilovala do Stefana, i když není hlavní postavou, samozřejmě i Adam mě okouzlil. Každopádně celou sérii jsem přečetla na jediný nádech a už se nemůžu dočkat devátého dílu. Doufám, že Patricia u něho neskončí a bude nás nadále zahrnovat příběhy Mercy a jejích milovaných, protože se celá tato série četla s neuvěřitelnou lehkostí a po celou dobu mě bavila od začátku do konce.

14.05.2016 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Každopádně tato série je celkově velice vydařená, jsem ráda, že se tam zas objevil Stefan :-) No a pro naši smůlu musela autorka zabít nějakého klaďase, aby to nebylo jen o záporácích, tak to jsem byla naštvaná, ale bohužel to k tomu patří, ale každopádně další povedený kousek, jsem zvědavá na další díl...

11.05.2016 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Tenhle díl byl pro mě ze všech nejlepší a kdyby šlo dát víc hvězdiček, tak jich dám milión. Naprosto úžasný, akorát mi připadal moc krátký a konec jakoby by byl useknutý, přitom by se dalo psát dál jedna báseň, ale chápu autorku. Rozhodně se ale knížka naprosto vyvedla od samého začátku až po konec. Jen tak dál.

07.05.2016 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Opět mohu napsat, že to byl jedinečný díl, který se četl jedním dechem. Akorát jsem tedy čekala, že to bude více o Samově záchraně a ne o knize, ale i tak knížka byla naprosto skvělá. Jen mi připadalo, že děj je protáhlý a ani ne na 50 stránkách ke konci nabere vše neskutečný spád a vše se rychle vyřeší. Ale nic na tom nemění fakt, že se výborně četla.

04.05.2016 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Upřímně, i když miluji tuto sérii, tak musím říci, že tento díl byl pro mě nejslabší. Ovšem, že měl své kouzlo, ale v předchozích dílech bylo víc všeho, alespoň z mého pohledu. Tímto ovšem nikoho neodrazuji, protože i tak byl skvělý. Takže hurá do dalšího dílu :-)

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Naprosto souhlasím, tento díl byl opět naprosto dechberoucí. Těžko říci, koho bych si vybrala já na místě Mercy, ale pro mě jsou sympatičtí všichni tři. I když by jí Stefan mohl ovládat, tak i on stojí za uvážení :-) No necháme se překvapit, jak to bude v dalším díle.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Druhý díl pro mě ještě víc napínavý než ten první a přečetla jsem jej jedním dechem. Výborný děj, moc se mi to líbilo. Každopádně jsem si ale myslela, že tam bude alespoň nějaký sex, ale děj to naprosto vynahrazuje, tak se nechám překvapit, co přinesou další díly.

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Tahle fantasy mě vážně nadchla. Jen mě opravdu vytočilo a to je slabé slovo, že hned na začátku umřel Mac, pokud se pamatuji dobře jméno, jsem už u pátého dílu a občas mi dělá problém si vzpomenout kdo je kdo, když se tam objeví jméno, co tam není často. Jinak můžu vřele doporučit i následující díly :-) Stojí za přečtení a souhlasím s některými. Do 30 stránky se mi to zas tak číst nechtělo, ale jsem ráda, že mě to neodradilo, protože pak kniha stála za to.

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Tak i když byl konec jasný, tak mě překvapil. Jen mě krapet naštvalo, že tam nebylo vysvětleno, proč Alice změnila názor a nakonec Lii pomohla. Mohlo to klidně pokračovat ještě jedním dílem, jak si Lia vede jako paní Altusu, ale bohužel, to už si musíme domyslet sami, ale mohla to bý legrace jak jí nechce (jméno mi vypadlo ) předat vládnutí. Škoda, že neznám takového fešáka jako je Dimitrij. Ten byl z postav nejlepší a samozřejmě Gareth.

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Pokračování mě nezklamalo, naopak, četla jsem tak rychle, abych měla v ruce třetí díl. Knížka se mi četla jedním dechem. Doporučuji, stojí za to...

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Musím zde některým oponovat. Mě se knížka velice líbila, i když je pravda, že některé věci v ní psané byly víc než předvídatelné, ale mohu říci, že jsem si vybrala opravdu dobře. Fandila jsem jak Lii, tak Alici. Každopádně ji zařadím do své knihovny. :-) Jen je pravda, že té smrti tam bylo nějak moc, jenže zas to mělo své kouzlo.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

No musím se přiznat, že je to sice silný příběh krásně napsán, ale do první poloviny mi příběh přišel zmatený, než jsem přišla kdy bylo před a po nehodě a kdo vlastně byl ten milenec. Proto ubírám na hvězdičce. Musela jsem se v polovině donutit, abych knihu dočetla do konce, ale rozhodně nelituji toho, že jsem si jí přečetla, jen nebyla pro mě úplně to pravé ořechové. Doufám, že stříbrná zátoka bude lepší :-)

14.04.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Konečně zde máme příběh, kde není žádný nažehlený milionář. Sice chyby zde byly, ale ten příběh to vše zpravil. Tuto knihu i druhý díl jsem si pořídila domů a rozhodně nelituji. To s tím popisem souhlasím, ale v druhém díle si vše ujasníte :-)

14.04.2016

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Za sebe mohu říci, že tento díl mne překvapil. Hlavně průběh těhotenství. Nebylo to až tak růžové :-)

25.03.2016 5 z 5

V rukou vikomta Breckenridge V rukou vikomta Breckenridge Stephanie Laurens (p)

Tuto knížku jsem si koupila náhodně. Musím říci, že předchozí díly jsem bohužel nečetla, ale určitě tak učiním, protože tento díl mě nadchnul a rozhodně jsem zvědavá, kdo je ten šlechtic, který má v plánu zničit jednu z děvčat?

13.03.2016 5 z 5