evkah evkah komentáře u knih

Jedinečné krajiny České republiky z letadla Jedinečné krajiny České republiky z letadla Petr Toman

Kniha obsahuje nádherné fotografie doplněné o texty s informacemi a zajímavostmi z fotografovaných lokalit. Kniha byla určena jako dárek a měla ohromný úspěch.

13.05.2020 5 z 5

Vítězové Vítězové Danielle Steel

Super oddechovka na sobotní odpoledne :)

08.02.2020 5 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Danielle Steel

Super oddechové a nenáročné čtení :)

06.01.2020 5 z 5

Pětidomí Pětidomí Tomáš Přibyl

Kniha mne zaujala obálkou. Vzhledem k tomu, že jsem pachatele odhadla už kolem strany 30 ztratila kniha pro mne trochu tempo, ale přesto se mi kniha líbila :)

04.02.2019

Vrabčák Vrabčák Táňa Kubátová

Pohodové čtení na zasněženou neděli :)

04.02.2019

Modrý záliv Modrý záliv Nora Roberts

Ráda jsem se dozvěděla o osudech minulých hrdinů, každopádně tato kniha byla pro mě z celé série nejméně čtivá...

11.09.2017 3 z 5

Mikroekonomie: repetitorium Mikroekonomie: repetitorium Libuše Macáková

Kniha je přehledná a dobře se z ní učí. Obsah občas narušují pravopisné chyby.

17.01.2017 3 z 5

Návrat domů Návrat domů Patricia Scanlan

V knize najdeme nepříliš originální téma,kde hlavní hrdinka ztratí práci a musí najít nový řád ve svém životě. Ale u knihy jsem se odreagovala a odpočinula, takže za mě kniha splnila svůj účel :)

17.01.2017 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Skvělá klasika, ke které se vždy ráda vrátím :)

15.01.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Na časové a dopisové prolínání jsem si musela chvilku zvykat, takže mi trvalo o něco déle, než jsem knihu dočetla. Celkově je to moje třetí kniha od Jojo a prozatím jediná, ke které se asi již nevrátím :)

15.01.2017 3 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Knihu jsem dostala jako dárek k Vánocům, jelikož pár knih od autorky již v knihovně mám. Kniha Nečekej slitování mne moc nezaujala a dlouhý úryvek z další knížky mne překvapil.

08.01.2017 2 z 5

Žena vlivného muže Žena vlivného muže Adriana Macháčová

Příběh hlavní hrdinky je sice klasický, ale vypovídá o mezilidských vztazích. Knihu považuji za lehkou a oddechovou literaturu pro mrazivé večery....

06.01.2017 5 z 5