Nečekej slitování

Nečekej slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285900/bmid_necekej-slitovani-97W-285900.jpg 4 186 49

Gabriel dostal v armádě vánoční dovolenou. Doma se ani nestačí rozhlédnout a už ho otec posílá zkontrolovat do hor Lolly Heltonovou. Gabriel není nadšený, vždyť riskuje uvíznutí v závějích ve skalách, kde se pomoci nedovolá. Jenže pak zjistí, že sněhová bouře představuje pro Lolly až druhořadou hrozbu. Zahlédl totiž dvě osoby, z nichž jedna právě nabíjela pistoli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Ice , 2009

pip11
16.01.2024 4 z 5

Dobrodružně akční příběh se spoustou sněhu a ledu, až jsem tu zimu cítila. Konec knihy mě zaskočil, otočím stranu a ono už nic není, jen useknutý konec.

maluck
23.03.2023 4 z 5

Autorka patří mezi mé oblíbené, umí skvěle spojit romantiku s dobrodružstvím.
Tady se spíše jednalo o napínavou povídku se šťastným koncem. I když určitě by se mohl děj více rozvinout a přidat několik stránek. Taková příjemná jednohubka na vyplnění času při jízdě v dopravních prostředcích.

veronika0416
07.08.2022 4 z 5

Díky komentářům zde jsem čekala rychlý konec, takže jsem nebyla v očekávání. Příběh je akční a trochu mě mrzelo, že se už musím s postavami rozloučit. Určitě by bylo možné pokračování na mnoho stran. Ale nevadilo mi to. Od autorky mi chybí přečíst už jen 2 knihy, takže bych řekla že už její rukopis poznám. Tato kniha pro mě byla přesto překvapením a stojí rozhodně za to. Jen nečekejte omáčku....hned na prvních stránkách to začne a v tomto tempu jedete až do konce.

Hatshepsut
19.11.2021 3 z 5

Příběh byl skutečně hodně krátký a s nedotaženým koncem. Ale stejně mě u této autorky vždy potěší nový zajímavý námět a skvělá čtivost. Knihu bych zařadila mezi takové napínavé Harlequiny.

Han-nah
04.07.2021 4 z 5

Co vše může přivát nebo odvát pořádná sněhová bouře? V knize nechybí romantika, ale i nebezpečí. Nebezpečí je překonáno , najednou rychlý konec příběhu, který mě zaujal a 25 stránek ukázky z další knihy mě osobně rozhodil.

Khira
20.12.2020 1 z 5

Neprisla som tomu pribehu na chut a ani postavam. Mozno skutočne preto, ze to bolo prilis kratke ako uz tu par ludi spominalo. Cakala som viac, dostala som malo. Ako lahka chuťovka to ujde.

petraj30
19.11.2020 4 z 5

Krásný příběh, ale strašně strašně krátký a tím víc předvídatelný. Mělo to velký nápad, takže by mi nevadilo ještě min. 150 stránek připsat. Ty možnosti, jak děj rozvinout se nabízely samy.
Pořád jsem ještě očekávala nějaký zvrat a ony došly stránky. A nevím jestli bych konec nazvala koncem, když to bylo useknuté.
Obě hlavní postavy se mi líbili, ale více bych je vylíčila a více specifikovala jejich osud. Bylo to tam jen tak ledabyle popsáno jen aby se neřeklo.
Jinak to byla velice krásná knížka, ale ani ne na 2 hodiny četby. Škoda. Proto dávám hvězdičku dolů.

Maruspulpanu
09.09.2020 5 z 5

Krásné čtení, škoda, že byla tak kraťoučka. Některé děje jsem odhadla a to mě trochu mrzelo, ale knížka pěkná.

Lofda
09.05.2020 4 z 5

Moje první knížka od autorky, nemám s čím srovnávat (zatím ;-)..), ale byla jsem mile překvapená, jak výborně se čte.. A pak jsem byla překvapená, že už je konec, vlastně z ničeho nic, škoda :-( Jak jsem přečetla ostatní komentáře, ten dojem měl snad každý.. Ale jako jednohubka výborná, styl psaní mi opravdu sedl a těším se na další příběh..

ElaMi
08.05.2020 3 z 5

Taká krátka oddychovka s trochou napätia, ktorú máte prečítanú za pár hodín

Kudík
05.05.2020 4 z 5

Pěkné, i když docela ošizené. Přečteno doslova za chviličku. Spíše než knihou, bych to nazvala povídkou. Hlavní postavy byly fajn, i když se člověk nedostal v té rychlosti moc do hloubky. "Lízátko", která nejraději vysedávala doma, byla docela akční hrdinka, no a Gabriel byl prostě dokonalý. Ideální na jedno klidné odpoledne.

KnihomolkaKatka
30.04.2020 5 z 5

Knížka s romantikou a napětím. Ideální kombinace. Jen by knížka mohla být o pár stránek delší, aby to nebylo až tak svižné. Normálně mi svižnost nevadí - naopak, ale tady mi to přišlo malinko moc rychlé. Jinak doporučuju. :)

Knihomolka97
16.12.2019 3 z 5

Kdyby to bylo delší, vůbec bych se nezlobila. Konec mi přišel useknutý. Nejdřív jsem byla trochu zmatená, pak mi došlo, že už je konec a pokračuje to dlouhou ukázkou na knihu Klid před bouří, která mi přišla zbytečná. :-D

janina66
12.11.2019 5 z 5

Mně osobně se kniha líbila. Nechybělo napětí a romantika. Přečetla jsem jedním dechem.

sabca
09.08.2019 4 z 5

Já byla s knihou spokojená. Taková jednohubka na jeden den. Dobrodružství a láska. Hlavní hrdinové sympatičtí. Škoda jen, že to bylo tak krátký. Knihu doporučuji

Shanib
04.06.2019 2 z 5

Od autorky slabší průměr. Příběh měl potenciál, který zůstal nevyužit. Většina knížky je o popisu útěku a zimy...což by nevadilo, kdyby kniha byla delší. Postavy byli jako vždy sympatické, ale nedostalo se nám příliš velké příležitosti se na ně napojit. O obálce je škoda mluvit, protože je úplně mimo mísu a kýčovitá. Obvykle ji nekomentuji, ale tentokrát si to neodpustím.

Atanone
14.02.2019 4 z 5

Předvídatelná romanťárna. Četlo se to ovšem dobře a poměr romantiky k ostatním událostem byl kupodivu vyvážený. Nadchlo mě to k přidání hvězdičky.

brectanka
03.01.2019 1 z 5

Každý krok hrdinů i záporáků je lehce předvídatelný. Jednoduchá ale čtivá kniha na dlouhé zimní odpoledne.

Šunkys
31.12.2018 4 z 5

Pěkná kniha

Ulrika
25.11.2018 5 z 5

Opět jsem se od knihy nemohla odtrhnout!