evka44 evka44 komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tako kniha je nádherná, vtipná a veľmi dojímavá. Nezaobišlo sa to bez sĺz. Vrelo odporúčam.

20.01.2020 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Túto knihu mám veľmi rada, často sa k nej vraciam. Neviem poriadne povedať čo sa mi na nej zapáčilo ale asi to, ako dokázali zvládať tu situáciu, v ktorej sa ocitli na taký dlhý čas. A aj po návrate nakoniec dokázali napriek prekážkam ktoré mali vydržať. Rozhodne ju odporúčam.

17.04.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Veľmi dobrá kniha, zábavná ale aj zaujímavá. Prečítala som ju za jeden deň. Odporúčam.

29.06.2019 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Pekná kniha, niekedy som mala pocit, že je dlhá ale vždy sa niečo tam našlo čo na upútalo a ja som sa nemohla dočkať ako sa to skončí. Rozhodne doporučujem.

20.08.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Sklamanie, keďže všetci túto knihu ospevovali tak som sa ju rozhodla prečítať ale už po 50 strane som tej knihy mala pokrk. Od polovice sa to zlepšilo ale žiadna sláva.

04.07.2019 1 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Celkom v pohode kniha, zo začiatku sa to dosť naťahovalo a mala som niekedy chuť nechať tak knihu ale ani neviem kedy a už to bolo celom napinave, bola som zvedavá ako to skončí. Je to dobra kniha ale čítala som už od tejto autorky aj lepšie knihy.

05.09.2020 4 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Musím povedať, že tato kniha od autorky bola boj. Niekoľko krát som sa chcela na ňu vykašľať ale vydržala som to. Veľká časť knihy bola v pohode ale boli tam isté pasáže pri ktorých som mala chuť ju zavrieť a nechať tak. Nechcem kritizovať ani nič také ale podľa mňa táto kniha nebola tak dobrá ako iné od tejto autorky. Ale samozrejme to je môj názor a môj vkus, mnohým sa môže páčiť a tak neváhajte a prečítajte si ju.

01.05.2020 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Je to taká oddychovka, zo začiatku som sa trochu nútila do čítania ale potom som tomu dala druhú šancu a bolo to v pohode. Neboli tam žiadne také veľké zápletky alebo zvraty. Proste čítanie pred spaním a nemáte problém si ju odložiť na ďalší deň.

04.03.2020 4 z 5

Netvor je zver Netvor je zver Peternelle van Arsdale

Pekná, pútavá a zaujímavá ale trochu ma sklamalo, že na môj vkus nebola vôbec strašidelná.

02.07.2019 4 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Od tejto autorky mám veľmi rada knihy. Táto kniha ma tak tiež nesklamala, bola veľmi zaujímavá hoci občas som mala chuť hlavnej hrdinke tresnuť po hlave aby sa trochu uvedomila. Zo začiatku som bola trochu zmätená z dôvodu, že najprv dali prítomnosť ako keby človeka hodili do stredu deja a následne začala autorka rozprávať príbeh od začiatku. Napriek tomu sa mi kniha veľmi páčila a rozhodne ju doporučujem. Samozrejme sto ľudí, sto chutí.

09.03.2024 5 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Myslela som si že kniha bude super, podľa pozitívnych recenzií ale bola som tak trochu sklamaná. Musím povedať, že podľa mňa, nebola ani dobra, ani zla niečo medzi. Priznám sa niektoré pasáže som preskočila, pretože boli nudné. Ale to záleží podľa vkusu čitateľa.

25.01.2020 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Veľmi dobrá kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť. Páčilo sa mi, že tam boli vtipné scénky. A ku koncu som už bola netrpezlivá, kedy sa všetko prevalí. Určite túto knihu odporúčam.

15.12.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Žiaľ ma táto kniha sklamala. Keď som ju začala čítať bola fajn ale potom, keď som sa dočítala do pasáži kde zistila, že je tehotná začalo mi to pripomínať knihy, ktoré som už čítala.
Dá sa povedať, že bola veľmi podobná len iné postavy a iné problémy. Rozhodne druhú časť ani nebudem čítať.

04.07.2019 1 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Budem úprimná, tato kniha nieje zla je celkom zaujímavá ale na môj vkus sa tam veľa veci veľmi naťahovalo. Úprimne preskočila som asi 50 strán. Najviac ma v tejto knihe rozčuľovala hlavna hrdinka, jej správanie a uvažovanie bolo ako fakt? Ale na druhej strane mala v sebe kniha niečo čo má prinútilo ju nenechať tak, stale tam bola ta iskra, ako sa to všetko skončí? Čo sa ešte stane? Nedajte na negatívne komentare ja osobne ju odporúčam hoci som tam niečo preskočila.

16.08.2021 3 z 5

Odvržená milenka Odvržená milenka Michelle Celmer

Velmi pekná kniha, na tej to knihe sa mi najviac páčilo, že tu nebola žiadna dráma alebo intrigy. Prostre oddychovka. Túto knihu rozhodné doporučujem ak máte chuť na jednoduchosť.

01.11.2020 5 z 5

Viking Viking Margaret Moore

Pekná kniha, boli to zaujímavé a niekedy napínavé. Jediná chýba bola, že všetko bolo spojené a niekedy ma to miatlo. Určite odporúčam túto knihu.

22.09.2020 5 z 5

Píseň tajemství Píseň tajemství Catherine Coulter

Bola to dobra kniha ale niekedy som mala pocit, že je zdĺhavá a zbytočne sa predlžuje. Ale inak v pohode odporúčam

10.09.2020 3 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Rozhodla som sa túto knihu prečítať napriek celkom negatívnym recenziam. A musím povedať že sa nemílili. Tato kniha bola tak trochu nudná a musím povedať, že ten koniec ako vážne? Už keď sa autorka rozhodla takto ukončiť knihu, tak ja neviem mohla dať nejaký epilóg či ich kráľ nepotrestal alebo či sa oplatilo to spraviť. Skončilo to proste dosť otvorene ale tak možno to bol zámer, nech si domyslime ako za z toho vyvliekli.

30.04.2020 2 z 5

Čas slunečního svitu Čas slunečního svitu Catherine Coulter

Veľmi pekna kniha, niektoré situácie boli veľmi napináve a niektoré naopak zábavné. Samozrejme, každý môže mať iný názor ale ja túto knihu odporúčam.

08.02.2020 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Zo začiatku som to mala problém prečítať ale potom sa tej knihy nevedela pustiť.

29.06.2019 4 z 5