Evišťátko Evišťátko komentáře u knih

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Uffff, nemám slov! Zajímavé téma , zajímavé zpracování!

04.12.2016 5 z 5

Všechny vůně Afriky Všechny vůně Afriky Zuzana Beranová

Zpočátku se mi zdála kniha zmatená,ale bylo to skutečně jen zdání. Kniha je psána stylem jednotlivých obrazů, které se navzájem prolínají.
Doporučuji zejména těm, kteří jsou v zajetí romantických představ o Africe podobně jako já před lety.

23.11.2016 5 z 5

Vyhnalovec Vyhnalovec Anna Malchárková

Další kniha této autorky a nezklamala. Zacelily malé místo v mých velkých dějinných mezerách.

19.11.2016 5 z 5

Album Album Anna Malchárková

Pořádně jsem se nasmála!!!

19.11.2016 5 z 5

Mušle Mušle Hana Oboda Kolaříková

Silný příběh!!!

09.11.2016 5 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Nikdy bych netušila, že slovy se dají malovat tak nádherné obrazy, obrazy, které nenudí, jsou plné energie a vzrušení. Úchvatné dílo! Snad poprvé jsem si uvědomila,jak je náš jazyk bohatý a krásný.

03.11.2016 5 z 5

Noční vlaky Noční vlaky Barbara Wood

Námět knihy zajímavý, jen místy hodně těžkopádný. Tato autorka umí podat příběhy lépe.

02.11.2016 3 z 5

Příběhy české šlechty Příběhy české šlechty Vladimír Votýpka

Nemohu se ubránit myšlence, že historie se neustále opakuje! Společnost, která se dostala k moci tehdy stejně jako ta současná ničí vše hodnotné.

25.08.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Ani tato kniha od autorky nebyla špatná, nicméně postrádala určitou úroveň napětí, která nechyběla v následujících románech.

16.08.2016 5 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Monyová opět nezklamala!

08.08.2016 5 z 5

Oběti života Oběti života Jan Cimický

Surová realita života, neustále se opakující historie v životech obyčejných lidí.

06.08.2016

Zpověď Kateřiny Medicejské Zpověď Kateřiny Medicejské C. W. Gortner

Zajímavě a poutavě zachycena historická fakta.

06.08.2016 5 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Docela dobře se četla, nicméně nedosáhla kvalit prvního dílu.

27.06.2016 3 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

S prvním dílem sice nesrovnatelná, více magie a čar, ale i tak poutavé počtení.

20.06.2016 3 z 5

Poslední nosorožec Poslední nosorožec Zuzana Beranová

Přečetla jsem knihu za necelé dva dny, nedalo se od ní odtrhnout. Syrový příběh zvířat a lidí .

14.06.2016 5 z 5

Lékařka Samantha Lékařka Samantha Barbara Wood

Na pozadí historických faktů zajímavě podaný příběh, u kterého mi nevadily ani romantické vsuvky.

14.06.2016 4 z 5

Tajemný diamant Tajemný diamant Noah Gordon

Trošku jsem se v ději ztrácela, což ale neubralo knize na zajímavosti.

07.06.2016 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Netušila jsem co čekat od krimi jejíž v děj je zasazen do 50.let totalitního SSSR a byla jsem velmi mile překvapena!Sic konec byl lehce předražený,ale celkové hodnotím velmi dobře!Těším se na další autorovy knihy.

27.05.2016 5 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Nádherná kniha,díky které si člověk uvědomí,jak dobře se nám ve skutečnosti žije,jak málo jsme za to vděční a pokorní.
"Žijeme v předokonalé společnosti s absurdními zákony popírajícími život"

25.05.2016 5 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Tak tato kniha mě od autora příliš nenadchla a dočetla jsem ji silou vůle.Psano stylem mezi reportáži a románem,rozvleklé,nezáživné.

24.05.2016 1 z 5