evincz evincz komentáře u knih

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Knížka se četla jedním dechem. Pěkně propletené. Do samého konce nevíte, kdo je vrah.... Dost dobré. Bylo to dobře promyšlené jak postavy, tak i děj.

10.07.2020

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Knížka mi dala na začátku trochu zabrat, nez jsem se začetla. Ale stalo to za to. Byl to zajímavý a popletený příběh. Škoda, že spolu lidé víc nemluví. Pak to má takové zbytečně bolavé následky.

03.07.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Autor mě opět překvapil. Ikdyž mě název knihy děsil, knížka byla velice strhující, nabitá akcí a velice čtivá. Hlavní hrdinka se mi také líbila víc než Erika. Těším se na další příběhy.

03.07.2020 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Skvěle promyšlený příběh, poutavě popsán a navíc opět detailně popsány postavy, jak vzhled,tak vlastnosti. Musim uznat, ze mi byla sympatičtější ta,, horší, sprostá '' sestra....

24.06.2020 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Kniha mě vtáhla do děje. Popisuje vztahy a charakterové vlastnosti jednotlivych postav, a donuti vas přemýšlet a hodnotit, jak ovlivňuje výchova dětí jejich dospívání. Opravdu je konec tak nečekaný?

24.06.2020 4 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Knížka od Sandry je pro mě jistota oddechu a příjemně stráveného času. Baví mě hlavní hrdinové. Ikdyž je to někdy nepravděpodobné, ale o to jde, ne? Obdivuju autorčinu fantazii a náměty na knihy.

18.06.2020 3 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Byla to romantika a slaďáček. Ale která z nás si ráda nepřečte něco takového.. Oddechovka mezi thrillery.

18.06.2020 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Byla to moje 1.knizka od této autorky a sedí mi její styl psaní. Akce, zápletka, hlavní hrdinové, mezi nimiž to jiskří. Bavilo mě to.

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Knížka byla napumpovaná strachem, adrenalinem, zvraty, erotikou, nečekaným koncem, kdo je sériový vrah.

Exkluzívne Exkluzívne Sandra Brown

Knížka se četla skoro sama. A je tam vše, co má. Akce, erotika, konflikt, politika...

Podraz Podraz Sandra Brown

Kniha se mi líbila a bavila mě. Mělo to náboj, jiskru, vzrušení. Detektivka s dávkou romantiky. Je to oddechové čtení, u kterého se necháte rozmazlovat třeba sklenkou vína.

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Knížka je sladká, ale čte se úplně sama. Je napsaná poutavě, smyslně, jiskřivě. Parádní oddechové čtení u sklenky vína.

17.06.2020 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knížka vám nedovolí spát, dokud se nedozvíte, jak to celé dopadne. Erika je mi víc a víc sympatická. S každým případem je sice osamělejší, ale o to víc si došlápne na vrahy....

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Erika opět vyšetřuje další případ. Hruzostrasne napětí. Musite vědět, co se stalo a kdo je vrah. Opět graduje kniha až na samém konci. Úžasné...

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha napsaná poutavě a strhne vás ihned od první kapitoly. Erika je neuvěřitelně nadaná. Má skvělý instinkt a umí si vydobýt své místo mezi policisty.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knížka je brilantně vytříbená. Do posledních kapitol nevíte, kdo je vrah. Líbil se mi spád, akce, skvěle popsané postavy.

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Knížka se mi líbila. Autorka zvolila styl psaní v kapitolách a děj popisovaly 4 postavy. Je to napínavý příběh. Je až děsivé, kolik lidí může trpět jednou jízdou vlakem. Co všechno se může stát a komu se nedá věřit.....

12.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha mě zaujala. Zápletka strhující, postavy byly detailně popsány. Nečekaný konec.

09.06.2020 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Líbí se mi autorčin styl psaní. Je tam jiskra, náboj, vzrušení, vyšetřování a mnoho jiného. Je to pro mě jasná volba na odpočinkové čtení.

03.06.2020 4 z 5

Syn Hamásu Syn Hamásu Mosab Hasan Júsuf

Musím se přiznat, ze jsem se upřímně bála knížku vubec přečíst. Ale je to jinak, nez to vypada. Velice mě překvapila. Čte se snad sama. Je to velice zajímavý pohled na tuhle těžko rozsouditelnou situaci. A hlavně Zelený princ mi prirostl k srdci. Jsem rada, že jsem tuhle knihu četla a že mi pomohla se zorientovat se kdo, s čím, proč a jak....

03.06.2020 5 z 5