Večeře v horách

Večeře v horách https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25562/bmid_vecere-v-horach-BiL-25562.jpg 4 211 35

Snídaně v posteli série

< 2. díl

Jednatřicetiletá vdova Alicia Russellová se rozhodne strávit se svými dvěma syny týden ve srubu u jezera. Začátek dovolené poněkud zkazí silná bouřka. Zatímco zmoklá Alicia marně hledá ve srubu pojistky a synové kriticky komentují její "neschopnost", přichází na pomoc Pierce Reynolds - soused a muž, který navždy změní Aliciin život. Oba se právě nacházejí v životní situaci, kdy si musí jasně stanovit, co je pro ně prioritní a čeho chtějí v životě dosáhnout. Do složitého rozhodování ovšem zasáhne blesk vzájemné přitažlivosti. Marně se snaží tomuto erotickému jiskření odolat. Jejich sblížení by uvítali jak Aliciini synové, tak Pierceova dcera Chrissy. Bohužel Alicia ani nikdo jiný z rodiny netuší, jak závažná okolnost brání rozvedenému Pierceovi, aby s ní navázal trvalý vztah, přestože je víc než zřejmé, že ji opravdu miluje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Send no flowers , 1984

petulkapeta
10.04.2023 4 z 5

Nevěděl jsem, co opravdová láska znamená, dokud jsem tě nemiloval."

Druhy dil byl lepší jako prvni a libilo se mi že se tam ke konci objevili všichni i ti dva z minuleho dilu.

Olga8480
14.08.2022 5 z 5

I když jsem zatím četla knihy od SB s kriminálním příběhem. Byla tato kniha pro mě krásné oddechové čtení, které jsem si moc užila.

Evaho73
18.01.2022 1 z 5

Ako by to ani nepísala Sandra Brown. Pri tejto knihe si stačí prečítať iba anotáciu a dozviete sa všetko podstatné.
Samotný dej je vlastne jej rozšírenie o opisy sexuálnej príťažlivosti alebo sexuálnych scén a v tom sa ja až tak nevyžívam.
Za mňa veľké sklamanie, lebo i tento žáner si vyžaduje určitú kvalitu !!!

cukrovka
30.12.2021 4 z 5

Čtivý romantický příběh. Od SB mám radši romantiku zkombinovanou s krimi zápletkou, ale i jenom romantikou dokáže zaujmout.

Vatter83
11.06.2021 3 z 5

Slaďárna nad slaďárny s příliš mnoho sexu.

lusitta05
01.03.2021 4 z 5

Pekná romantika na večer, mňa to bavilo.

georginaa
22.11.2020 5 z 5

Někdy se ocitnete na místě, abyste si oddechly od svého smutku, načerpali sílu pro další kroky k životu. Jenže život nebo osud vše určí sám. S trochou smyslu a pocitu, že nic není tak hrozné jak se zdá být, vás mile překvapí okolnosti, které vedou k zásadnímu činu. Proto vzít vše za pačesy jak se říká a čelit všemu, co budoucnost přinese. Přesně to vše ukazuje tento román, který byl moc pěkný a čtivý.

Suzynka29
25.07.2020 3 z 5

Čtivě napsáno, jen na můj vkus moc sladký příběh. Taková naivní americká slaďárna s klasickým “happyendem”. Ale četla se dobře, o tom žádná...

evincz
17.06.2020 4 z 5

Knížka je sladká, ale čte se úplně sama. Je napsaná poutavě, smyslně, jiskřivě. Parádní oddechové čtení u sklenky vína.

Ála1968
01.05.2020 4 z 5

Byla to taková jednohubka na noc,ale moc hezká.Nebylo to zas až tak moc přeslazené,prostě tak akorát.Mě se to líbilo.

petraj30
16.03.2020 4 z 5

Někdy až moc přeslazený příběh, sice trochu smutný, ale čtivě a poutavě psaný. Byla to pro mě trochu jiná a někdy až moc romantická Sandra Brown. Bylo to o něco málo lepší než první díl, ale zase mnohem smutnější. Celkově si myslím, že ty krimi příběhy jí jdou lépe, ale jako zpestření nudného dne...proč ne?

jinbr
29.12.2019 3 z 5

Tohle byla opravdu jen taková sladká limonádka.

Lofda
21.12.2019 3 z 5

Jako oddychovku, proč ne? V tomhle předvánočním shonu na nic náročnějšího ani není síla.. ;-) A ti dva malí kluci, ti byli moc prima, bavili mě v celém příběhu možná nejvíc :-)

Szekynka
22.11.2019 4 z 5

Přemýšlím, proč má kniha, tak „malé“ hodnocení. Asi chápu, že na většinu to může být mega slaďárna. No za mě to sice byla slaďárna jako blázen, ale…. Moc se mi líbilo zasazení příběhu do horského prostředí, líbilo se mi vykreslení postav, a hlavně se mi líbilo, že to nebylo klasické: ona, on, vzplanutí, sex a happy end. Líbilo se mi, že příběh působil trochu víc ze života. To že měla Alice dvě děti a nebyla v úplně lehké situaci, stejně tak Piercova situace. Sice sem čekala, že on bude nemocný, ale nějak mě kniha v ničem nezklamala. Už její styl trochu znám a tohle jsem čekala. Jako ano, jinak v knize samozřejmě jsou všechna klasická klišé. Mě se ale líbila moc. Myslím, že může být super pro někoho, kdo je třeba v podobné situaci, po přečtení téhle knížky může nabýt člověk dojem, že všechno je zase možné. Docela jsem koukala, že autorka propojila tuhle knihu se Snídaní v posteli, kde byl vykreslen příběh Cartera a Sloan, to u ní nebývá až takovým zvykem a pro mě to bylo moc příjemné překvapení.

pingu1
09.03.2019 3 z 5

Sladké, sladké, sladké, pořád dokola opakující se erotické scény, konec dopředu jasný … Tohle mě opravdu moc nenadchlo...

Juvka
10.02.2019 4 z 5

Krásná romantická knížka, která se čte jedním dechem :-)

Jája92
10.02.2018 3 z 5

První díl jsem bohužel nečetla, ale tento není špatný

4xbabča
17.09.2017 4 z 5

Klasický romantický příběh od Sandry Brownové, příjemné čtení pro klidné podzimní dny.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Bohužel jsem taky četla nejdřív tento díl. Mělo by to být v knihovnách líp značený. Ale i tak mě kniha moc bavila. Byla to romarťárna, ale hezká.

Doubravka1975
15.12.2016 1 z 5

Děj nic moc, pořád dokola to samé a ten přeslazený konec. Brr. Další díl Snídaně v posteli určitě číst nebudu.

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Večeře v horách je v