EvikU. Online EvikU. komentáře u knih

Nikomu nevěř Nikomu nevěř Amanda Quick (p)

Kniha je zajímavá. Dobře se čte. Začínám zjišťovat, že tohle bude další moje oblíbená autorka. ☺

06.04.2017 4 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Amanda Quick (p)

Souhlasím, že je to krásně napsaný. Baví mě, když je tam napětí i romantika. Příjemně se to čte. Člověk neví o světě.

06.04.2017 5 z 5

Čekej do půlnoci Čekej do půlnoci Amanda Quick (p)

Je to zajímavý příběh. Oddechovka na deštivé odpoledne. ☺

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Znovu skvělá detektivka. Chápu, že z toho musí být vyděšená. Navíc má strach o svou mladší sestru. Doporučuji. ☺

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Průměrná kniha. Nic světového. Ale číst se to dá. Žádný odpad to není.

06.04.2017 3 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Bohužel jsem taky četla nejdřív tento díl. Mělo by to být v knihovnách líp značený. Ale i tak mě kniha moc bavila. Byla to romarťárna, ale hezká.

Silnější než slova Silnější než slova Sandra Brown

Další super kniha od Sandry. Moc hezké a povedené. Konec knížky byl hodně drsný. Napětí rozhodně nechybělo.

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Tahle kniha mě zase dostala. Bylo to moc napínavé, čtivé. Vůbec si nedokážu představit že bych byla v její situaci. Když se začne smiřovat s tím, že má někoho jiného srdce, tak ji usilují o život.

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Taková normální kniha. Čte se pěkně jako skoro vše od Sandry Brown.

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Příjemné čtení na jedno odpoledne. Oddychovka, která určitě nezklame. I takhle to může dopadnout. Místy jsem se hodně bavila.

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Dokonalá kombinace. Detektivka s romantickou zápletkou. Moc se mi líbila. To jak byla "silná" hrdinka. Úžasný styl psaní, co se čte sám.

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Je to hezký čtení. Baví mě to, je to smutný a zároveň krásný. Určitě doporučuji.

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Příběh je krásný. Nevadí mi, že je podle některých moc romantický. Romantiky není nikdy dost. Je to i napínavý. A je prostě hezká.

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Takhle kniha mě chytla za ❤. Naprosto a jednoznačně dokonalá. Čtivá, romantická, humorná,...

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Romantika,oddychovka. Pěkné počtení. ☺

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Hezký příběh jako ty předešlé. Je to úsměvné a čte se to samo.

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Líbí se mi jako pokračování. Teď je kniha o nejmladším bratrovi. Je to milé oddechové čtení.

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Naprosto dokonalá kniha. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Moc se mi líbí téma. Romantická, prostě oddychovka. ❤

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Komentář beze slov. 111111 Dávám samé jedničky.

Borec Borec Julie Garwood

Jo přesně, kdo by se do chlapa na obálce nezamiloval? Zase hezká kniha. Čtivá a no prostě si ji přečtěte.