Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Hezký napsáno, do konce jsem nevěděla, kdo je vrah.

30.11.2020 4 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Tohle je přesně podle mého "gusta". Těším se na další díl.

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Hezky napsaná detektivka, krátké kapitoly se mi líbí. Rozuzlení jsem nečekala.

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Kniha se mi moc líbila, rozuzlení bylo pro mně překvapením. Potvrdilo se ..."všechno je jinak"... Určitě doporučuji. Jsem zvědavá, kdo nahradí Keva? Laťka je hodně vysoko, byl to sympaťák. Mám načtenou celou sérii a těším se na další pokračování.

10.02.2020

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Kniha je podle mě dost slabá. Moc mě nebavila a četla jsem docela dlouho.

18.12.2023 2 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Podle mě hezký napsané - rozuzlení mě překvapilo. Určitě si přečtu další díl.

02.10.2022 4 z 5

Nejsem jako džbán Nejsem jako džbán Viola Ardone

Kniha se mi moc líbila. Místo i čas pro ženy a dívky (asi i pro celé rodiny) dost těžké, Oliva i přes svou výchovu v sobě našla velkou sílu a odhodlání. V dospělosti se vrátit a žít se sousedy, kteří ji kritizovali, odsuzovali...
Podpora otce byla očekávaná, ale podle mě nejvíc pro ni znamenal postoj matky. Na pozadí jsem vnímala vztah temperamentní matky a klidného otce. Na první pohled nesourodá dvojce, ale v těžkých chvílích stojí při sobě.
Moc jsem nechápala postoj ke starší dceři, když jí donutili ke sňatku a následně ji nechali svému osudu.
Docela mě bavily popisované zvyky, nepsaná pravidla nastavená společností a postupné vymanění se z těchto (pro nás dnes) nesmyslů.

24.08.2022 4 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Kniha se mi líbila - do konce napínavé. Na konci mi vadila změna chování Vincent - manželka. Problém s dcerou byl nedotažený. Nicméně hlavní linie příběhu Vincent/Mina dobrý. Těším se na další díl a doufám, že se poodkryje problém Miny.

01.08.2022 4 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Hezké, smutné čtení s nadějí v budoucnost.

29.08.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Knihu jsem přečetla během jediného víkendu. Až do konce jsem nevěděla, kdo je vrah.

02.06.2021

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Všechny knihy této série, které jsem četla jsou super a tato není výjimkou.

30.11.2020 5 z 5

Vtipné, přečetla jsem během jednoho víkendu.

03.11.2020 4 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Četla jsem na dovolené a opět příjemné a zábavné čtení.

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Knihu jsem dostala v červnu k narozeninám a příběh se mi líbil. Napětí až do konce.

19.08.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Napínavé až do konce...

09.07.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tuto knihu jsem četla před nějakou dobou a moc se mi líbila. Napínavá od začátku do konce. Během minulého roku jsem se dívala i na film, který byl podle knižní předlohy natočen a udělala jsem chybu - ani jsem nedokoukala.

17.02.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah.

15.11.2023 4 z 5

Dostihne tě minulost Dostihne tě minulost J. D. Robb (p)

Povedený díl série. Je tady všechno - zločinci, napravený padouch, rodina, láska....
Vždy, když čtu Evu Dallasovou, tak mi připadá, že den musí mít padesát hodin - podle toho. kolik toho ona sama a její tým stihne. Ani tady to není jinak.

20.02.2023 5 z 5

Ticho Ticho Yrsa Sigurðardóttir

Velmi povedená detektivka. Hlavní téma náhradního mateřství je aktuální a tady se mi zápletka i rozuzlení líbily. Konec pro mě velké překvapení, líbila se mi záhada kolem Erliním dítěte.

07.11.2022 4 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Kniha se mi líbila, s každou kapitolou jsem byla přesvědčená, že vím, jak to bylo. Ale jako v mnoha případech - všechno je jinak.

29.01.2022 4 z 5