Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Vtipné, smutné a velmi lidské a dojemné. Myslím, že bych ve svém životě měla moc ráda "muže jménem Ove".

09.08.2021 4 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Hodně povedená a dobře napsaná kniha. Docela by mě zajímalo, jaké pocity mají čtenáři druhého pohlaví - jako žena vnímám toto téma velice intenzivně a se znepokojením. Téma v současné době velice aktuální k zamyšlení.

21.03.2023 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Hezky napsané, zajímavé a překvapivé rozuzlení. Časová linie minulost - přítomnost se mi líbila.

22.06.2020 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Od tohoto autora moje první kniha. Hezký napsané, dobře se četlo. Zápletky děsivé a já doufám (spíše si přejí), že vymyšlené.

09.01.2022 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha mi silně připomínala příběhy z poloviny minulého století, jen odehrávající se v době nedávné . Smutné čtení.

25.11.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Milé překvapení. Kniha se mi moc líbila, původně se mi do ní nechtělo, začala jsem číst kvůli výzvě a půjčila jsem si ji, ale určitě zakoupím - stojí za to ji mít doma.

07.11.2021 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedná z mála knih, které čtu opakovaně.

14.02.2021 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Vůbec jsem nechápala, proč jsou v knize dva napohled nesouvisející případy, ale hezky do sebe zapadly. Hezké čtení a určitě si přečtu první knihu série.

09.07.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Od první kapitoly až do konce jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem všechny knihy ze série Harry Hole a jsem zvědavá, kde se Harryho boj s pitím zastaví. V každém pokračování je to horší a horší. Tak uvidíme...

17.02.2020 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Hodně povedená kniha. Líbila se mi propojenost mezi jednotlivými příběhy i zmínky na minulé případy. Četla jsem všechny, takže jsem věděla "o čem je řeč".

07.06.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Líbilo se mi a jen škoda, že jsem četla až po Balzamovači. Inspektor Sullivan je velký sympaťák, jeho velitel křivák, tak jsem zvědavá, jak se spolu srovnají. Těším se na další pokračování.

31.03.2022 4 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Příběh se mi líbil, kniha se četla dobře. Fern jsem si od začátku oblíbila, Rose jsem v prví půlce litovala a fandila jsem sesterskému ochranitelskému vztahu. Jak říká klasik - všechno je jinak....

03.03.2022 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Podařená detektivka, pořád jsem čekala, kdy se největší padouch objeví a několik tipů jsem během čtení měla, ale vše je jinak.... Těším se na další díl.

14.10.2021 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Knížka se mi líbila, četla jsem s pobavením a zároveň jsem jisté události probrečela...

26.07.2021 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jsem nadšená. Četla jsem doslova dnem i nocí.

13.08.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Přesně jak jsem očekávala - dobré čtení.

13.04.2020 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Hezky napsaná detektivka. Děj nebyl zdlouhavý, konec překvapivý. Určitě sérii zařadím mezi oblíbené.

17.01.2023 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Znepokojivé téma, opravdu je to tak jednoduché? Kniha se mi líbila a určitě si přečtu i další díly série.

17.09.2021 4 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Mnohem, mnohem a mockrát lepší než film!

06.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Hezký napsáno, do konce jsem nevěděla, kdo je vrah.

30.11.2020 4 z 5