EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Taky zařazuji mezi mé TOP knížky, i druhý díl :-)

12.04.2015 5 z 5

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

Přečetla jsem, ale asi už nikdy nepřečtu znova :-( Né, že by to nebylo zajimavé, ale nebyl to úplně můj šálek kávy ......

12.04.2015 3 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Krásný, úžasný, ale přesto o jednu hvězdu méně, protože první část se mi líbila mnohem více :-)

12.04.2015 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Krásná, smutná, reálná situace s ještě lepším koncem......moc se mi knížka líbila a určitě přečtu někdy znovu :-D

12.04.2015 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Krásná knížka :-) Fakt to stojí za to z pohledu Cama :-) Přesně, tak jak píše slečna přede mnou - vždycky je o chlup lepší knížka z pohledu chlapa :-)

06.03.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Miluji tuhle trilogii :-) Každý díl byl super a fakt jsem se odtrhla od knížky až jsem ji dočetla a konec byl ......... no comment :-))))))))

20.02.2015 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Nic není jako Bratrstvo :-)))))) Tohle se celkem dobře četlo, ale nic nemá na BČD od autorky :-)

12.02.2015 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

První kniha byla totiž z pohledu Avery :-)

05.02.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Docela se mi to líbilo :-) I když, dle mého názoru se to rozhodně nevyrovná sérii Božských......., ale četlo se to dobře a musím říct, že konečně nějaká kniha, která má trochu jinou zápletku, než spoustu jiných :-)

03.02.2015 5 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Skvělá kniha. Zase jsem se bavila a teď jdu na 6 díl :-)

28.01.2015 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Skvělý díl :-)

15.01.2015 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Krásný, krásný, krásný příběh.........moc se mi tato série líbila a určitě se k ní zase vrátím :-) Ase nej andělská série :-)

Easy? Easy? Tammara Webber

Jedna z nejlepších Young adultek, co jsem četla :-) Doporučuji všem :-)

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Celá série se mi moooooc líbila a Matteo.........hmmmm, k nakousnutí. Všechny díly jsem v podstatě přečetla jedním dechem :-)

Pád Pád Maya Banks

Každý má svůj názor :-) Mně se tahle série líbila, i když to není žádné filozofování, drama, výpravné nebo podle skutečnosti......pro mně osobně to znamená odpočinek u knížky, která mně rozhodně bavila :-) Teda všechny ze série :-)))))

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Nejlepší z téhle série :-) Bastard je prostě bastard :-)

09.01.2015 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Má oblíbená série, od které jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle napsané, poutavé, erotické, elektrizující napětí......prostě mě to nadchlo :-)

09.01.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pro mně v tomto tématu jedna z nejlepších sérií :-) I když fikce, tak opravdu pěkná fikce, kterou by si každá z nás chtěla aspoň ve snu prožít :-)

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Nejlepší ze série Bavettových a skvělá kniha. Jedna z mých nej nej nej :-)

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Moje první knížka od této autorky a snad se brzy dostanu i k dalším. Bavilo mě to, i když na mě málo romantiky, ale jinak pěkné čtení :-)