EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Ještě lepší než první díl. Rozhodně mě ještě více upoutal a už čtu třetí díl a jsem napnutá, zatím parádní zážitek :-D

20.11.2015 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tuto sérii jsem chvíli odkládal a a teď se nemůžu odtrhnout :-D Neustále něco nového, propleteného :-) No těším se na další...

20.11.2015 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Ale jo, nakonec suma sumárum se mi knížka moc líbila a měla spád. Každopádně doufám, že nebude třetí díl, páč netuším, o čem by mohl být :-D A 4 hvězdy jen proto, že první díl byl lepší :-)

15.11.2015 4 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Celá série byla skvělá. Dlouho jsem jí odkládala, ale byla fakt skvělá a teď mě mrzí, že jsem ji nepřečetla i dříve. Miluji fantasy a tahle mě rozhodně nezklamala :-D

11.11.2015 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Nikdy mě nezklame, když je v knize popichování jeden druhého a tady toho bylo dosti dost. Kniha mě moc bavila, i když tentokrát tam nebyl nějaký šílený zvrat atd, ale i tak tuhle sérii miluji :-D

05.11.2015 5 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Dávám 4 hvězdy, opět proto, že první díl byl rozhodně lepší :-D Ale kniha se mi celkově taky líbila :-)

04.11.2015 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Mě se kniha moc líbila. Byl to zajímavý příběh dvou rozervaných duší, kteří společně, ač za zvláštních okolností, najdou cestu do svého srdce :-)

31.10.2015 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

No dočteno a Alfa ode mě dostala 5 hvězd, asi tak bych to napsala......tohle už bylo jen natahování, které mimochodem ještě neskončilo :-(

31.10.2015 3 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Dávám 4 hvězdy, protože na Drewa a Kate tihle nemá. Každopádně jsem se bavila i s Matthewem a Der. Taková oddychovka na večer :-D

30.10.2015 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Velmi zajímavý námět na knihu a velmi mě potěšil :-D Miluji kávu a romantiků a tady byly obě najednou :-D

24.10.2015 5 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Nedávám plný počet, protože trilogie o samotném Starkovi se mi fakt líbila moc, ale možná se to rozjede v pokračování :-)

24.10.2015 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Super knížka.....přečteno jedním dechem a opět autorka nezklamala :-D

22.10.2015 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Krásná knížka, sice pro mladší ročníky, ale já zkrátka miluju ty nevyřešitelné problémy náctiletých a čistou lásku :-D

22.10.2015 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Knižka se mi moc líbila :-D

21.10.2015 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Skvělá kniha a už se prostě nemůžu dočkat Winter a konečného souboje Cinder a Levany :-D

18.10.2015 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Opět super díl, jsem zvědavá jak se ti vším teď Cinder popere a kopne královnu do královské pr**** :-D

13.10.2015 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Hodně zajímavý námět, ale překvapivě pohádka dokupy s androidama a kyborgama šla k sobě dobře :-D Jdu na další díly :-D

09.10.2015 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Krásná, ale mooooc krátká :-D Těším se na jeho verzi....

09.10.2015 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Sice opravdu ale opravdu nemám moc v lásce knihy s tématem trojúhelníku, ale kniha se mi nakonec líbila. Klasický příběh velikého kamarádství a ztracené lásky :-D

07.10.2015 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Ještě to nejde, ale dávám všech pět hvězdiček :-D Stejně jako u předchozích dílů mě ani tento opět nezklamal a fakt mě knížka bavila. Skoro jsem nespala, abych to dočetla a vůbec nelituji. Prostě Alice to zkrátka s námi umí a Samec nebyl vyjímkou skvělé zábavy :-D

06.10.2015 5 z 5