Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Wau, wau a wau. Prvních pár kapitol jsem se nemohla začíst, ale zdání klame. Toto je naprostá pecka, vrhám se na další díl. Rozhodně doporučuji!!!

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Úžasný román! Hodně mi připomíná stylem Monu Kasten, kterou miluju. Tato autorka mě chytla za srdce, těším se na další díly. Doporučuji!

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Po dlouhé době kniha, co mi rozhodila sandál. Čtivé, napínavé a děsivé! Tak bych definovala tuto knihu. Ale rozhodně stojí za přečtení, jen mě děsí, že by něčeho takového byl někdy někdo schopen.

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Myslela jsem si, že tato série nemá už čím šokovat, ale to jsem se sakra spletla. Tento díl je ještě čtivější a úžasnější než ten první. Ano jde to! Nemůžu se dočkat pokračování série. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

24.06.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Přečteno jedním dechem. Autorka mile překvapila, děj je napínavý až do konce, nevynucuje si emoce od čtenáře, ty přicházejí sami. Určitě doporučuji a jdu na další díl!

02.02.2023 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Jedna z nejlepších sérií, co jsem zatím doposud četla. Je to úplně něco jiného než Mona Kasten nebo Lilly Lucas. Ale má to své kouzlo, je tam napětí, strach, láska, sex .. Všechno v jednom a přitom to do sebe krásně zapadá. Doporučuji!

26.01.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

26.01.2023 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Chris Carter je prostě bůh. Nejlepší série jakou jsem kdy četla, v tomto žánru. Doporučuji!

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nemám slov. Tato série naprosto překonala mé očekávání. Skvělý příběh, velmi čtivě napsaná, nemá žádná hluchá místa, zkrátka dokonalá. Doporučuji !

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Nemám slov. Jedním slovem úžasná. Chytne vás za srdíčko a už nepustí. I na slzičky dojde. Doporučuji, dávám plný počet hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží.

16.11.2022 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád romány se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

16.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád román se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

16.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Exodus Exodus Kate Stewart

U prvního dílu jsem byla nadšená, ale na tento nemám slova. Kniha přečtená za noc. Nešlo od ní odejít. Pokud jste četli první, tohoto se nebojte. Po dlouhé době musím říct, že byl druhý díl lepší jak první. Doporučuji !!

02.11.2022 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Krásný příběh. Skvělé oddechové čtení. Doporučuji všem milovníkům psů a šťastných konců, i románů.

23.09.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Milé pokračování této série. Čtivé, dobře napsané. Nenudíte se a zasmějete se. Doporučuji!!!

16.03.2023 5 z 5