ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Kniha má zajímavý děj a dobře se četla. Tahle je kniha super, ale čekala jsem od knihy mnohem více, když jsem viděla obálku.
Celá kniha byla podrobně popsaná a pak závěr z ničeho nic honem zakončen,za to dávám hvězdy dolů.

06.02.2022 3 z 5

Chyba jejího manžela Chyba jejího manžela Sheila O'Flanagan

Jak může nevěra manžela otevřít ženě oči a dodat ji sílu. Roxy je opravdu silná žena a dokázala si jít za svým cílem co je pro ni důležitý.
Kniha je dobře čtivá, děj se mi líbil, ale mohl být buď trošku kratší nebo obsahovat více zvratů a ne pořád "opakovat" to stejné dokola. Znovu bych po knize nesáhla.

31.01.2022 3 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Velmi napínavý a dobře čtivý děj od kterého se nejde jen tak odtrhnout. Hlavně asi od půlky knihy bylo opravdu těžké přestat číst. Prostě člověk musí vědět jak tohle dopadne.

23.12.2021 5 z 5

Patrioti Patrioti Sana Krasikov

Kniha se mi četla dobře, je opravdu velmi zajímavá. Děj je pěkně propracovaný, místy vtipný, ale občas mě i ''mrazilo'' a nedovedla bych si představit tohle prožívat.
Dala jsem na velmi dobré hodnocení knihy, proto jsem si jí koupila a nelituji toho vůbec. Opravdu to stojí za to si knihu přsčíst.

23.11.2021 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Kniha se četla velmi dobře, místy dost napínavá. Nic složitého a pěkně oddechová.

13.11.2021 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Opravdu skvělá kniha, která je plná emocí, lásky, smutku ale i vtipu.
Jsem ráda že jsem si knihu přečetla, protože opravdu Alice dokázala hodně a příběh dokáže otevřít oči všem, kdo si myslí že to nejde.

29.10.2021 5 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Za mě krásná a vtipná kniha. Parádně se četla a není nějak náročná. Prostě oddechovka.

08.10.2021 5 z 5

Nedostižní Nedostižní Alyson Noël

Kniha mě ze začátku nějak neoslovila, ale při čtení dalších stran mě nakonec děj vtáhl. Dobře se četla, takže za chvíli přečteno.

18.09.2021 4 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Kniha se mi velmi dobře četla a je super, že má kniha krátké kapitoly.

08.09.2021 5 z 5

Nevinný klient Nevinný klient Scott Pratt

Kniha se mi snadno a rychle četla. Nebylo to žádné složité čtení a děj byl zajímavý.

05.09.2021 5 z 5

Vdova z Wall Street Vdova z Wall Street Randy Susan Meyers

Kniha sice nemá nějaké napínavé pasáže nebo nějaký ten pád, ale i přesto se mi kniha líbila. Četla se krásně, ale jak je děj psaný během asi 50 let tak bylo občas těžší se zorientovat co a jak se vlastně vše děje.

31.08.2021 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Super knížka. Parádní oddechovka. Super čtení.

14.02.2021 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Kniha je pěkná a dobře se četla. Parádní zápletka.

14.02.2021 4 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Děj příběhu se mi líbil. Kniha se četla velmi dobře.

14.02.2021 4 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

14.02.2021 5 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Tahle kniha od Mandy Baggot je zatím za mě nejslabší co jsem četla. Jako oddechovka u které člověk prostě vypne tak je to dobrý.

01.03.2024 3 z 5

Náš dům Náš dům Louise Candlish

Ze začátku jsem si říkala, bože to je ale nudná kniha co má děsně moc stránek. Jenže při čtení dál byl děj čím dál víc zajímavější, takže jsem se do knihy úplně zažrala a čekala jak to celé dopadne. Opravdu děj je napínavý, takže super kniha. A ještě víc je kniha zajímavější otevřeným koncem, takže si můžeme samy představit co se mohlo dít.

25.02.2024 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha byla zajímavá a dobře četla. Nejprve jsem si myslela, že to bude takový trochu nudný příběh, ale nakonec se ukázalo že kniha je napínavá a dost mě překvapil konec.

21.01.2024 4 z 5

Dohazovačky Dohazovačky Maddie Dawson

Kniha se dobře četla, je to taková super oddechovka.

13.10.2023 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Skvělá kniha, dobře se čte.

26.08.2023 5 z 5