ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Stezka v troskách Stezka v troskách Gemma Liviero

Ze začátku jsem se do děje nemohla moc vtáhnout. Pak jsem si zvykla na styl psaní, střídání postav i času. Konec mě překvapil a líbilo se mi propojení postav už z doby války.

19.02.2023 4 z 5

Vyznamenání Vyznamenání Danielle Steel

Opravdu nádherná a čtivá kniha. Líbí se mi že se děj neodehrává jen v jedné časové ose a je popsán život osoby. Dál je úžasné, že není vše jen růžové a že hlavní postava zažila jak úspěchy tak i ztráty.

21.10.2022 5 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Ze začátku mě kniha kniha bavila, ale opravdu asi 50 stran. Ano je to smutné téma a každý o někoho v životě přijde, já sama během jednoho roku přišla nejprve o babičku, pak o tatínka a nakonec o dědečka, ale nepotřebuji z toho psát hned knihu.
Přišlo mi že autor píše pořád dokola to samé, ale trochu jinak sepsané. Myslím si že by to bohatě stačilo na polovinu stránek maximálně.

18.10.2022 1 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha byla opravdu úžasná. Už jak byla nalezena druhá mrtvá holčička, jsem se nedokázala odtrhnout, protože mě zajímalo kdo za tím je. To že se sama hlavní hrdinka řezala z psychických důvodu, tomu věřím, každý má své psychické problémy. Takže za mě super čtení a překvapivý konec, kdo to vlastně udělal.

02.10.2022 5 z 5

Jestli odejdeš... Jestli odejdeš... Adele Parks

Kniha se čte opravdu velmi dobře díky skvělým popisům a díky nim je opravdu silná. Děj se mi opravdu hodně líbil, byl napínavý až do konce jak to vše dopadne.

04.09.2022 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Kniha se čte dobře, to ano. Děj zajímavý, ale místy nudný a občas jsem nechápala nějaké postavy. Trvalo mi než jsem se do knihy začetla, ale zase jak se děj rozjel, tak to bylo lepší.

25.08.2022 3 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Opravdu hodně povedená kniha. Děj byl zábavný i když jde o nevěru. Moc mě bavila.

22.07.2022 5 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Tohle je moje první kniha od autorky a musím uznat že je opravdu skvělá. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a děj byl skvělý. Jsem ráda že to není jako některé romány, že je vše perfektní a jakoby se nikomu nic nestane. Celý děj mě opravdu pohltil každou stránkou. Knihu doporučuji všem co mají rádi romány.

10.07.2022 5 z 5

Dívka, která četla v metru Dívka, která četla v metru Christine Féret-Fleury

Za mě kniha opravdu nee. Do čtení jsem se musela nutit a to hodně. Kniha není nejhorší, ale mě nesedla. 100 lidi, 100 názorů.

08.04.2022 2 z 5

Druhý život Nicka Masona Druhý život Nicka Masona Steve Hamilton

Je pravda že podle hodnocení jsem čekala něco z čeho si sednu na zadek, ale zase špatné čtení to nebylo. Kniha se četla dobře, děj byl zajímavý a děj zaujal.

09.03.2022 3 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Další pokračování série. Kniha se četla opravdu dobře, příběh byl zajímavý. Předchozí díly byly o dost lepší,ale i přesto jsem si celou knihu užívala.

17.01.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Parádní, oddechové a romantické čtení. Děj se opravdu dobře čte a i když má kniha tolik stran, tak přečteno opravdu za chviličku.

11.01.2022 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se četla velmi dobře a i děj byl napínavý. Opravdu bylo těžké se od čtení odtrhnout. Určitě budu pokračovat dalšími díly.

06.01.2022 5 z 5

Dlouhý krok do tmy Dlouhý krok do tmy Tomáš Bandžuch

Kniha se mi četla dobře. Příběh byl velmi zajímavý a napínavý.

08.08.2021 4 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Kniha se mi líbila a četla se velmi dobře. Pro mě oddechovka. Líbí se mi že autorka nepíše úplně do podrobna např. dovolenou, že to shrne na pár stránek a není to pořád dokola co se děje. Na konci jsem si i trošku poplakala.

23.07.2021 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Kniha se pěkně četla a je to taková ta odpolední oddechovka.

09.05.2021 3 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Kniha se mi moc dobře četla. Má napínavý děj a čekala jsem co se bude dít dál. S koncem jsem opravdu nečekala že bude takový.

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Hned ze začátku mě kniha moc neoslovila, ale přečetla jsem ji. A jsem z ní opravdu nadšená. Parádní příběh, napínavý a přišel mi nepředvídatelný.

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Michelle Miller

Kniha je pěkně čtivá a zajímavá. Nejprve jsem se ztrácela, ale když jsem se do knihy začetla tak člověk pochopí oč jde. Knihu doporučuji přečíst.