ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Kniha se četla hodně dobře, děj pěkně plynul. Stále jsem čekala jak vše dopadne hlavně co se týče lásky k ženě nejlepšího kamaráda. Doufala jsem v jiný konec, ale aspoň to nebyl konec jako v každém jiném románu. Takže celkově kniha překvapila.

09.03.2022 4 z 5

Dvanáct šancí na nevěru Dvanáct šancí na nevěru Libor Hörbe

Tahle kniha mě hodně mile překvapila. Ze začátku jsem si myslela, že to bude docela nuda, ale už během pár stránek jsem změnila názor. Ten konec děje mě tedy dost dostal. Celá kniha se četla dost dobře.

14.10.2021 5 z 5

Kniha mě vtáhla od samého začátku do děje. Pro mě skvělý a napínavý příběh, občas teda nějaké pasáže byly prostě "nechutné". Ale knihu jsem dočetla s nadšením a vůbec jsem se u děje nenudila.

13.08.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Kniha se mi moc dobře četla a určitě se k celé sérii vrátím. Příběh se mi moc líbil, i když člověk ví jak to dopadne, tak přesto jsem to četla jako bych to nevěděla. A u tohoto dílu jsem se přesvědčila že jak jde o lásku jde v vše.
Moc se mi líbil epilog, prostě takové to krásné zakončení celé party. Klidně bych si přečetla i nějaké pokračování třeba o 10 let později.

07.05.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Kniha se mi četla úplně sama. Nejprve jsem si myslela že je to typické love story, ale postupně to bylo úplně jinak až jsem sama byla hodně překvapená koncem. Takový závěr jsem nečekala.

27.04.2021 5 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

S knihou jsem velmi spokojená. Velmi dobře se mi kniha četla a má napínavý příběh od samého začátku až do konce.
Určitě si od autorky přečtu i další knihu.

11.04.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Super knížka. Parádní oddechovka. Super čtení.

14.02.2021 5 z 5

Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Matthew Perry

Za mě je kniha opravdu dobrá. Hlavně Matthewa obdivuji v tom, že šel opravdu do hloubky a nebál se to zveřejnit. Měl opravdu drsný život s čím si prošel. Myslím si, že kniha opravdu může pomoct těm co mají problém nebo aspoň otevřít oči. Zároveň je těžké číst knihu když už je Matthew po smrti, hlavně pro ty kteří ho měly opravdu rádi a to né jen jako Chandlera, ale i z filmů.

14.01.2024 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se moc dobře četla. Líbilo se mi, že kniha začíná rovnou dějem a né nějakými kecamy než se dostaneme k tomu podstatnému. Hodně se mi líbilo to, že člověk opravdu až do konce si nebyl jistý jak to vše dopadne.

28.07.2023 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Kniha se hodně dobře čte. Je to bráno ze zajímavého úhlu problému ohledně nymfomanie. Myslela jsem si že to bude jen o sexu a psaní si do deníčku jména chlapů. Líbilo se mi že je to brané v současnosti a minulosti. Je tak vysvětlené,jak se k takové nemoci dostat.
Jediné co mi na konci chybělo,tak kdyby tam bylo psané pár stran třeba o 5 let později jestli to Anita zvládla porazit kvůli synovi.

24.01.2023 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Poslední díl opět jako předchozí nezklamal. Velmi dobře se kniha četla a líbí se mi i zápletka. Celou sérii bych ráda viděla zfilmovanou.

19.01.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha se velmi pěkné a dobře četla. Příběh se mi moc líbil, takže to pěkně utíkalo. Už se těším na další díl.

13.01.2022 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Za mě super kniha, pohodová oddechovka a líbil se mi velmi děj. A ta atmosféra byla prostě úžasná, díky které jsem se začala těšit na Vánoce. A kdybych knihu četla opravdu v zimě tak bych se od čtení asi nedostala vůbec.
Takže jsem tak spokojená, že si musím přečíst všechny knihy od autorky.

28.09.2021 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Super knížka. Parádní oddechovka. Super čtení.

14.02.2021 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Závěrečný díl byl dobrý, a překvapil mě závěr. Celá série se četla velmi dobře.

14.02.2021 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Na pokračování jsem se velmi těšila a jakmile jsem knihu přečetla, tak jsem se už chtěla dozvědět jak to vše dopadne. Kniha je pěkně čtivá.

14.02.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se četla velmi dobře. Děj není nějak náročný, takže u knihy nemusí člověk tolik přemýšlet. Knihu jsme přečetla jakož to první erotický román takže jsem opravdu nadšená.

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Kniha je hodně napínavá. Na začátku se děj rozjíždí pomaleji, a místy jsem si říkala, že je to i nuda, ale pak se to rozjede. Knihu jsem přečetla spokojená, ale mohlo to být o trošičku kratší.

27.04.2023 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Deborah mi byla trošku nesympatická hned od začátku, i když neměla zrovna lehký život. Kniha se četla hodně dobře a bylo to takové čtení na posezení. Pořád jsem byla přesvědčená, že vím kdo to všechno dělal, ale konec mě dost překvapil a nečekala jsem to. Jinak tedy místy docela nechutné pasáže.

19.02.2023 5 z 5