Elsa14 Elsa14 komentáře u knih

Král čaroděj Král čaroděj Lev Grossman

Opět zklamání. Druhý díl byl o něco málo lepší, než ten první. Ale opravdu jenom o málo. Jsem velice zklamaná.

16.02.2017 2 z 5

Mágové Mágové Lev Grossman

První půlka byla strašná. Druhá půlka byla chvílemi zajímavá. Přišlo mi to jako něco mezi Narnií, Harrym Potterem a jeho fantazií. To se mi skutečně nelíbilo. Myslela jsem si, že mě kniha zaujme víc, proto hodnotím spíše negativně.

16.02.2017 2 z 5

Moc se jsem na pokračování těšila. Opět Čeněk v akci. Je to prostě malý uličník a ke všemu má ještě tatínka, jakého má. Už se těším na Deníček moderního páru.

V podzemí Čachtického hradu V podzemí Čachtického hradu Andrej Štiavnický

První díl se mi moc líbil. Ani jsem to nečekala.

Snížkova dobrodružství Snížkova dobrodružství Michaela Burdová

Čekala jsem od této knihy trochu víc. Chápu, je to jen doplněk Poselství jednorožců, ale i tak zde mohlo být více stránek. Za půl dne jsem měla přečteno. Přesto se mi líbilo se opět setkat s Veraginem a Aranis. Samozřejmě musím počítat i Snížka. Čekala jsem přeci jenom trochu víc.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Úžasná, úžasná a ještě jednou úžasná kniha. Vůbec nevím, co na to říct. Snad jen...skvost. Opravdu nádhera.

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Krásná kniha. Docela neobvyklá. Sice je příběh už od začátku předvídatelný, ale to nic na jeho kouzlu nemění. Sofie mi byla velice sympatická, už jenom tím, že si na nic nehrála. Doporučuji.

Kůň jménem Zázrak Kůň jménem Zázrak Zuzana Holasová

Moc si z knihy nepamatuji, četla jsem ji jako hodně malá. Ale vím, že se mi Zázrak líbil.

Pět Pět Ursula Poznanski

Kamarádka Pět četla a byla z ní nadšená. Tak jsem se rozhodla, že si knihu také koupím a nelituji toho. Pět teď patří k mým nejoblíbenějším detektivkám. Do poslední chvíle jsem si nemohla být jistá, kdo je viník a konec mne velmi překvapil. Také jsem si velmi oblíbila Beatrice s Florinem, velmi se k sobě hodili. Zanedlouho začnu číst Slepé ptáky a doufám, že budu opět nadšená.

16.02.2017 5 z 5

Čachtická paní ve vězení a na svobodě Čachtická paní ve vězení a na svobodě Andrej Štiavnický

Když jsem přečetla první díl, byla jsem nadšená. Avšak druhý díl mě docela zklamal. Knihu jsem dočetla, ale takový úspěch u mne neměla. V nejbližší době po třetím dílu nesáhnu a kdo ví, jestli si vůbec kdy budu chtít přečíst.

16.02.2017 3 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Páni, úplně mi tato kniha vyrazila dech. Nádherně poutavý příběh. Víc ani nedokážu říct. Hned teď se chystám na druhým díl. Doufám, že bude stejně tak krásný.

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Víc se mi líbil první díl, kde se děj odehrával spíše ve středověku. Ve druhém dílu je hlavně přítomnost a to mi k Míše nesedělo. Nemám nic proti knihám, kde se vyskytuje elektroniku či elektřina, ale u Michaely jsem na to nebyla zvyklá. Kdybych to měla srovnat s ostatními jejími knihami, tak Sirénu řadím jako nejslabší. Docela mne tato kniha zklamala.

12.02.2017 4 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Opět celkem brutální kniha. Liadel jsem ze začátku neměla moc ráda, ale nakonec jsem si ji velmi oblíbila. Ale musím se přiznat, že mám radši jednorožce, než vlkodlaky. Ale i tak se mi příběh líbil.

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Velmi hezká kniha. Pěkně se čte, je chytlavá. Jenom mi přišla už docela dost brutální. Ale opět nechybí dobrodružství, nadpřirození tvorové a krásně popsané detaily. Nemohu dát jinak, než pět hvězdiček.

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Úžasné. Co víc říct. Nádherné zakončení Křišťálů moci. I když jsem už četla Poselství jednorožců, nečekala jsem, že tato tetralogie bude tak krásná. Míša má zkrátka dokonalý styl psaní, který nezklamal.

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Nejspíš se opakuji, ale další krásný díl Křišťálů moci. Leja to má těžké a je mi jí líto, když hledá svou sestru. Čím dál tím víc mi hlavní hrdinové přirůstají k srdci.

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Ani druhý díl Křišťálů moci nezklamal. Krásné čtení, propracované a celkově krásně vymyšlený příběh.

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Druhá kniha nebo spíš série, kterou jsem od Michaely četla. Křišťály moci byly krásné. Moc jsem si je přála k narozeninám a dostala jsem je :). Velmi brzy jsem měla celou sérii přečtenou, jelikož mě příběh do sebe neuvěřitelně vtáhnul.

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Ze začátku jsem se bála, že mne kniha nebude bavit, přestože miluji mořské víly. Ale nestalo se tak. Příběh se mi moc líbil, opravdu moc. Jediná věc, kterou bych vytkla, byla, že přestože mají mořské panny ploutev, se sem tam objevily věty typu: ,,Pomohla jí vstát na nohy,, či ,,Třásla se jí kolena". Ale opravdu krásný příběh, těším se na pokračování.

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Docela hezká kniha, ale nesedělo mi to k Míše. Četla jsem od ní všechny knihy a všechny se odehrávaly ve středověku. Proto mi nesedělo, že se velká část děje odehrávala i v současnosti. Kdybych to měla zhodnotit, tak ze všech knih od Míši se mi tato líbila nejméně.

11.02.2017 5 z 5