Eloorka Eloorka komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasný příběh. I když mi od nějaké té stránky bylo jasné, jak to asi všechno skončí, stejně jsem se neubránila slzám. Tento příběh dokonale vtáhne do děje a pak se knížka čte úplně sama. Je to jedna z mála knížek, kdy po dočtení jen tak sedím a říkám si "Páni..."

12.08.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Knížku jsem přečetla za jeden den. Příběh se vyvíjel naprosto neočekávaně :) Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

06.01.2016 5 z 5

Mluvící balík Mluvící balík Gerald Durrell

Tato kniha je knížkou mého dětství. Každý večer nám jí mamka předčítala před spaním, nyní jsem si jí s chutí přečetla znovu. Naprosto úžasný příběh a vtipné hlášky. Těším se, až ji jednou budu číst svým dětem :)

31.12.2015 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Nádherná kniha

31.07.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kniha začíná jako velká nuda, když přežijeme začátek začne se nám ukazovat zajímavý příběh. Nejvíce mě zaujal na začátku popis krajiny a zvířat. Udivila mě nějaká fakt o nich. V polovině knížky jsem se již přestala nudit a kniha se začala číst jedním dechem. Konec byl překvapující a dojemný. Nevím, jestli bych jí chtěla číst znovu, ale bylo to fajn čtení. Oproti "Než jsem tě poznala" je tato kniha slabší.

20.06.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná knížka! Připomínalo mi to jak Selekci tak Rudou královnu :) Příběh se mi opravdu líbil a nemůžu se dočkat, až si přečtu druhý díl! :) Doporučuji!

26.02.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato knížka mě učarovala, měla jsem jí přečtenou za dva dny, což se mi často nestává. Jeden den jsem si jí vzala na čtení večer, ale to jsem netušila, že se z večera stane ráno... :) Ano, tak moc mě vtáhla do děje, že jsem šla spát o půl páté ráno. Knižka je moc příjemně psaná :) Těším se na další díl.

01.01.2016 5 z 5

Němé duše Němé duše Jitka Ládrová

Knihu Němé duše jsem přečetla během dvou dnů. Od autorky znám všechny dosud vyšlé knihy a sbírky. Moc jsem ocenila, že se děj odehrává v jejím vlastním vymyšleném světě/městě. Krásně vše zapadlo do předchozích příběhu (Město králů). Chvíli mi trvalo zvyknout si na jména postav. Během čtení jsem se několikrát přistihla, jak mám vytřeštěné oči nad některými zvraty, které jsem nečekala. Nechyběly ani slzy dojetí. Jak tu již psal někdo přede mnou, bylo mi líto, že už byl konec - určitě by mě zajímalo jak si povedou dál :)
Autorce moc fandím a doufám, že toto nebyl poslední příběh :)

06.03.2024 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Moc se mi knížka líbila i přes ne moc pozitivní komentáře tady. Všechny předchozí knížky jsem si dala jako prázdninový maraton a ještě se mi nechtělo opouštět svět plný dvorů. Tato knížka mi dovolila v něm ještě chvíli pobýt, podívat se, jak postavy pokračují. Všichni měli pravdu v tom, že se nic nestalo a přesto to dotvořilo příběh a otevřelo mysl pro další pokračování. Za mě fajn oddechovka na den - dva.

27.06.2019 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc krásná kniha. Líbila se mi její moudrost, styl jakým je napsaná a proto se jdu vrhnout na další knihy od tohoto autora :)

23.08.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Úžasný díl! Knížka se četla jedním dechem dlouho do noci :)

03.03.2017 5 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Knížka byla velmi mile napsaná :) Bylo to fajn odpočinkové čtení. Našla jsem si tam i nějaké pěkné citáty... dopisy jako takové mi občas přišly hrozně přeslazené, až jsem si říkala, že bych nechtěla takové dostat. Během čtení mě občas mrzelo, že neumím nic francouzsky vzhledem k častým slovům a větám ve francouzštině :)
I přes tyto mé pocity se mi kniha moc líbila a ráda si jí ještě někdy přečtu :)

21.08.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Ze začátku mi knížka přišla taková málo čtivá oproti předešlým dílům. Nakonec nezklamala a četla jsem jí vždy dlouho do noci :). Už se těším na další díl :)

09.08.2016 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Kniha se mi moc líbila. Měla pomalejší rozjezd, ale pak jsem se do toho tak začetla, že se stala dvoudenní záležitostí :) Doporučuji :) !

13.01.2016 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Knížka, která se mi ze začátku zdála být přehnaná.... čím víc se člověk ale začetl, tím víc ho chytla za srdce. Kniha, která umí otevřít oči. Doporučuji!

04.06.2018 5 z 5

Ryba jménem Ian Ryba jménem Ian Bradley Somer

Nádherná knížka, poutavý příběh :)

11.02.2017 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

knížka se mi líbila, bylo to ale spíše takové oddechové čtení :)

10.02.2016 4 z 5

Medové příběhy Medové příběhy Ľubica Šebeková

Četla jsem ji dětem ve školce před spaním. Knížka má v sobě krásné ilustrace. Dětem se líbila, těšily se na další příběhy. Mě se líbil popis života včel a to, jak byly informace dětem mimoděk předávány. Z knížky jsem byla nadšená :)

21.05.2018 5 z 5

Ze začátku mě hodně bavil autor svými poznámkami...ale tak nějak postupem času jich bylo méně a méně a příběhy byly ... takové obyčejné, nijaké... nakonec jsem nedočetla.

21.05.2018 3 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Ze začátku byla knížka zvláštní, moc se mi nedařilo se začíst. Nakonec mě příběh velmi překvapil. Celkově se mi knížka nelíbila až tolik jako jiné knihy od autorky, ale byla zase úplně jiná, originální :) Pokud vyjde druhý díl, ráda si ho přečtu :)

01.01.2017 5 z 5