Eliška750 Eliška750 komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Úžasný nápad a zajímavé zpracování. Nepředvídatelný děj a vyústění je skvělé. Autor mě zaujal a podívám se po dalších jeho dílech.

20.01.2023 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásná oddychová četba. Postavy sympatické a příběh hezký. Romantika jak má být. ;)

05.01.2023 5 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Bohužel od mého vysokého očekávání z této knihy pociťuji ve větší míře zklamání. Myšlenka této knihy mi přijde zajímavá, ale nebyla úplně dobře zpracovaná. Přišlo mi, že jde skoro jenom o popis postav a trocha děje k tomu.

05.01.2023 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Příjemná oddechová kniha. Přečtena za jedno ráno. Místy i vtipná určitě se podívám po dalších knihách od autorky.

26.12.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Pár věcí mne v tomto díle vytáčelo, ale stejně to byl poměrně vydařený díl. Bohužel nepřekoná ten první. Velmi se mi líbilo, že se v tomto díle dával větší prostor i vedlejším postavám. Nemohu se dočkat posledního dílu.

08.11.2022 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Bohužel musím ubrat jednu hvězdičku, kvůli začátku. Vůbec jsem se nemohla začíst a skoro mě to nechytlo, ale jsem ráda, že jsem to dočetla. Moc pěkný příběh. Určitě si přečtu i jiné knížky od této autorky.

06.11.2022 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Kniha se mi zcela rychle zalíbila, nečekala jsem, že na mě zanechá větší dojem. Jediné co mě trošku mrzí je, konec. To nemění nic na tom, že se nemůžu dočkat, jak se budou události vyvíjet dále.

05.11.2022 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Kniha se mi líbila. Četla se dobře a s koncem jsem spokojená.

15.02.2021 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Moje pocity z knihy jsou smíšené. Ze začátku jsem se nemohla začíst a byl to trochu chaos. Ale konec nebyl tak špatný a četl se dobře.

12.02.2021 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha. Bavila mě a krásně se četla, takže byla hned přečtená.

08.02.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha byla fajn, ale znám lepší. Četla se dobře, takže byla přečtená rychle.

06.02.2021 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knihu jsem měla přečtenou hned. Bavila mě a těším se na pokračování.

05.02.2021 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Do knihy jsem se nemohla nějak začíst, ale absolutně nelituji, že jsem si ji přečetla. Velmi se mi zalíbila a určitě si přečtu další díly.

02.02.2021

Střípky času Střípky času Petra Slováková

Krásný fantasy román. Petr byl sympaťák. Zajímavý nápad, hlavně tedy čarodějové v Ostravě.

22.01.2021 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Krásná kniha, zajímavé příběhy a naprosto nádherné ilustrace.

22.01.2021 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Velmi zajímavá kniha, doporučuji všem. Sympatický detektiv Frost Easton tomu dodává šmrnc. Vrah si pohrává s myslí obětí, což mi přijde jako celkem originální nápad.

19.01.2021 4 z 5