eliska3246 eliska3246 komentáře u knih

Matka Matka Karel Čapek

Neskutečně silný příběh. Jedna z nejlepších knih z povinné četby, co jsem kdy četla.

27.01.2015 4 z 5

Kněžka Kněžka Michael Scott

Tahle série je naprosto skvělá. Miluju to propojení historie, mytologie a současnosti. Je vidět, že autor si s tím opravdu vyhrál, a že mýty a legendy jsou skutečně jeho vášní. Po téhle sérii se staly i mou.
Tohle je to pravé rozuzlení takhle dlouhé série. Všechno se obrátí vzhůru nohama. Nic není tak, jak se na první pohled zdálo. Epická závěrečná bitva/nebitva a konec na začátku. Jednoznačně nejlepší kniha z celé série.

09.12.2014 5 z 5

Válečník Válečník Michael Scott

Všechno se teď tak hezky zamotává a začíná se přiostřovat. Napětí nabírá na otáčkách a po přečtení tohohle dílu člověk nemá jinou šanci, než co nejrychleji sáhnout pro další!

Vědma Vědma Michael Scott

Tahle kniha je mou druhou nejoblíbenější z celé série. Opravdu jsem si tu zamilovala Perenellu. Navíc jsem zjistila, že můj vztah k pavoukům nemusí být vždy jen negativní. :D

09.12.2014 5 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Co se týče Čaroděje, musím říct, že se mi z celé série líbil asi nejméně. Byl na mě moc jednoduchý a nerozvíjející příběh.

Alchymista Alchymista Michael Scott

09.12.2014 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tahle kniha je mou nejméně oblíbenou z celé série. To ovšem neznamená, že není skvělá!

26.11.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha je naprosto boží. Vřele ji všem doporučuji. Nejskvělejší mi na ní přišel ten "placerskej slang". Ze začátku jsem klukům rozuměla zhruba každé třetí slovo, ale postupem času jsem si na netradiční obraty zvykla a než jsem knihu dočetla, už jsem se přistihla, že je používám také. :D

18.11.2014 5 z 5