ElenRiannon ElenRiannon komentáře u knih

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Kniha mě bohužel z celé série bavila nejméně. 1. a 2. díl se mi líbil, ale zbytek už byla celkem předvídatelná nuda. Alespoň u jedné z knih nemusel být happy end a mohlo to skončit jinak než žádostí o ruku nebo nehynoucí láskou. Snad se autorka nepustí do dalšího dílu a vymyslí si už jiné postavy, protože jejich spokojený život je jak reklama na dokonalou rodinku.
Ke druhému dílu se ale vždy ráda vrátím, protože Cam je super :)

27.07.2016 4 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Všechny knihy jsem četla ještě na základní škole a tehdy se mi hodně líbily. Dnes už to není úplně ono, ale vždy se ráda k ní vracím a přečtu si ji. Příjemné oddechové čtení na zajímavé téma. Docela by mě zajímalo, jak by vypadal film :)

07.06.2016 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Od knihy jsem neočekávala nic a docela příjemně mě překvapila. Druhý a třetí díl se mi líbil více. Nápad velmi dobrý a dobře zpracovaný :)

07.06.2016 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Nejtěžší bylo překousnout začátek a vyznat se v množství postav. Pak už kniha byla lepší, ale bohužel očekávání nesplnila, což je škoda, protože jsem autorce věřila, že to bude pecka :)

24.04.2016 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Rozhodně zajímavé doplňující čtení ke knihám :)

24.04.2016 5 z 5

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Přijde mi, jako by se autor snažil za každou cenu šokovat. Příběh se mi nezdál moc pravděpodobný. Na druhou stranu se to rychle četlo :)

24.04.2016 1 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Po pár stránkách jsem knihu odložila. Vůbec mě nezaujal příběh, hlavní hrdinka, prostředí. Nějak se mi asi nelíbilo nic. Ovšem nedočetla jsem to, takže se to mohlo ještě rozjet. Rozhodně souhlasím s komentářem evelýny :)

12.04.2016

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Kamarádka mi ji doporučila a na několik dní jsem se nemohla doslova odtrhnout. Mám pocit, že spisovatelka byla při psaní velmi dobře obeznámena s historickými událostmi, v některých chvílích sice něco málo nesedělo, ale hlad a krize obléhaného Leningradu byla velmi dobře vylíčená. Moc se mi ale nelíbily scény s Alexandrem na venkově, to jsem vyloženě protrpěla. Celkově však kniha ve mně zanechala výborný dojem. Zkusím druhý díl, ale moc neočekávám :)

12.04.2016 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Naprosto skvělé zakončení o kterém budete ještě chvíli přemýšlet. Člověk čte, čte a najednou je konec. Na célé sérii je nejlepší Geraltova kompanyje, tolik jiných, výborných lidí se sejde. Jen je škoda, že ne všichni došli až do cíle, to mi bylo opravdu velmi líto. Nejlepší fantasy poslední doby. :)

07.04.2016 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Snad nejlepší díl. Ono se to ale těžko hodnotí, protože skvělé jsou všechny. Hrozně dobře se mi četly pasáže s Vysogotou, byl to milý chlapík. :)

07.04.2016 5 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

U třetího dílu jsem skončila a víc jsem přečíst nezvládla. Zdálo se mi to pořád dokola a málo promyšlené. Nejlépe by bylo, kdyby autorka napsala jen jeden díl. Nebylo potřeba pokračovat dál :) (Už jen názvy všech knih mě iritují)

20.03.2016 2 z 5

To To Stephen King

Už nikdy se do umyvadla nebudu dívat stejně. :)

20.03.2016 5 z 5

9.7.1609 - Rudolfův majestát: světla a stíny náboženské svobody 9.7.1609 - Rudolfův majestát: světla a stíny náboženské svobody Jiří Just

Moc se mi nelíbil styl jakým byla kniha napsaná. Ale svůj účel nejspíš splní.

20.03.2016 3 z 5

Broumovská rebelie Broumovská rebelie Jaroslav Čechura

Kniha je velmi dobře a detailně napsaná....akorát to téma mě docela nudilo :D :)

20.03.2016 4 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Ignácius je naprosto boží postava. Místy jsem se smála nahlas. :)

Artušova smrt I. Kniha I–VII Artušova smrt I. Kniha I–VII Thomas Malory

Super téma, které mám ráda, ale prokousat se někdy nebylo lehké :) je to na delší čtení :)

India Place India Place Samantha Young

Vůbec mě to nebavilo. Hannah jsem měla docela ráda v předchozích dílech, ale teď mě nijak moc nezajímala. Marco ve mě taky nic nevyvolal a jejich příběh byl méně pravděpodobný, než v předchozích dílech. Úplně nejlepší by bylo, kdyby autorka skončila druhým dílem, protože sledovat všechny postavy a jejich dokonalé polovičky a děti.....prostě mi to přijde nějak málo pravděpodobné. Všichni jsou krásní, mladí a dokonalí, to mi trochu vadilo.

20.03.2016 2 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Už mi to přišlo místy pořád dokola. Ale i tak tam byly velmi zajímavé části :) vůbec nevím, proč se hrdince líbil nějaký člověk z knihovny, když Nate je přece jasná volba od začátku :D

20.03.2016 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíc. Cam byl sexy a líbilo se mi vykreslení postavy Jo :)

20.03.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Pozor SPOILER!
Kniha není špatná. Ale stejně jako první, druhý i tento díl byl předvídatelný. V některých situacích jsem si říkala, že hlavní postava musí být na hlavu, když si nevšimla vodítek ohledně toho, že Jax vlastní restauraci u Mony. Ale takové detaily se dají přehlédnout. Tři díly jsem přečetla během několika dní a od autorky si musím dát pauzu, abych nebyla dalšími díly jen zklamaná :)

20.03.2016 3 z 5