Ekniha. Ekniha. komentáře u knih

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Omg! Ja tuto sériu neskutočne milujem, T L Swan je pani autorka, každá kniha dokonalost

Originálne napínavé neskutočne žhave a vtipne! ten humor wow brutálny, už dlho som sa tak nenasmiala

Christopher a Hayden tu ich máme v pl je paráde a su skvelý, z toho laškovneho chlapa sa vykľuje totálna láska a Hayden tu holku milujem totálny protiklad a pri tom k sebe dokonale zapadnú
celá partia topka to ako su všetci spolu synchronizovaný a Edie

Zbaliť sa na 12 mesiacov.. predstierať že nemám prachy čo z toho bude?? Niečo fenomenálne! áno hľadanie seba samého

12 mesiacov byt niekym iným, spoznať kto vlastne je to je cieľ nášho Christophera.. a áno všetko to zisti + bonus najde Hayze

zo začiatku ma kniha pomalú slowburn linku ale počkajte, nenechajte sa oklamať ten výbuch príde a bude

Jednoducho ak tuto autorku nepoznáte chyba a rozhodne si ju píšte na zoznam. Veľké veľké odporúčanie

Dúfam že bude grada pokračovať a bude aj séria Masters,Spencer,Garcia prosím

18.08.2023 5 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Omg!! Toto bola opäť jazda

18+ !!!

Kde Danny skončil, James začína.. kde Brit nás vzal nás vezme aj Enigma

Musím povedať že názov knihy vystihuje asi 2/3 deja,zvracenost 50 odtieňov naberá grady a ja som čakala kedy sa niečo pohne milión otázok a ja potrebujem na ne odpovede.

Čítajte pozorne od začiatku, pretože nič nieje ako sa zdá a po 2/3 začína totálny masaker a vy nepustíte knihu z ruky pretože budete chcieť vedieť všetko

Boze a ten konec k sakru!

Sparrow Sparrow L. J. Shen

(SPOILER) Čo vy a dohodnuté manzelstvo v knihách?

Manzelstvo s donútenia
Dark
Mafia
Hate to Love

Rozmyslel jsem si to. V hlase měl tvrdost. Nehodlám tě nechat odletět. Nikdy.

Aaa omg áno! Úžasný Zrzka, ptáčatko Sparrow ona je tak skvelá, milujem jej odhodlanosť a prorizlu pusu nezľakne sa svojho vaznitela a hlavu drzi vztýčenú

Troy tak jo z neho išla temnota už zo stránok, proste viete že je to dabel a aj tak mu zobete z ruky až nakoniec dabel nebude ne stále to bude dabel

Máme tu dohodnuté manzelstvo alebo manzelstvo z donútenia? toto téma ja neskutočne milujem a zároveň tu máme temné Dark prostredie? Hallooo skvele kombo

Nečakajte hneď žiadne padnutie na kolena a lásku az za hrob ale máme tu menšiu top slowburn linku, ich temnost, chémia sarkazmus a hry.. su fenomenálne

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Druhé šanca
Dohodnutý vzťah
Učiteľka & tréner
Male mestečko
Hovorím áno,áno,áno!

Miluju to! Ilsa je pre mna top autor Drahú Avu som si zamilovala už od obálky a tu to nieje inak , nadhera!

Máte oblubene nejake tropy v knihách? Ja rozhodne a táto kniha ich ma hneď niekoľko

Športová romanca s nepredvídateľnou zápletkou, čakala som kedy dostanem svoje - Novine tajomstvo ale nejak som ho nezaregistrovala vadí? trosku!

Ak máte radi mužov z jazvou, tvrdohlavých s brnenim okolo srdca hrubších ako ľad v oceáne Tak ste tu správne! Ronan je boží aj keď niekedy ma už svojou nerozhodnostou štval som si ho úplne zamilovala

Nova.. holka omg! Je skvela uzasna a milujem ju, od začiatku až po poslednú bodku na zaver. Usmievavé slniecko ktoré vie čo chce, a ide si za tým

Športové prostredie je užasne ale ja som troska na ňom zavisla.. chémia a hallo Star Wars? Jezisi áno! Čo chceme viac?!

Ronan a Nova hráč a princezna majú neskutočnú chémiu totálne som im verila všetko od prvého stretnutia princeznu Leili

Už sa raz stretli a teraz su tu.. kde to nikto nečakal .. spozná Ronan Novu..?

Dohodnutý vzťah sa im vymkne spod kontroly a tu sa musí Ronan rozhodnut vsadí svoje srdce opäť na všetko?

Birthday Girl Birthday Girl Penelope Douglas

Slowburn
age gap

Wow wow wow #musthave jedna dokonalost

Kde zacat tento pribeh si vás úplne podmani.. zahoďte predsudky ..pretože tuto knihu nepustíte z ruky

Chémia je neskutočná..už dlho som nečítala tak totálne uveriteľný pribeh.. ktorému som verila od začiatku po koniec nečakajte žiadnu povrchnosť ani klišé predsudky zahoďte pretože keď chytíte do ruky tuto knihu pochopíte!

Toto si jednoducho zamilujete..budete sa pozerať na okolie inými očami..

Jordan tak ta holka je anjel s jedným snom na každé narodeniny si praje to isté želanie ..aké neprezradim.. ale už teraz sa pozerám na želania inak.

Pike omg! Tak holky držte si kalhotky pretože tento chlap je Chlap s veľkým srdcom.. všetkých “mojich knižných chlapov schoval do vrecka

Tu neexistuje že jeden má z nich “navrch obľúbený tu sú oni dvaja .. obaja

Táto kniha je proste Dokonalost s veľkým D. Od začiatku až po koniec, knihu nebudete chcieť pustiť z ruky..

30.11.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Dve znepriatelené rodiny jedna “nešťastná “ udalosť vedie k jednej dohode medzi hlavami rodín

Jedno dohodnuté manzelstvo , jeden manželský bozk jedna odveta

Máme tu ďalšie dohodnuté manzelstvo ,Dark romance s perfektnou linkou od nenavist k láske,, proste wow opäť som sa zamilovala od prvej stránky až po poslednú

Aida a Callum ako si idu doslova po krku robia jeden druhému naschval plny hnevu a sarkazmu ma bavili , ale ak obrátia nenavist k vášni a spoja svoje sily.. nestíhala som obracať stránky

V tejto “pohadke to ide tak nejak obrátene.. najprv svadba, potom sex a až potom láska ale že to stojí za to!

Aida tak ta holka je proste neriadená strela, prastena.

Super zápletka, skvele spracovanie, už sa teším na bratov Aidy pretože ti su omg!

Milujem tuto obálku

26.10.2023 5 z 5

Hriešna dohoda Hriešna dohoda Elizabeth O´Roark

Ak by som v tomto momente mala možnosť predať svoju dušu diablovi, pravdepodobne by som súhlasila

Tak toto bolo niečo! Obalka a anotacia rozhodne klame!

Čakala som nejakú kancelarsku žhavu dark romancu a omyl!

Niekedy to čo sa zdá byt dobré je vlastne zlé a to čo je na prvý pohlad zlé je v skutočnosti obranná masku za ktorú sa len dostať

Máme tu perfektnú slowburn linku ale ako sa presunieme za tuto časť OMG! Stránky budu horieť chtíčom

Hayes tak ten je totálny hajzlik ktorý sa snaží odstrašit ľudí okolo seba skôr ako mu ublížiš a Tali sa zas boji mysliet si že zabojovať o ňu stojí za to

Obaja sa chcú ochrániť pred jednou vecou no majú na to rozlične metódy

Milujem to od prvej stránky, je to skvele, sarkastické boží a pak žhave..ale jedno je iste budete čítať a nebudete to chcieť pustiť z ruky

27.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Kde neni temnota, tam neni ani místo pro svetlo..

Áno,áno áno! Máme tu druhý diel a tentokrat tu máme Tucka, neskutočne tesenie pretože krasku a hráča som si zamilovala

začiatok skvelý.. svadba? Ha! Žiadna svadba sa nekoná ale jeden útek z nej rovno do klubu áno!

Tak toto bolo boží, už dlho som sa tak nenasmiala hneď na začiatku knihy malo to grady humor a ta chémia

Jedna neškodná stávka, jeden večierok, jedna nezáväzná noc..ale dvaja rozdielny ľudia..

Ohnuté nie zlomené toto je skoro všetko v Tuckovom a Theresinom živote.. užasne to ako su silný a ani si to sami poriadne neuvedomujú hlavne Tuck

Jeho nedokonalosť, jeho chaos som milovala keď si obaja uvedomia kto sú bez masiek..ohhh ale začínajú aj pochybnosti je to osud..náhoda alebo..?
Najde princ svoju princeznu ?

Q: čo vy a hráči?

06.09.2023 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Dark/Mafia
Retelling

D.o.k.o.n.a.L.o.s.t toto slovo vystihuje tuto knihu. Od prvého slova akcia, dark tu proste cítite, ma to grady temnotu a hot scény joo

James moja nova knizna láskaje to totálny hajzlik a zmetek ale viete čo? tohto zloducha budete milovat, ale počkajte ak príde na scénu Hook a vtedy sa rozhodne bojte nemá zľutovanie

Wendy holka s prořizlou pusou a jeho achilova pata aj keď povodne mal s ňou iné plány no plány sa menia:)
kedy sa zmenili to nepostrehnete proste všetko tu plynie krásne, žiadne hluché miesto a vy hltáte slovo za slovom

Kapitoly kratke, striedanie z oboch pohladov perfektne a zápletka?! WOW! tak toto je fenomenálne.!.
Retelling Petra pana rozhodne ak hľadáte knihu ktorú nepustíte z ruky a prečítate jedným dychom toto je ona

Omg! Od obálky po epilóg proste dokonalost, ak máte radi Dark mafiuzlých badboyov toto rozhodne chcete!

Potrebujem 2.diel toto je moja nova závislosť !
Edit a reels nájdete na mojom IG: @ekniha

22.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

No kde začať.
Začiatok celkom super - vtipne vravím si jo to bude super a po pár stránkach BUM akoby niekto prepol prepínač, zrazu jeden pohľad na zadok a akože láska? Kde je nejaký začiatok?
Chémia nulová ani ťuk, proste nula- čakala som či predsa niečo ale hold nič
Kancelárske prostredie sľubovalo veľa ale k sakru kde ako zostalo?? Akože šéf a marketingová riaditeľka táto informácia ma stačiť???
všetko nejak uponáhľané bez chuti,bez chemie bez ničoho proste čítate ale nevnímate nič, všetko tak rychle bez obalu.. vášeň napätie kde to mám?!
Ale musím uznať niekedy to malo vtipné časti a začalo to miestami chytať grady ved predsa len dve identity a potom zase boom frnda broskvička fuchtlinka jezisi spomenutá toľkokrát že mi krútilo obočím.. a to tieto výrazy nejak neregistrujem ale tu iná káva
Tu idem proste proti prúdu keď vidím všetky nadšene reakcie okolo sa pýtam či som čítala rovnakú knihu

18.08.2023 3 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Nová téma?
Dospelý chlap s tromi holkami a zakázanej lasky k dcére jeho šéfovi a zároveň opatrovateľke jeho deti?

Neodolateľná je tu
Declan alias Mack a Frannie poďte ku mne

Age gap
Zakázaná láska

Tak toto dopadlo super, chcelo to vymeniť mladší ročník a nemohla som vybrať lepšie

Mac tata na plny úväzok bývalý námorník, slovník ako dlaždíc PS: jeho vyjadrovanie zbožňujem jaskynný chlap s telom ako hora a srdcom anjela pre svoje tri holky ach jo proste môj dalsi fiktívny chlap

Frannie ta holka vie čo chce.. a ide si za tím holky proste miluje a aj Maca aj keď je to tvrdohlavý trouba, no ak vidí že s týmto chlapom nepohne zlomil si mi srdce Declane

Nehľadajte žiadnu školskú romancu ale zrelých ľudí a ja som si to zamilovala,tri male holky su tu skvele a pri konci doslova uzasne

04.08.2023 5 z 5

Analýza lásky Analýza lásky Ali Hazelwood

(SPOILER) Veda je (znovu) sexi!

Hate to Love
Slowburn
Veda je sexi

Q: čítali ste hypotézu lásky?
Máme tu druhé pokračovanie a ja som sa už naň tešila pretože Hypoteza lasky bola za mna skvelá

Analyza lasky za mna trosinku slabšia, ako stále sme vo vedeckom prostredí ale tu mi zo začiatku niečo chýbalo

Slowburn linku ja teda môžem ale tuto som mala chuť oboch zaskrtit, mala som pocit že začiatok je viac vedecky a oni dvaja spolu sú v úzadí..

Bee holka s tetovaniami a piercingmi a Levi ticha hora svalov ktorý v blízkosti Bee stráca všetky schopnosti , pár nedorozumení a po 2 rokoch su späť

Budú pokračovať v nenávisti alebo sa Levi konečne preberie..

Ako pár odpadnutí mi nestačilo ale ako sme sa prehupli za 1/3 potom to už išlo ako v láske cez internet skoda že tam nebola rozvinutá viac táto časť a drama na konci by ani nemusela byt

Hatetolove bola super a čakala som vysvetlenie a prišlo a omg toľko zbytočných nedorozumení snáď ani nemôže byt

20.07.2023 4 z 5

Balada o láske až za hrob Balada o láske až za hrob Stephanie Garber

Nie nie nie.. musia mi chýbať stránky .. to nemôže takto skončiť

Čitali ste 1.diel bolo raz jedno srdce? Tak chápete ten koniec Vravela som si že 2.diel začnem keď bude 3.diel no viac som nevydržala

1.diel som koniec dlho nevedela predýchať ale tu? Autorka by mala zvážiť pribaliť ku knihe nejake upokojujúce prášky! Famózne!!

rozprávka o princovi srdc pokračuje .. tam kde sme skončili pokračujeme.. niektore odpovede prichádzajúale otázky aj tak pribúdajú nové

Milujem Jacksa je to presne ten typ bad boya.. ktorý za “tvrdou fasádou všetko skrýva XY krát som ho mala chuť uskrtit a objať zároveň

Celý pribeh je neskutočný.. akcie.. hate to Love linka fantasy svet autorka dokazala napísať 2.diel proste úžasne ale ten koniec?!..
ten koniec sa so mnou všetko roztočilo..
potrebujem 3.diel

PS: 3.diel už v maji :)

18.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Máte radi rozprávky? A čo tak knižný retelling?

Ak áno tak tu jeden máme na krásku a zviera

Tu pôjdem asi proti múru a recenzia bude asi neobjektívna pretože dajte mi retelling a som závislá áno úplne som tomuto príbehu prepadla

Krásku a zviera kto by túto rozprávku nepoznal no čo ak sme ju doteraz videli z nesprávneho uhlu?? Čo ak nám podsunuli tu “lepšiu verziu? Čo ak pravda je niekde inde?

Zmiatla som vás trosku? o to mi ide ta druha Belle je proste bomba Whitney je pani a dokázala z krásky a zvieratá spraviť nový pribeh

Kto je druha Bell a kto je G-Aston ?

Áno vidím všetky negatívne recenzie a tu proste je sto ľudí sto chuti a ja tento pribeh milujem :)

18.02.2024 5 z 5

Tieň v pahrebe Tieň v pahrebe Jennifer L. Armentrout

Tak toto bola jazda.. prológ vás vtiahne do deja celou svojou silou.. Sera bojovníčka.. nebojácna.. ale nikým milovaná ?doslova vycvičená len k jednému.. v deň zasnúbenia.. ale zlyhá..?

Skvelá linka dohodnutého manželstva .. ktoré nebolo naplnené ale osud nejde zmeniť .. alebo..?

Ash ako som ho milovala tak Nyktos mi lámal srdce.. môžete jedneho chlapa milovat a zároveň ho vyfackať? V jednej chvíli ho milujete, v druhej ho chcete roztrhať doslova

Zachránil som ti život a ty sa ma snažíš kopnúť?.

Napätie v knihe graduje.. chémia doslova horí pod stránkami oni dvaja su proste neskutočný myslite si že je to predvídateľne? Omyl.. čakajte jeden zvrat za druhým zimomriavky a napätie posledných cca 150 strán to nabralo také grady že a Nyktos ma začal štval každou stránkou normálne chápem Seru..

Autorka sa rozhodne radí medzi top autorky tohto žánru a dohodnuté manzelstvo proste milujem

28.12.2023 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

„Chtěl jsem všechno, co jsem si nezasloužil.“

Falošne manzelstvo
Sunshine X grumpy

Ja proste trop dohodnutého manželstva milujem.. dajte k tomu grumpy X sunshine a OMG!

Kde začať Rose a Jack nie ich vzťah nestroskotá ako Titanic i keď bude mať na mále

Začíname tak nejak od konca? Najprv svadba predstieraní vzťah nútená spoločnosť..a potom začiatok?
Možno sa to tak bude zdať..alebo niečo aj áno..ale omyl tu je ta romanticka linka perfektnáchémia boží

Jack.. tak tento chlap v obleku ma dostal do kolien..ako Rose.. zamračený mrzut..neschopný ukázať city? Omyl! Pozorne pozerajte..
Rosemôžem ju milovat? Môžem toto vecne usmiate slniecko budete proste žrať..

Tento príbeh je niečo iné sa bude zdať.. Jack to proste dal na inú úroveň

počet úsmevu Jacka Thorna?: 0

30.11.2023 5 z 5

Darling Venom Darling Venom Parker S. Huntington

Wow! myslela som že som pripravená na tento pribeh ale omyl! To čo som dostala ma prevalcovalo ako snehovú guľu
Tento pribeh mi zobral dych.. otvoril oči..

pozor varovanie na začiatku knihy neberte na ľahkú váhu!

age gap
odpustenia
trauma

Táto kniha je dokonalost v nedokonalosti.. myšlienky pocity..vina..odpustenie.. láska..silný emocionálny pribeh ktorý milujem od začiatku až po koniec

Nejde iba o hlavných hrdinov Charlie Kellana Tatumatoto je príbeh niekoľkých zlomenych duši a vy budete čítať so zatajeným dychom a fandiť im..

Kniha rozdelená na tri časti..s nádhernou grafikou a s krásnym posolstvom zobrala si mi dych a dala nový pohľad na život.

Kniha ktorá vás rozloží aby vás postupne opäť poskladala.. toto je Darling Venom a rozhodne patrí medzi top tohto roku!

08.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Tak tohle bola pecka!!! Totálne.. ja milujem knihy od whitney a táto je WOW!

Princatko, jedna noc, neplánovane tehotenstvo, jej budúci šéf..? Myslite že klišé? Rozhodne nie! Nálož romantiky sarkazmu fenomenálna?

Od prvej stránky to malo grady. Milujem začiatok hneď epilogom ktorá vás vtiahne hneď do deja a potom ideme spat od začiatku

Čakajú nás krátke kapitoly z oboch pohladov a nádherná grafika

Tyler William tak tomuto princatkovi som padla na kolena hneď ako vyšiel zo sprchy a Chloe wow! Jej “prorizla pusa a sarkazmus proste holka čo si nenechá nič diktovať

Jedným slovom top , toto proste milujem

27.09.2023 5 z 5

Princ Princ Devney Perry

Tak toto bolo brutálnesurové až skvele?!

Násilie / vraždy
Policajt/svedok
Motorkarsky gang

Oukej to je tak keď vás anotacia zaujme a poviete si že netreba čítať predchádzajúce diely..chyba!

Áno každý diel je o inom páre.. ja som čítala iba 1.časť a 2. kúsok a som si povedala že nevadi fakt omyl

Vidieť že diely su prepojené a je skoda ich preskočiť pretože tento romanticko krimi nádych vás vtiahne do svojho sveta celu bez milosti

Motorkarsky klub opäť ide na scénu ale ja milujem trop policajt a tentokrat nie zločinec ale svedok..
A ja som sa zamilovala od prvého stretnutia.. som v tom bola s nimi..

Luke Rosen je proste chlap so všetkým čo milujem.. a Scarlet ta holka so svojou prorizlou pusou sa k nemu dokonale hodila

To ich začiatočné oťukávanie ako okolo seba doslova kruzia po špičkách v jednu chvíľu vybuchne tornádom

A presne toto na knihách milujem.. krimi zápletku neprezradim ale je to surové a brutalne

08.08.2023 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Športová romantika
Utajená identita
Zlomené srdcia

Áno áno áno, Teagan je spat!

Letná romantika so sexi športovcom holkou trochu caklou v podnikani..?
Áno!
Prvá časť séria carolina coments začína Collinom a Harper. on lásku nehľadá, ona jej neverí
Jedno stretnutie so záhadným spolucestujucim a obaja nevedia zabudnúť no čo ak sa náhodne stretnú na online zoznamke a jeden vie kto je ten druhý a druhý nie? Čo ak / kedy príde zistenie?

Uzasne! Oni dvaja su skvelý, usmievala som sa pri ich sms ako blázon, pri vypočutý rozhovoru ktorý nemal byt vypočutý mi holka zlomila srdce ale dokázala to! Získala si ma potom spat no získa si aj Collina?

za mna ďalšia skvela letná romantika a z hokejové prostredia? Hallo Proste Top!

Omg a počkajte si na Ryan a Rhodesa tu ich máme iba v pozadí ale už teraz som bola z nich nadšená

31.07.2023 5 z 5