Ejv Ejv komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Je pravda, že jsem knihu četla přerušovaně, tak jsem se nejdřív moc nezačetla, ale konec? Páni, tak to mě fakt dostalo! .. "Všichni se změnili".. Nakonec moc dobře zpracovaná detektivka!

09.01.2021 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Byla to pro mě neznámá autorka. Přítel mi koupil 3 knížky, tak jsem zvědavá. :)
Nejdřív jsem se neuměla pořádně začíst do děje, ale pak mě zápletka příjemně překvapila. Takový zvrat.. to jsem opravdu nečekala.. A hurá na další díl!

07.01.2021 2 z 5

Divoký anděl 1 Divoký anděl 1 Enrique Torres

Jako malá jsem ten seriál zbožňovala! Když jsem tu knihu uviděla, nedalo mi to a musela jsem si ji přečíst..Jelikož už jsem dospělá, bylo to takové pohodové čtení, nic náročného, oddychová kniha. :)

10.04.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Je až neskutečné jak někdo.. v tomto případě Robert Bryndza dokáže napsat tak špičkovou detektivku! Můžu jen doporučit dál! :)

15.02.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Čekala jsem od děje víc, ale i tak jsem to přečetla až do konce. Série (Pět, hlasy a slepí ptáci) je sto a jedna. :)

18.12.2019 2 z 5

Superstar - první dáma Hollywoodu Superstar - první dáma Hollywoodu Kate Coscarelli

Tato kniha Vás úplně vtáhne do děje, četla jsem ji jedním dechem. Vřele doporučuji přečíst! :)

12.07.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší díl ze všech !

18.03.2015 5 z 5

Dívka, která se pomátla Dívka, která se pomátla Avery Bishop

Mě se kniha líbila.
Napínavé až do poslední chvíle. :)

05.02.2024 4 z 5

Temná strana Temná strana Danielle Steel

Měla jsem úplně stejný dojem, zhruba polovina knihy mě nebavila..
Ale musím, říct, že pak to gradovalo a aspoň pro mě, stála za to. Takže jsem ráda, že jsem ji nakonec dočetla!

14.09.2023 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Neuměla jsem se do knihy začíst, až tak za polovinou..
Pak jsem se zas neuměla od knihy odtrhnout! :D

13.07.2023 2 z 5

Recept na přežití Recept na přežití Michael Palmer

Pěkně se četlo, ale hodně slabý konec..

20.05.2020 1 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Mám hodně ráda detektivky, ale zrovna tahle mi asi nesedla. Do půlky knihy jsem se vůbec nezačetla, ale zajímalo mě to, jak se vše bude dál vyvíjet. Nakonec jsem se začetla a konec se povedl, zajímavý děj! :)

26.01.2020 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Nikdy nevíme, kdy vydechneme naposled. Zvláštní, jak takové příběhy, mě vždycky donutí přemýšlet nad svým vlastním životem.. Můžu jen doporučit dál! :)

02.12.2019 4 z 5

Dobrý život Dobrý život Martina Cole

Po dlouhé době jsem si zase něco přečetla. Tuto knížku mi doporučila mamka, ze začátku jsem nechtěla, nemám čas a takové, ale nedalo mi to a knížku jsem nakonec otevřela a pustila se do děje. A dobře jsem udělala! :) Knížku už jsem z ruky nedala, četla jsem ráno, odpoledne a večer. Prostě pořád, kdy byl čas. Příběh čím dál víc gradoval a já se neuměla odtrhnout. Taková knížka se mi hodně líbila, mám ráda knížky u kterých se sama zamyslím nad svým životem. A strašně jsem byla ráda, za to, když jsem knížku dočetla, že jsem šla za mamkou a mohly jsme to spolu rozebírat, protože jsem byla v šoku jak takový příběh může skončit. Doporučuji! :)

29.05.2017 5 z 5