Dobrý život

Dobrý život https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275115/bmid_dobry-zivot-pim-275115.jpg 4 52 12

Nejlepší věci v životě nejsou nikdy zadarmo. Cain Moran je legendou londýnského podsvětí. Má všechno, co si jen člověk může přát. Tedy... dlouho si to myslel. Pak ale potkal mladičkou Jenny, kterou na rozdíl od všech ostatních nezajímá jeho postavení ani peníze. Ona prostě jen chce být s ním. Zamilovat se do Jenny bylo pro Caina snadné. To těžší ho teprve čeká: bude muset oznámit své ženě, že se chce rozvést. Caroline však nechce o rozvodu ani slyšet: slib "dokud nás smrt nerozdělí" je odhodlána dodržet za každou cenu. A začne se svému nevěrnému muži i jeho milence mstít. Když je Cain odsouzen na doživotí, Caroline se může začít radovat, že dosáhla svého. Jen oddaná Jenny se nevzdává a dále si hýčká svůj sen, že když vydrží čekat dostatečně dlouho, jednoho dne bude moci s Cainem začít žít. Bude to dobrý život, ujišťuje sama sebe – protože netuší, že další těžké zkoušky na ni teprve čekají.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

The Good Life , 2014

čef
06.10.2022 3 z 5

Dobrý život to z pohledu hrdinů tohoto románu asi moc nebyl. Byla zde sice nehynoucí láska, ale hnusu daleko více. Jako v ostatních svých dílech, autorka do příběhu napatlala tolik keců, že se to skoro nedá snést. Příběh není příliš obsáhlý, jsou zde sice vraždy, porody, nenávistné potyčky a soulože, ale pro mne většinou nic moc, protože jsem to již četl ve všech románech autorky předtím. Nečtěte, pokud jste od ní četli již něco jiného, je to pořád stejná písnička.

oleg
26.02.2020 5 z 5

Pro mne odpočinkové čtení a baví mě,ráda si přečtu tento žánr a Martina Cole to umí,určitě nebyla poslední....

luciefeix
11.06.2018 5 z 5

chytla mě od začátku do konce . obdivuhodné co žena kvůli muži je schopná vydržet

Pilulka89
11.02.2018 3 z 5

Skvělé oddechové čtení.

hroneczek
18.12.2017 2 z 5

Kniha se dobře četla, byla zajímavá, to ano, ale toť vše. Byla dost předvídatelná, ke konci se opakovaly podobné fráze - pochopitelně s "dobrým životem". Určitě to není kniha k zahození, ale žádná sláva to také není. Martina Cole má určitě lepší počiny.

Ejv
29.05.2017 5 z 5

Po dlouhé době jsem si zase něco přečetla. Tuto knížku mi doporučila mamka, ze začátku jsem nechtěla, nemám čas a takové, ale nedalo mi to a knížku jsem nakonec otevřela a pustila se do děje. A dobře jsem udělala! :) Knížku už jsem z ruky nedala, četla jsem ráno, odpoledne a večer. Prostě pořád, kdy byl čas. Příběh čím dál víc gradoval a já se neuměla odtrhnout. Taková knížka se mi hodně líbila, mám ráda knížky u kterých se sama zamyslím nad svým životem. A strašně jsem byla ráda, za to, když jsem knížku dočetla, že jsem šla za mamkou a mohly jsme to spolu rozebírat, protože jsem byla v šoku jak takový příběh může skončit. Doporučuji! :)

jasmína
29.01.2017 4 z 5

Tady M. Cole opět zabodovala, aspoň teda u mě, ač to bylo docela drsné a ten konec mi ani neudělal mco dobře při té představě, ani jsem nemohla v noci spát.....

sabca
23.12.2016 3 z 5

Dneska ráno jsem knihu dočetla. Já ale na rozdíl od Monte se do další knihy Martiny Cole nepustím. Výhodou knihy byly krátké kapitoly, tak se celkem dobře četla.

monte
26.11.2016 4 z 5

Martina umí, tato kniha byla malinko slabší, ale nevadí, už se těším na další

Šánka
26.05.2016 4 z 5

A mně se to tentokrát líbilo, i když za ten konec jsem naštvaná. Jenže za všechno se platí i za dobrý život, ale někdy je to cena nejvyšší. Domovským prostředím autorčiných románů je opět londýnské podsvětí, prostředí drog, zločinců a bojů mezi gangy o moc, násilí.
Není to autorčina nejlepší kniha, ale nedám si pokoj a budu netrpělivě vyhlížet její další novinku.

putpuda
09.05.2016 4 z 5

Ale jo, dalo se to. Opět spíš takové vyprávění o tom, jak to v tom světě zločinu chodí, ale jedna z těch lepších, co za posledních několik let M.C. vyšly. Bohužel už to není ani Královna zločinu ani Hanebná kráska :(

Ale ikdyž vím, že další kniha bude to samé, stejně se budu těšit... Je to prostě Martina Cole ;)

zdehan
13.04.2016 4 z 5

Kniha je dobře napsaná pěkně se četla,přečtena za dva dny mě se moc líbila.

Martina Cole
anglická, 1958