Recept na přežití přehled

Recept na přežití
https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95987/mid_recept-na-preziti-77t-95987.jpg 4 32 32

Napínavý thriller v němž lékař, kterému umírající pacientka svěřila své tajemství, uniká před všemocnými chapadly mafie. Doktor Corey se snaží zachránit pacientku při náhlé mozkové příhodě. Těsně před smrtí předává žena lékaři klíč a žádá, aby jej odevzdal její dceři. Vzápětí mají o klíč neobyčejný zájem jiní lidé, kteří se jej snaží i za cenu ohrožení života doktora Coreye... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Dialog

The Corey Prescription

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Recept na přežití. Přihlašte se a napište ho.

Aduella
19.12.2023 2 z 5

Recept na přežití považuji za jednu z těch slabších od pana Palmera. Čtivé to sice je, ale tentokrát mne hlavni postavy nebyly sympatické (a tudíž mi bylo skoro jedno, co se s nimi stane) a zápletka podivně překombinovaná.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Romány pana Palmera jsou vynikající a pro milovníky tohoto žánru jsou tím pravým. Tento autor mně nikdy nezklamal a vždy jsem si jeho knihy s velkou chutí přečetla a občas se k ním s nostalgií vracím. Za mně paráda.

georginaa
19.10.2020 3 z 5

Opět je do příběhu zapletena mafie a umírající žena umřela na následky zranění. Ta stihla však předat doktorovi klíč, který má předat její dceři. Tím se rozevírá tajemství, které je velmi nebezpečné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Recept na přežití v seznamech

v dalších seznamech1x