e.hawe e.hawe komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Náhoda je dva svedla dohromady a ona mu učarovala hned v prvním okamžiku kdy ji za barem viděl, i když mu právě kazila kšeft.. Ji ten tajemný host na konci baru zaujal a něco na něm ji přitahovalo. On ji nedokázal nechat jen tak odejít, ona přijala jeho nabídku práce, aby mu mohla být nablízku. Krouží kolem sebe ale láska je spojí.

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování prvního dílu o síle lásky a rozhodnutích pro budoucí život jeho, jí a "jejich" dítěte. Na příběhu mě zaujal krásně vykreslený postoj muže ke zjištění že jeho milovaná je těhotná s jiným. Otcem přece není dárce s..... ale ten kdo miluje a vychovává.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Dojemný příběh o osudovém setkání a lásce. Knihy této autorky mě baví čím dál tím víc. Příběh okořeněný erotikou...

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Senzační čtení. Příběh prokládaný erotikou, jehož hlavní postavy mají charakter, perfektní literatura na víkend.

02.02.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Perfektní pokračování prvního dílu (Kinga). Přečetla jsem jedním dechem. Už se těším na další

02.02.2021 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Čtu postupně všechny díly, a Božský hráč zatím vede. Líbí se mi, že autorky v příběhu občas zmíní předchozí páry, ale hlavní dějová linie se točí kolem "přátel". Každý příběh mapuje seznámení dvojice, ale zatím jsem nenarazila na "vykrádání" předchozího dílu, vždy se příběh liší.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Červená knihovna o tom jak může skončit jeden úlet v baru. Příběh doplněný erotikou...

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Knížka nabitá sexem dovede správně naladit..

11.01.2021 4 z 5

Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) E. L. James (p)

Sice jsem dřív zkoukla film, než jsem se pustila do čtení, ale musím uznat že se mi knižní příběh líbí mnohem víc.

King King T. M. Frazier

Zpočátku mě kniha zarazila a chtěla jsem ji odložit, ale po pár kapitolách jsem nedokázala přestat a s Tyranem (2.díl) jsem je přečetla za víkend. Super čtení z drsnějšího prostředí.

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Dalo by se říct, že protiklady se přitahují - cílevědomá studentka a striptér.. Ale jeden v druhém objeví a zažehnou to pravé.

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

První láska byla ta nej a proto se k ní chce Leo vrátit. Přečetla jsem od autorky několik knih a čtení je opravdu poutavé ;)

11.01.2021 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Až skoro pohádkový příběh mezi dvěma ne úplně běžnými hlavními hrdiny. Super čtení.

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Různé příběhy na stále stejnou, nebo aspoň hodně podobnou pointou....

11.01.2021 3 z 5