DYRKA98 DYRKA98 komentáře u knih

365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok 365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok Judith Orloff

Kniha byla plná zajímavých informací. Díky knize jsem pochopila kdo jsem, a jak se sebou zacházet.

27.01.2022 5 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Kniha byla fenomenální!!!

19.12.2021 5 z 5

Co neSmíte vědět! 2 Co neSmíte vědět! 2 Michael Morris

Perfektní kniha.

24.09.2021 5 z 5

Whistleblower Whistleblower Jan van Helsing (p)

Další PECKA, Kterou jsem četla!!! Mohu jen a jen doporučit.

13.09.2021 5 z 5

Umění transformace Umění transformace Sandra Anne Taylor

Kniha mi spadla přímo shora! Byla nalezena.

20.08.2021 5 z 5

Můj životopis a mé vynálezy Můj životopis a mé vynálezy Nikola Tesla

Kniha se četla sama, měla svoje charisma a šmrnc doby v níž Tesla žil. Super!

10.05.2021 5 z 5

Síla pozitivního žití Síla pozitivního žití Norman Vincent Peale

Knihu - SÍLA POZITIVNÍHO ŽITÍ jsem objevila v zapadlém knihkupectví na vlakovém nádraží. Kniha je starší než já, ale myšlenky se zdají být nadčasové. Obsahuje mnoho příběhů. Kniha je vhodná pro čtenáře, kteří jsou nábožensky založení, ale i ateisté a skeptici by poselství pochopili.

05.04.2021 5 z 5

Svět bez hranic Svět bez hranic Joe Vitale

Bezvadná kniha, která mě nadchla a četla se skvěle!!! Autor nezklamal!

30.04.2019 5 z 5

Požádej a je ti dáno Požádej a je ti dáno Esther Hicks

Výborná kniha, inspirující!

09.08.2017 5 z 5

Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením Alue K. Loskotová (p)

Knížka opravdu skvělá, můžu DOPORUČIT!!! Měl by ji mít v knihovně každý člověk na světě!!!

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Nejúžasnější knížka, co jsem potkala, BESTSELLER (nic jiného)!!!!

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

TATO kniha mě změnila život!!!!!!!!!! Doporučila mi ji spolužačka ve škole a můj pohled na život se změnil!!!!!!!! DOPORUČUJI TENTO BESTSELLER VŠECH DOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Krásná kniha, která má moc. Přeji autorovi, aby jeho knihy byly věčné! - A nikdy nespadly do zapomění!

03.07.2017 5 z 5

Prostě si to přejte, a to s lehkostí Prostě si to přejte, a to s lehkostí Pierre Franckh

Kniha, která mi obrátila způsob myšlení. Jsem plná lásky a přání se mi SKUTEČNĚ plní!!! Myslela jsem, že za přáním se musí tvrdě jít, ale svůj postoj jsem změnila, když jsem zjistila že svět SKUTEČNĚ JE továrna na splněná přání!!!

Kosmická kniha: O vzniku života Kosmická kniha: O vzniku života Jicchak Bentov

Vážně TOP kniha!!!

11.09.2023 5 z 5

Od pozitivního myšlení k pozitivnímu životu - uskutečnění Od pozitivního myšlení k pozitivnímu životu - uskutečnění Kurt Tepperwein

Kniha byla dost inspirující.

11.09.2023 5 z 5

Theta léčení - Konkrétní nemoci a potíže od A do Z Theta léčení - Konkrétní nemoci a potíže od A do Z Vianna Stibal

Kniha je inspirující, popisuje léčbu různých nemocí.

Zázraky v praxi Zázraky v praxi Arielle Essex

Úžasná kniha

06.09.2023 5 z 5

Ženské příběhy II – Když promlouvá tělo… Ženské příběhy II – Když promlouvá tělo… Lilia Khousnoutdinova

Zajímavá kniha

01.09.2023 5 z 5