DvěTéčka DvěTéčka komentáře u knih

Zaslepení Zaslepení Carolina Neurath

Ale jo dalo se, ale znám i lepší knížky.

23.05.2021 3 z 5

Hvězdy svítí z výšky Hvězdy svítí z výšky Sidney Sheldon

Podle anotace to vypadalo že to bude nic moc...ale naprosto překvapilo! :O

22.05.2021 5 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Knížka patří mezi ty povedenější od autorky :3

22.05.2021 5 z 5

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

No ve zkratce nuda. Nic jineho než že se rodina obnažuje před světem doma stale dokola a dokola, slušně řečeno...žadné krimi v tom jsem tedy neviděla..

21.05.2021 odpad!

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nádhera až se uvolní pořadník v knihovně a budu si moct vypujčit i posledni díl tak to učiním, nádherná serie :3

20.05.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

První díl mi přišel malinko lepsi , ale i tak tahle serie je hodně slabá...

18.05.2021 2 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Třetí díl byl neuvěřitelný. Tuhle serii jsem si zamilovala hned na první stránce! Nadherně propracovaný svět, postavy, děj všechno! skoro 3/4 roku jsem čekala na tenhle dil a ted budu muset čekat na dalsi ještě déle, ale vyplatí se to je to neuvěřitelné. Mám chut jít se klanět spisovatelce k zemi. Nejde se odtrhnou.!

16.05.2021 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Ze začátku takové nic moc..pak lepší trochu.

14.05.2021 3 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Nádherný příběh, děj ani chvilku nezahálel, samá akce. Moc se mi ta knížka libila, čekala jsem že konec skonči dobře ale budu si muset počkat na další díl! Ke konci mi bylo hlavni hrdinky tak lito už že i slza ukápla a trochu prvkama mi to připomínala čtenářku. Každopádně kniha přesně podle meho gusta! :3

14.05.2021 5 z 5

Poppy Borůvková - Poprask na Akademii Poppy Borůvková - Poprask na Akademii Jennifer K. Brown

Druhý díl byl stejně dobrý jako první :3 škoda jen že u nás nevyšel i třetí díl :(

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Ze záčatku nic moc, ale od poloviny to začalo být napínavé i přes to že nemám ráda knihy kde se ubližuje dětem.

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Velmi se mi líbila :3

12.05.2021 5 z 5

Poppy Borůvková, narozená v pondělí Poppy Borůvková, narozená v pondělí Jennifer K. Brown

To byla tak krásná knížka že mám chut is ji přečíst ještě jednou :3

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Nádherná detektivka!

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Nadhera, miluji tuhle serii!

Syndrom Anastasia Syndrom Anastasia Mary Higgins Clark

Asi nejslabší knížka co jsem od autorky četla..

10.05.2021 1 z 5

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Kniha se mi líbila.

10.05.2021 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Narozdíl od předchozí knihy co sem četla tahle se mi líbila a na konci i slzička ukapla.

09.05.2021 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Děj zajímavý, ale osobně nemám ráda když se přelétá z postavy na postavu jinou v každé kapitole , je to matoucí a vadí mi to, takže přelousknuto světem letem jen..

09.05.2021 2 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Zajimavé čtení i když byla jen jedna mrtvola ke konci.

09.05.2021 4 z 5