DvěTéčka DvěTéčka komentáře u knih

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Všechny knihy od tohoto autora mi přijdou prostě báječné!

24.03.2021 5 z 5

Útěk Útěk Peter May

Opravdu zajímavý nápad na děj. Moc se mi líbily skoky mezi minulostí a součastností, které měli hlavu a patu :)

23.03.2021 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Z celé serie se mi líbila nejvíce, ubec sem se nemohla odtrhnout!

21.03.2021 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

No popravdě čekala jsem víc , znám i mnohem lepší fantasy knížky s anděli. Moc mě to nezaujalo tedy :(

20.03.2021 2 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Třetí díl nezklamal! Ještě lepší než druhý! S očekáváním se vrhám na čtvrtý díl!

19.03.2021 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

První díl moc nenadchl. Je to takové moc dlouhé, nudné, popis zdlouhavý tohodle, tamhletoho, jeho...no alspon to má nadhernou obálku :(

19.03.2021 2 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Oproti prvnímu dílu se mi druhý díl zdá malinko lepší, ale stále takové nic moc. Mám rada fantasy a anděly v knihách ale bohužel nevím je to takové neslané - nemastné.

19.03.2021 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Druhý díl ze serie se mi líbil o něco více než ten první. Je takový více poutavější a napínavější :)

17.03.2021 4 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Celá serie se mi moc líbila, těd už jen musím počkat zda do knihovny nepřidaji i poslední díl abych si ho téže přečetla :)

14.03.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Druhý díl nezklamal. Plno akce a napětí. Tak moc se mi příběh libil že jsem si obě knížky musela koupit i domů a s napětím čekám až vyjde třetí díl. Jak se totiž zdá na druhé straně tráva zelenější není, i když si myslíme jak krásné sady tam mužou být...

13.03.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Kniha mě zaujala hned od začátku, naprosto fascinující příběh.

13.03.2021 5 z 5