Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Sabine a. Maarten jsou moje oblíbená dvojka. A ani tento díl nezklamal. Super čtení napínavé od začátku do konce. Už se těším na další díl

20.01.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Poe a Tilly jsou skvělá dvojka a i třetí díl neztrácí na kvalitě. Děj vás vtáhne do světa tajných služeb a postupně rozplétáte jednotlivé nitky příběhu. Nechybí ani malé překvapeni nakonec.

26.09.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Dlouho mi trvalo než jsem se rozhodla začít číst další knihu od A. Mayna. Z posledního dílu série Naturalisty jsem byla zklamaná, ale tohle je úplně jiné a svěží čtení. Jessica je chytrá a vynalézavá agentka FBI. Děj vás vtáhne a nemůžete se odtrhnout

19.06.2023 4 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Hlavní postavy detektiva Forda a forenzní vyšetřovatelky Hannah mi sedly. Děj má spád a dobře se čte, takže sériový vrah posedlý krví nemá šanci. Vypadá to na zajímavou sérii.

09.10.2022 4 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Francis tentokrát stojí proti vrahovi, který se inspiroval starým Egyptem a jejich rituály. Mumie a kanafy jsou stopami, které je potřeba sledovat. Zatímco Marni vzdoruje Paulovi, který se urputně snaží rozbít její rodinu

14.06.2022 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Již třetí díl a laťka je pořád vysoko. Knížka je napínavá od začátku do konce a Frost si nemůže být vůbec jistý komu může věřit. A pořádná pecka nakonec samozřejmě nechybí.

05.10.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Musím říct, že Poe a Tilly jsou skvělá dvojka. Báječně se doplňují a opravdu mi sedli. Děj je napínavý až do poslední chvíle a nenechá Vás vydechnout. Nic není, jak to na začátku vypadá.

12.07.2021 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Super tak jako celá série. Hlavně druhou polovinu jsem přečetla jedním dechem. Jen já už bych konečně dala dohromady Avu a Luca.

09.05.2021 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Stejně skvělé jako první díl. Napínavé až do konce. Těším se na další

14.04.2021 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Poe a Tilly jsou naprosto skvělá dvojka. Perfektní čtení. Napínavé od začátku do konce. Moc se těším na další díl

11.05.2024 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tehle dil byl fakt skvělý. Napínavý, bez zbytečných průtahů. Nemohla jsem se odtrhnout, líbí se mi i druhá dějová linie s reportérkou Frostovou. Moc se těším na další díl

24.02.2024 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Druhý díl byl stejně skvělý jako ten první. Kay a Elliot se pouštějí do vyšetřování nového případu, kde nic nemusí být tak, jak to na první pohled vypadá. Přečetla jsem jedním dechem a už se moc těším na další

29.11.2023 4 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Andy Maslen

Druhý díl Henryho a Hannah zavede do vyšších společenských kruhů. Vyšetřování je tentokrát bez velkých dějových zvratů, ale i přesto se knížka čte dobře. Jsem zvědavá, co nového přinese zkoumání dávné smrtelné nehody.

27.11.2023 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Tak tenhle díl byl fakt pecka. Nemohla jsem se odtrhnout. Napětí od začátku až do konce. Lottie a její tým mají plné ruce práce s podivnými úmrtími. Tajně jsem doufala, že alespoň na chvíli bude mít Lottie v osobním životě klid, ale zřejmě jí není souzený

27.10.2023 5 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Série Freyja a Huldar se mi líbila a přečetla jsem všechny díly. Byla jsem zvědavá na další knížku této autorky a můj dojem je trošku rozpačitý. Děj nebyl špatný, napínavý s několika dějovými liniemi, ale to závěrečné protnutí bylo takové hodně zkrácené a asi jsem čekala něco jiného

20.10.2023 4 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Nina a její kolegové jsou můj oblíbený tým. A ani třetí knížka Vás nezklame. Děj má spád a když Vás vtáhne, nemůžete se odtrhnout, dokud nejste na konci. Skvělé čtení

02.09.2023 4 z 5

Hlava plná strachu Hlava plná strachu Rob Ashman

Tak tohle byla fakt jízda. Napínavé od začátku do konce. Honička za mstitelem, který napravuje to, co systém nedokázal. Roz musí předvést perfektní práci, aby zachránila co se dá. Moc se těším na další díl

13.07.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Kim a její tým patří k mojí oblíbené četbě. Jen tentokrát to nebylo úplně ono. Děj měl spád, nechybí ani souběžné vyšetřování a závěrečné překvapení. Oproti minulým dílům se Kim stává trošku empatičtější, ale další díl si určitě ujít nenechám

11.07.2023 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Tento díl se mi po dlouhé době líbil. Lottie se tentokrát drží hodně zpátky. Žádné vyšilování ani opilecké scény. Příjemná změna. Děj má spád a knížka je hodně čtivá. I když zápletka není pro citlivější povahy. Jsem zvědavá na další vývoj

26.01.2023 4 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Psycholožka Connie a inspektor Baarda jsou sehranná dvojka. Vzájemně se doplňují a jsou v patách únosci, který se snaží zrealizovat své sny. Dobré čtení a těším se na další díl

17.12.2022 4 z 5