Dragonian Dragonian komentáře u knih

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Skvěle napsaná fantasy! Už dlouho jsem takhle nehltal slovo od slova. V některých pasážích ani nedýcháte a čekáte, jak to dopadne. Už se těším na druhý díl.

07.06.2016 5 z 5

Zlato Arkony. Kniha první Zlato Arkony. Kniha první Juraj Červenák

Jde vidět, že se pan Červenák hezky vypsal a jde mu to lépe a lépe. Skvělé napsáno a udržuje stále v napětí. Už se těším na druhý díl.

12.05.2016 5 z 5

Goon #2: Mé vražedné dětství Goon #2: Mé vražedné dětství Eric Powell

Tam kde končí první díl, druhý pokračuje. Noví záporáci, nové hlášky. Goona prostě milujete ještě více.

23.04.2016 5 z 5

Goon #1: Nic než utrpení Goon #1: Nic než utrpení Eric Powell

Parádní komiksová jízda plná příšer a hlášek. Místy se budete smát hodně nahlas.

23.04.2016 5 z 5

Anin duch Anin duch Vera Brosgol

Velice příjemné komiksové počtení. Návrat do těch dob na střední škole, kdy to člověk někdy neměl lehké. Vykouzlí i úsměv na rtech a i nažene husí kůži.

22.04.2016 5 z 5

Kejda Kejda Dan Černý

Skvělá oddechovka. První půlka mi přišla taková zmatená a neučesaná. Od druhé půlky už je to skvělá akční jízda.

22.04.2016 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Kniha se velice těžko odkládá a nutí vás číst pořád dál. Skvěle jsem se u ní bavil, i když některé momenty jsou lehce předvídatelné. Milovníci starých her a celkové kultury 80.let si přijdou na své.

29.01.2016 5 z 5

Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Reinhard Kleist

Velmi silný příběh se zajímavou kresbou, která dokresluje atmosféru. Ale Maus na mě zapůsobil mnohem více.

29.12.2015 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kniha mě velmi bavila. Pokaždé, když jsem jí musel odložit, tak jsem se těšil až se budu moci k ní zase vrátit. Doporučil bych každému. Novodobý Robinson!

04.11.2015 5 z 5

130: Hodní, zlí a oškliví 130: Hodní, zlí a oškliví Nikkarin (p)

Parádní pokračování prvního dílu!

14.10.2015 5 z 5

130: Odysea 130: Odysea Nikkarin (p)

Parádní komiks! Luxusní kresba a velmi zajímavý příběh. Při každém prohlížení a čtení narážíte na nové a nové všci a odkazy, kterých jste si předtím nevšimli.

06.10.2015 5 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Pan Kopřiva opět nezklamal. A jde vidět, že i v ranku detektivky se umí otáčet a ohánět vším možným. Nechbí jeho klasický humor a přirovnání. Kniha se čte jedním dechem a je skvěle napínavá. Jenom mě trochu zklamal konec...

02.10.2015 4 z 5

Wolverine: Ještě žiju Wolverine: Ještě žiju Warren Ellis

Škoda, že to je takový krátký příběh... Jinak parádně vystavěný.

10.08.2015 5 z 5

Sex, drogy & cyb'n'roll Sex, drogy & cyb'n'roll Petr Heteša

Velmi svižný a čtivý cyberpunk! Kniha má spád a čte se skoro sama. Rozhodně doporučuju všem fanouškům cyberpunku.

28.07.2015 5 z 5

Nadace Nadace Isaac Asimov

Parádní čtení! Žádná akční záležitost, ale skvělé vystavěné politické intrikaření. Vřele doporučuji a jsem zvědav na další díly.

24.06.2015 5 z 5

Od Sepultury k Soulfly Od Sepultury k Soulfly Max Cavalera

Naprosto vyníkající autobiografie. Spousta věcí je zde zmíněna poprvé v životě. Přečteno jedním dechem. Poviná četba pro každého fanouška Sepultury nebo Soulfly.

10.06.2015 5 z 5

Planetary 2: Čtvrtý muž Planetary 2: Čtvrtý muž Warren Ellis

Dlouho jsem neměl takový zážitek z komiksu. Lepší než první díl!

05.06.2015 5 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Tak zatím to nejslabší, co jsem od Murakamiho četl. Takové nemastné a neslané...

29.05.2015 2 z 5

Hovory z rezidence Schlechtfreund Hovory z rezidence Schlechtfreund Džian Baban

Naprosto skvělé stripy. Tak dlouho jsem se u něčeho tak nenasmál!

26.05.2015 5 z 5

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Příběh takový slabší, zachraňovala to hlavně kresba. Kdo má rád Zaklínače v knižní podobě, tak asi nebude moc nadšen a skákat radostí...

21.04.2015 3 z 5