Dragoneria Dragoneria komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Konečně sem od thrilleru dostala co jsem potřebovala. V zádech mě mrazilo při každé stránce víc a víc. Příběh Thea byl skvělý. Není žádný superhrdina a je o mnoho lidštější postava. Konec byl brutální a krásně krvavý..To že některým chybí vysvětlení proč. U některých chorých myslí prostě to proč ani není. A pokud sociopat má takové dětství, jako tento sériový vrah, prostě je to jediná věc v které vidí uspokojení něco jako když my čteme knihu..

07.08.2019 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Lacey mám prostě moc ráda. Každá kniha autorky má šťávu, ale tahle knižní serie přeci jen vyniká. Možná je to tím že s postavami už jsme strávily hodně času. Lacey má prostě tu řeku v krvi.

20.06.2019 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Celou dobu od začátku do konce jsem jen plakala a nebo se strašně smála. Fantastický příběh ....

25.06.2017 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

Od autora mám přečteno vše a musím říct, že knihy z prostředí Baklyho a Koniáše mi sedí víc. Tahle je moc super Bakly se odhaluje až na duši a je skvělý jako vždy.

19.06.2017 5 z 5

Lovec duší Lovec duší John Edward Douglas

Od knihy jsem asi ze začátku čekala něco jiného, proto o hvězdičku méně. Téma seriových vrahů a behaviorální vědy mě fascinuje už spoustu let. podívat se na téma očima člověka, který byl u vzniku těchto metod vyhledávání pachatelů bylo zajímavé, znepokojivé, drsné. Vzpomínky a přemýšlení nad knihou zůstanou ještě dlouho ve mě.

20.06.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Opět se ukázalo, že pokud se nechám zlákat reklamou, zklamu se. Hodnocení dávám pouze za námět, který by mohl být skvělý, pokud by byl uchopen jinak. Styl psaní a vyprávění byl velmi strohý, málo přímé řeči tomu taky nepřidalo. Až mě to trošku zamrzelo.

05.07.2017 2 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Opět dokonalé nejde to přečíst bez závalu emocí ;)

25.06.2017 4 z 5

O olši, která nikdy nic nevzdala O olši, která nikdy nic nevzdala Miroslav Žamboch

Pěkný příběh, který ukazuje že v životě to není jednoduché. Přesto se dá vyhrát. Navíc je krátká a dá se stihnout hravě před spaním.

19.06.2017 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Tak hrozně sem se těšila na dalšího Theovo pátrání, a dostala jsem trochu něco jiného než jsem čekala. Kniha má výbornou zápletku. Věda opět hraje prim, jak to u Thea musí být. POZOR SPOILER: Teorie o tom že v USA je mnoho válečných zločinců schováno pro svou ,,užitečnost,, jsou staré a mnoho se jich zakládalo na pravdě, takže to mi až tak nevadilo. Ale ten zbytek nabádá člověka k tomu aby se z něj stal paranoidní, konspirační teoretik. Hvězdy ubírám za závěr, ale už se těším na další díl.

07.08.2019 3 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Podle mě jedno z lehčích děl od autorky. její knihy mám ráda a tak jsem se nemohla dočkat. Ze začátku jsem byla hodně skeptická k námětu, ale jak se příběh rozplétal byl stále uvěřitelnější.
!!SPOILER!!

Výměnu jsem z nepochopitelného důvodu vytušila téměř v začátku. O to nadšenější jsem byla když se mi to potvrdilo. Jen Ajax mě zklamal i když jeho pohnutky vlastně chápu.

09.04.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha je opravdu drsná ukázka toho jak to chodí za hodně zavřenými dveřmi. Přečetla jsem jedním dechem. Jediné co mě na knize zamrzelo byl konec. Tak nějak bych chtěla vědět víc...

08.08.2017 5 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Upíři jinak než je známe. Konečně se neblískají na slunci i když lidské choutky jim rozhodně zůstávají...

19.06.2017 4 z 5

Čas žít, čas zabíjet Čas žít, čas zabíjet Miroslav Žamboch

Příběh co se odehrává mezi ním a malým chlapcem mě dostal. Bakly nezklamal jako vždy.

19.06.2017 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Kniha se četla skoro sama. I když chvilku mi dalo práci vyznat se ve spoustě postav. Konečné vyuzlení bylo celkem logické. Pouze s některými politickými názory jsem se nemohla stotožnit, to byl ale čistě můj problém.
SPOILER: To že se M. zbláznil po smrti syna je pochopitelné o to více když zjistil minulost rodiny, své ženy. Po takových událostech je třeba vinu hodit na někoho jiného a taková nespravedlnost přeci musí být potrestána...

17.06.2017

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Četla jsem zatím všechny předchozí díly serie,ale tenhle mě dostal do kolen. Poprvé mě chytla více současná dějová linka. Myslím že ho budu rozdýchávat ještě dlouho možná proto že sama mám malé dítě.

13.06.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha byla zajímavá i když se mi nečetla ze začátku moc dobře. Nejdříve jsem si na styl psaní musela zvyknout. Konec mi příjde spíš jen narychlo dodělaný a ne moc logický. Nečekala bych že by se normální člověk takto zachoval..

08.08.2017 4 z 5

Hry na bolest Hry na bolest Petra Neomillnerová

Jedna z nejlepších knih tohoto žánru. Původně byli povídky psané pro SM web. Je skvělé že jsou vydané i knižně. Nádherná ukázka toho že méně je někdy více...

25.06.2017 5 z 5