Domča153 Domča153 komentáře u knih

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Jiné knihy od této spisovatelky mám rada. Tohle se ale nějak nepovedlo. Hodně jsem stránky přeskakovala jen abych se konečně dostala k něčemu zajímavému ….

19.09.2021 2 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Jako první jsem od autorky četla Černé lži, možná proto jsem od této knihy čekala víc. Když si v hlavě shrnu rychle děj, zní to dobře. Podle mě ale není vytěženo z knihy maximum. Přijde mi to nedotažené, zároveň se kniha hodně táhne (moc sexu, nebo zdlouhavý myšlenek hlavní hrdinky, které nás nikam nedostanou). Když už tam je nějaké “cvak” co znovu naláká pozornost, jen se to přejde. A já celou domu přemýšlím “to se to nen tak nechá? Neudělá se z toho bum?”
Kniha není vůbec špatná, líbí se mi že to není úplná zamilovaná klasika a je tam trochu “špíny”, nemyslím si ale že si za 2 roky vzpomenu o čem je.

18.09.2021 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Kdyby mi bylo 15 tak by to i šlo… přeslazené že jsem u některých vět přetáčela oči. Věty jedno velké klišé. Nevím… když nemáte už co číst tak budiž pokud by jste ale jeli do knihkupectví jen kvůli tomuto tak můžete na Wattpad vyjde to podobně.

30.06.2021 2 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knížka mě opravdu bavila. Vtipné dialogy, fajn zápletka jen bych ji ještě o par stran protáhla.

02.12.2020 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Tak tohle bylo opravdu špatný.

28.11.2020 1 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Začátek byl slibný. Avšak kniha mě nenadchla ... je více méně bez větší zápletky konec je hodně rychlý a celkově až na začátek ji chybí jiskra.

13.11.2020 2 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Popisek hezky neláká. Bohužel mě kniha moc nenadchla.. přišlo mi že tam ze všeho byl jen malý nerozvinutý kousek.

13.11.2020

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Takhle smíšené pocity jsem z knihy dlouho neměla.
Na jednu stranu dobrý na druhou stranu mi přišlo že je toho v knížce proste MOC.

05.11.2020

Pohlcena plameny Pohlcena plameny Petra Stehlíková

Ten konec ? A další navazující díl není ?
Lidi pokud se nechcete zbytečně naštvat nečtěte to. Ano pokračování je pěkné odhalí zajímavá tajemství ALE konce se nedočkáme.

14.10.2020

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Celá série zdlouhavá, sexuální scény už jsem později přeskakovala na mě je jich zbytečně moc, hlavní hrdinka je hrozně ukňouraná neumí si stát za svým Stark luskne prsty a už je vlhká a vše odpouští. Ze slova kun*a se mi obrací oči v sloup pro mě je to sprosté slovo a do romantických scén absolutně nepatří. Sérii zachraňuje detektivní děj který je ale bohužel až moc průhledný. Co si mi líbí je že hlavní hrdinka Je zaměřena na technologie.

08.08.2020 2 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

(SPOILER) Za mě je zde až moc velká podobnost s Bratrstvem černé dýky přesto to ale není tak dobré jako BČD. Wrath-Lucan více méně je první díl to samé .. vůdce skupiny se zamiluje do holky která je spojena aniž by to věděla s upířím světem, unesou ji zachrání ji velká láska konec.. skupina má i charakterově/vlastnostmi podobné členy. Zkusím další díl ale nemyslím si že se něco změní ikdyby zde nebyla podobnost s BČD knížka by nebyla nic moc ..

23.06.2020 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Pokud to někdo po této knížce chce vzdát (a věřte mi chápu vás...nebýt zvědavá nečtu další) tak to vydržte a nebo přeskočte na Malum ta je o poznání lepší, nebude vás tak rozčilovat a není tolik dětinská (netvrdím ale ze nebude chtit Madison stále nakopat a vysvětlit ji co to je pud sebezáchovy). Malum se stále drží příběhu je ale nějak dospělejší? Tudíž jestli vás zaujal námět ale sepsání již ne ..Malum to vylepší.

16.06.2020 1 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Za mě nejlepší ze série. Když jsem přečetla 1 knihu fakt jsem se do dalších musela nutit. Jsem ale rada že jsem se dostala Malum 1,2.
Kdyby takhle normálně byla napsána i 1 kniha myslím si že by sérii četlo více čtenářů.

14.06.2020 3 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Když pominu tu podobnost s 50OŠ, co ten useknutý konec? Kniha má opravdu slibný začátek ale pomalu to jde pak z kopce. Autorka se podle mě pokoušela do knihy narvat co nejvíc věcí a né všechny zvládla dotáhnout do konce. Ztroskotání, špatné vztahy s rodinou, BDSM, špatná minulost, nebezpečná práce/zajímavý případ... Je dle mého názoru na knihu o zhruba 380 stránkách proste moc.

08.06.2020 2 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

(SPOILER) Jsem jediná kdo fandil Romanovi? :D
Myslím ohledně toho aby byl s Georginou obzvlášť po tom co řekl ze toho nechá a odejde s ni.
Jinak kniha je lepší průměr. Nemusím se k ní v budoucnu znovu vracet ale nemám problém ji někomu doporučit jako oddechové čtení.

11.05.2020 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě zklamání. Největší zklamání bylo že smrt rodičů hlavního hrdiny je stejná jako z Batmana... divadlo, perly? Opravdu?
Místy se objeví vtipné pasáže což je tak jediné co knihu zachraňuje.
Navíc ta náhoda že 3 kamarádi si perfektně sednou se 3 kamarádkami..

04.05.2020 1 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Nebydlel v minulém díle náhodou Axe ve výcvikovém středisku stejně jako Creag??

27.04.2020

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Když začnete v knize přeskakovat věty a někdy cele odstavce je jasné že je něco špatně. Kniha úplně neurazi ale ani nenadchne. Některé vtipy byli příjemné a závěr z pohled “bouřliváka” na jejich první setkání byl příjemný bonus.

22.04.2020

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Jednoduše nevím.
Na jednu stranu se mi série líbila avšak byli tam momenty kdy jsem přemýšlela že to nedočtu.
Knížky jsou na můj vkus zbytečně strašně zdlouhavé. Popis nějakého domu je na celou stránku (SPOILER) a setkání s J. ve vězení bylo o pár větách které byly prakticky o ničem. Celkově mi některé situace přijdou až moc vyhrocené viz první knížka.

03.03.2020

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Začátek byl až neuvěřitelně slibný. Potom se ale Bitsy po návratu ze školy začala chovat katastrofálně - ufňukaná a upřímně i úplně hloupá.
Z knihy mám smíšené pocity. Za přečtení stojí ale stačí to jednou.

18.02.2020 3 z 5