Domča153 Domča153 komentáře u knih

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Kniha měla skvělý začátek ale potom to začalo být vše až moc urychlené a špatné. Postavám se měnil charakter během 2 stránek. Škoda.

17.02.2020 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Za mě nejlepší díl série

31.01.2020 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Kniha nic moc. Neříkám že je úplně nejhorší ale dobrá taky ne. Příběh mi přijde podobny padesáti odstínům. Některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky mi přišli až vtipné (hloupé)a její věcný brekot mě také zrovna neuchvátil.

24.07.2019 2 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha se dobře četla. Chvilkama byla vtipná což mám ráda. Děj taková romantická klasika.
Jediné co mi nesedělo bylo že pokud má bratr o sestru takovou starost jistě by si všiml jejich příznaků.

19.07.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě opravdu překvapila samozdrejme v nejlepším slova smyslu. Skvěle se čte a příběh je perfektní. Nejedná se o knihu na kterou po odložení na poličku zapomenete.

Spoiler:
Velkým překvapením byl pro mě závěr. Opravdu jsem do poslední chvilky myslela jak to v knihách bývá že to dopadne “šťastně”. Pod heslem: láska vše překoná. Což se zde nestane. Myslím si ale že to knihu nijak nekazí naopak ji to odlišuje.

19.07.2019 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Za mě tedy kniha bohužel ne. Nevím proč ani se mi dobře nečetla a příběh mi nesedl. Dočetla jsem ji jen ze zvědavosti.

17.07.2019 1 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Za mě nejslabší kniha od této autorky. Na konci jsem už věty přeskakovala.

15.07.2019 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha se mi líbila jako všechny od této spisovatelky ale konec mě zklamal. Začátek knihy se poměrně táhl (příjemně táhl bavil mě) a konec byl na můj vkus až moc rychlý. Ocenila bych na konci dalších pár stránek věnovaných Atlasovi a Lily. Například i odhalení Atlasovi o tetování Lily. Celkově jejich nové sbližování.

13.07.2019 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Knihu jsem přečetla za pár hodin a nešla kvůli ní vůbec spát je opravdu těžké se od příběhu odtrhnout.
Knížka je založena na těžkých tématech dokonce i vedlejší postava Eddie má svůj vlastní poměrně smutný příběh dětství.
Kniha ve mě vyvolala hodně emocí - smutek, radost, pochopení a mnoho dalších. Já osobně na takovéto knížky potrebuju klid určitě bych tohle nezvládla číst někde v aquparku.
Jediné co bych knížce vytkla je její začátek a vzájemné sblížovaní hlavních postav. Na můj vkus to bylo až moc rychlé avšak chápu že to bylo nutné kvůli budoucí zápletce. Za co má ale u mě kniha naopak plus je poezie sama ji nevyhledavám ale po tomto mám nutkání se do nějaké pustit.

09.07.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha ať už je to neuvěřitelné se mi líbila víc než ta předchozí. Přišla mi víc vtipná a zároveň smutná (konkrétně psané vzkazy pro sestru a závěrečný dopis mě dostal úplně). Stále ale platí mírné přehánění které mi na obou knížkách vadí.
Po přečtení Deanova pohledu je to jako když dokončíte puzzle lépe to snad ani vystihnout nelze.

08.07.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha mě upřímně překvapila. Čekala jsem klasickou oddechovku ale byl tu i zajímavý příběh který řeší opravdu vážné téma. Jediné co mi trochu zážitek kazilo bylo “přehánění”. SPOIER: Další co bych tam mít úplně nemusela byl barvitý popis smrti otce.
Mrzela mě smrt Lessie. Hlavně z důvodu že se nikdy už se Sky nepotkala.
V jednu chvilku jsem měla problém otce Sky plnohodnotně nenávidět po tom co vzpomínala na ty “dobré” chvilky s ním.

07.07.2019

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Oproti prvnímu dílu zklamání. Knížka má táhnoucí se poměrně nudný děj. Přečíst se to dá už se k tomu ale nikdy nevrátím přitom první díl si třeba časem ráda přečtu.

07.07.2019 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Začátek knihy mě opravdu nadchnul po první polovině mé nadšení mírně kleslo přesto se jedná o velice čtivou knihu.

07.07.2019 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Bohužel tento a předchozí díl za mě už nebyli ono. Hlavní pár v tomto dílu mě moc nezaujal a nejvíce jsem se vždy těšila na postavy z prvních 3 dílů.

02.07.2019 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Z celé série Božský podle mě nejlepší díl. Kniha je chvilkama opravdu vtipná. Jediné co mi na knize vadilo bylo oslovení Haničko.

02.07.2019 5 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou před 5 lety. Předtím jsem o ni nikdy neslyšela. Bavila mě a četla se skvěle musím ale říct že od té doby jsem na ni slyšela přehnané chvalozpěvy tudíž když jsem se k ní opět dostala čekala jsem strašně moc a už tomu chybělo to čisté čtení a bylo zde jen “tak a musí se mi to líbit” zkazilo mi to celkový dějem. Přesto knihu musím hodnotit plným počtem. Protože napoprvé se mi opravdu líbila.

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha mě bavila byla chvilkama i vtipná. K vodě jako oddechovka skvělé.

King King T. M. Frazier

Lidi pokud vám vadí vulgarita tak je logické nečíst knihu o gangu. A kde se vyskytují motořkaři protože tam sprostá slova prostě patří. Není důvod kvůli tomu tak zle hodnotit.
SPOILER:
Musím říct že smrt Prepa mě mrzela a zklamala. Dělal knihu svěží a vtipnou. Opravdu tam pak chyběl i v dalším díle. Chápu že bylo asi potřeba dat tam nějaký šok ale dát ho například na čas do komatu či něco takového by stačilo.

30.05.2019