Domča153 Domča153 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Knížka sama o sobě není nějak špatná , Tristan byl skvělý ale Claire mi chvilkami už lezla na nervy.

07.12.2021 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knížka mě opravdu bavila. Vtipné dialogy, fajn zápletka jen bych ji ještě o par stran protáhla.

02.12.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Začátek byl slibný. Avšak kniha mě nenadchla ... je více méně bez větší zápletky konec je hodně rychlý a celkově až na začátek ji chybí jiskra.

13.11.2020 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Takhle smíšené pocity jsem z knihy dlouho neměla.
Na jednu stranu dobrý na druhou stranu mi přišlo že je toho v knížce proste MOC.

05.11.2020

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Kniha nic moc. Neříkám že je úplně nejhorší ale dobrá taky ne. Příběh mi přijde podobny padesáti odstínům. Některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky mi přišli až vtipné (hloupé)a její věcný brekot mě také zrovna neuchvátil.

24.07.2019 2 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha se dobře četla. Chvilkama byla vtipná což mám ráda. Děj taková romantická klasika.
Jediné co mi nesedělo bylo že pokud má bratr o sestru takovou starost jistě by si všiml jejich příznaků.

19.07.2019 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Bohužel tento a předchozí díl za mě už nebyli ono. Hlavní pár v tomto dílu mě moc nezaujal a nejvíce jsem se vždy těšila na postavy z prvních 3 dílů.

02.07.2019 2 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Tak tohle byla oproti sérii začít znovu opravdu slabá série … vlastně i proti jiným seriím jiných autorů. Vše furt dokola, hrozně roztahaný příběh kterému by stačila jedna knížka a pak by to mohlo být dobrý. Některé části jsem musela přeskakovat… do jedné knížky slušný příběh ale tohle bylo špatný.

07.07.2022

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) Za mě nejlepší díl série.
Povaha Massima je jasná už od prvního dílu - agrese, kontrola. Je vidět ze je tam něco hodně špatně. Z Nacha udělala zase autora až moc cukrovkou vatu. Laura je 70% času pod parou…
Takže agresivní Massima, cukrový Nacho a opilá Laura = děj knihy.
Knížka je hodně mimo realitu. Na druhou stranu to byli i předchozí díly.
Mám raději delší epilog než jaký proběhl v této knížce. V závěru se dozvíme ze je Massimo v rámci možností hodný a stará se o synovce… trochu mi chybí pohled z jeho strany.. ten vývoj dál, například jestli šel zase na terapii apod.
Nemyslím si ze někdo tak egoistický a posedlí kontrolou by jen tak nechal odejít svoji ženu - ještě k jinému “bossu” aby ho ztrapnila před “obchodními partnery”.
Každopádně i tak je to nejlepší díl série. Na druhou stranu je otázkou jestli to poukazuje na slabost série po které mi díl přijde dobrý nebo na určitý vývoj autorky.

04.05.2022 2 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Knížku je složité hodnotit. Jelikož zde máme dva příběhy. Jeden má byt vedlejší a přesto zasahovat do hlavního, avšak ten vedlejší a to Rosie a Dean ve mě nechali víc emocí než Luna a Knight.
Tento díl je pro čtenáře Hříšníků, nebo alespoň pro mě, bolestivý a smutný.
Dean byl má oblíbená postava, zbožňovala jsem jeho pošťuchování s Rosei jejich chemii. A v tomto díle o Rosei přijdeme. Tato událost na sebe strhne veškerou pozornost z tohoto dílu. Luna a Knight nebyli špatní. Jen mě tolik nezaujali.
To že by měl byt Dean s Dixie se mi nějak zvlášť nezamlouvá a to že Rosie byla vyškrtnuta z pořadníku na plíce ? Pardon ale s tím jak jsou hrdinové v knize bohatí, jakého známe z předchozích dílů Viciouse …to mi neříkejte ze by nezvládl někde koupit/sehnat plíce ? Rozumím, autorka dala Rosie víc let než je s tímhle onemocněním běžné. Ale mohla vymyslet lepší alternativu - třeba ze se plíce neuchytila..z dílu jsem jednoduše rozpolcená a smutná.
Přála bych si aby se autorka vrátila ke psaní v kombinaci dospívání/dospělost.

17.04.2022

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Já to snad ani nezvládnu dočíst. Jsem přesně v půlce knihy a musím se do dalších stran nutit.
Hrozně jsem se těšila na další “nabušenou” sérii od Elle a přišlo bohužel zklamání.

02.03.2022

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Jiné knihy od této spisovatelky mám rada. Tohle se ale nějak nepovedlo. Hodně jsem stránky přeskakovala jen abych se konečně dostala k něčemu zajímavému ….

19.09.2021 2 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Kdyby mi bylo 15 tak by to i šlo… přeslazené že jsem u některých vět přetáčela oči. Věty jedno velké klišé. Nevím… když nemáte už co číst tak budiž pokud by jste ale jeli do knihkupectví jen kvůli tomuto tak můžete na Wattpad vyjde to podobně.

30.06.2021 2 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Tak tohle bylo opravdu špatný.

28.11.2020 1 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Popisek hezky neláká. Bohužel mě kniha moc nenadchla.. přišlo mi že tam ze všeho byl jen malý nerozvinutý kousek.

13.11.2020

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Když pominu tu podobnost s 50OŠ, co ten useknutý konec? Kniha má opravdu slibný začátek ale pomalu to jde pak z kopce. Autorka se podle mě pokoušela do knihy narvat co nejvíc věcí a né všechny zvládla dotáhnout do konce. Ztroskotání, špatné vztahy s rodinou, BDSM, špatná minulost, nebezpečná práce/zajímavý případ... Je dle mého názoru na knihu o zhruba 380 stránkách proste moc.

08.06.2020 2 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

(SPOILER) Jsem jediná kdo fandil Romanovi? :D
Myslím ohledně toho aby byl s Georginou obzvlášť po tom co řekl ze toho nechá a odejde s ni.
Jinak kniha je lepší průměr. Nemusím se k ní v budoucnu znovu vracet ale nemám problém ji někomu doporučit jako oddechové čtení.

11.05.2020 3 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Nebydlel v minulém díle náhodou Axe ve výcvikovém středisku stejně jako Creag??

27.04.2020

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Jednoduše nevím.
Na jednu stranu se mi série líbila avšak byli tam momenty kdy jsem přemýšlela že to nedočtu.
Knížky jsou na můj vkus zbytečně strašně zdlouhavé. Popis nějakého domu je na celou stránku (SPOILER) a setkání s J. ve vězení bylo o pár větách které byly prakticky o ničem. Celkově mi některé situace přijdou až moc vyhrocené viz první knížka.

03.03.2020

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha mě upřímně překvapila. Čekala jsem klasickou oddechovku ale byl tu i zajímavý příběh který řeší opravdu vážné téma. Jediné co mi trochu zážitek kazilo bylo “přehánění”. SPOIER: Další co bych tam mít úplně nemusela byl barvitý popis smrti otce.
Mrzela mě smrt Lessie. Hlavně z důvodu že se nikdy už se Sky nepotkala.
V jednu chvilku jsem měla problém otce Sky plnohodnotně nenávidět po tom co vzpomínala na ty “dobré” chvilky s ním.

07.07.2019