Doli Doli komentáře u knih

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Moji obrovskou chybou bylo nejdříve se podívat na seriál a potom si přečíst tuto skvělou knihu. Miluji příběhy jednotlivých postav a miluji i postavy samotné. Každá z nich má svoje kouzlo, které mi v některých knihách u postav chybí. Už se nemohu dočkat až se dostanu na konec celého tohoto eposu...

23.01.2013 5 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Prostě hustej nářez. Opravdu dobře čtivé. Už se těším na pokračování.

14.04.2019 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale nakonec mě kniha chytla a nepustila. Ovšem na plný počet to nemá. Uvidím jestli se další díly rozjedou už od začátku nebo budu muset přetrpět 1/2 knihy než se objeví očekávané.

21.02.2018 4 z 5

Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Neil Gaiman

Jedním slovem: Bomba !

26.05.2016 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

To je jízda. Prostě upíři, jak maj bejt, Žádný srandovní stmívání a True Blood. Od začátku až do konce nářez a pěkně hustej.

25.03.2015 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Super četba.Oba hrdiny jsem si ihned zamiloval. Tak teď ještě Vichry zimy a budu úplně spokojen.

03.03.2015 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Moje první od Kotlety a já se bavil. Často jsem si říkal na čem asi pan spisovatel ujíždí, ale každý máme určitý druh fantasie, tak proč ne. Jak už tady někdo psal hlavní postava je opravdu místy na profesora moc drsňák.

23.02.2015 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Po Ženě v kleci druhá nejlepší knížka z oddělení Q. Příběh v pozadí únosů byl drsný a neuvěřitelný. Autor se opravdu vyznamenal. Jediné, co mi ke konci knihy chybělo byl případ pistole s hřeby, ale určitě se zase objeví v nové knize.

11.08.2014 5 z 5

Kuchařka pro mladé muže, aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůsobit na dívku Kuchařka pro mladé muže, aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůsobit na dívku Nicole Seeman

Dostal jsem nejspíš z recese, ale obsahuje pár dobrých receptů, které mohou ženu opravdu ohromit. Tato mini kuchařka je napsána jednoduše a recept zvládne i úplný amatér. Jestli se k ní dostanete, mohu doporučit její koupi.

06.07.2014 4 z 5

Neuromancer Neuromancer William Gibson

Knihu mi doporučil kamarád (Ajťák). Když jsem ji začal číst byl jsem rozhozen různými slovy, které jsem slyšel poprvé. Jenomže jsem to překonal a zjistil jsem, že kyberpunk je to pravé pro mně. Hlavní postava neoplývá takovým tím charisma jako postavy v jiných knížkách, ale to se dá lehce přejít. Vedlejší postavy jsou vesměs zajímavé a páru z nich bych přál vlastní příběh. K světu, který W. Gibson vytvořil, tak můžu říci pouze tolik: ,,Wow!" Pro mně výborná kniha, která mně v táhla a po dočtení vyplivla, ale já chtěl víc...

01.10.2012 5 z 5