dogiska dogiska komentáře u knih

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Druhý díl, se celkem táhnul a téměř jsem čtení knížky vzdala. Ke konci po vynoření Atlantidy, se to rozjelo a zbytek jsem dočetla jedním dechem. každopádně ten konec - celkem zklamaní. Čekala jsem něco jiného.

27.04.2018 2 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížku jsem dlouho odkládala, nyní jsem se k ní konečně odhodlala a nelituji. Knížka je velmi čtivá, místy člověk neví co čekat a naopak je místy zase předvídatelná. V pár úsecích jsem brečela smíchy. Doporučuji všem co mají rádi fantasy.

21.03.2018 5 z 5

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Opět přečteno jedním dechem. Většina knížky byla o dohadování dvou kohoutů, ale konec měl nečekaný spád, který mě naprosto dostal. Škoda, že tam nebyla víc rozebraná Yuky, ale třeba to bude v dalším díle.

12.03.2018 5 z 5

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Druhý díl - přečtěno jedním dechem, knížka se mi velmi líbila. Jejímu váhání mezi dvěma příteli, kteří by za ni dali život naprosto rozuměla, ale bylo mi líto Tamiho jak mu to vůbec neusnadňovala.

08.03.2018 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Knížka byla velmi čtivá, měla přečtenou během jednoho odpoledne. Každopádně jsou tam nějaké věci moc natahované, které by se dali zkrátit a naopak jiné věcí více rozebrat. Jinak se mi knížka námětem moc líbí.

07.03.2018 5 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Druhý díl mě od první chvíle pohltil a konec zaskočil svým otevřeným koncem.

Pak jsem zjistila, že vyšly ještě další dva díly.

Třetí díl - Železná královna - úplně nečekaný průběh a konec, kdy Ash dodrží svůj slib a půjde hledat způsob jak být s železnou královnou a po cestě ho bude doprovázet Puk.

Čtvrtý díl - Železný rytíř - cesta na konec světa pro duši, aby mohl zpět za Megan do Žlelezné říše, byla dlouhá a plná překvapení. Místy jsem uronila pár slz když Ash s Pukem našli místo věštce dávno mrtvou lásku Ari. Ta je na dlouhé cestě na konec doprovázela, tak jsem ji moc nevěřila, že nechce Ashovi ublížit. Nakonec se pro něho "obětovala", aby mohl být s Megan. Happy End :)

18.02.2018 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Začátek hodně nudný, že jsem se do čtení musela nutit, ke konci se to rozjelo natolik, že jsem se nedokázala odtrhnout.

Do poslední chvíle jsem si myslela, že si Cal vybere Mare, ale radši šel za tím k čemu byl předurčen. Tento vývoj se dal čekat, ale i tak mě konec zamrzel.

07.02.2018 4 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Ten konec? To jako vážně? Na jednu stranu super na druhou mi bylo Kelsea líto.

10.01.2018 3 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

do cteni jsem se musela nutit, druhou polovinu jsem prolitla skrz citace jinak by me to unudilo k smrti.

10.06.2020 2 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Třetí díl trilogie byl naprosto úžasný. Nějaké pasáže se dali předvídat, nechyběly však vtipné monety i překvapivé zvraty v ději. Dafne me vytacila ze byla tak sebestredna a nechala Helen a Lukase tak trapit s doměním že jsou přibuzni. Kazdopadne zaver naprosto skvely.

29.03.2018 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Napinavy dej,ktery byl misty prekvapujici. Vytaci me Dafne protoze jeste nerekla pravdu ze nejsou s Lukem pribuzni. Tesim se na dalsi dil

25.03.2018 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Neskutečně úžasné zakončení celé série. Uvítala bych i více podrobností poté co se vrátili do světa lidí. A ten dopis na konci? David nezklamal :)

17.03.2018 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Posledni dil me velmi zklamal. V cele knizce se natahuje pribeh a zakonceni zadne. Oproti dilum 1-3 byl 4.dil zklamani

04.03.2018 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Dlouho jsem knížku odkládala a mrzí mě, že jsem po ni nesáhla dříve. Super oddechové čtení.

01.04.2018 5 z 5