dikyna dikyna komentáře u knih

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Od toho se nedá odtrhnout. Pořád se něco děje a za chvilku je to úplně jinak. Super čtení. Doporučuji přečíst.

03.05.2020 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Naprosto super čtení. Nevím proč jsem to odkládala. No Tillie si prošla fakt peklem. Co všechno zažila,no mazec. Dokonce jsem i brečela.

03.05.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tenhle díl byl lepší než první. Dost emotivní,ke konci i slza ukápla.

04.04.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Prostě wau ????. Mám ráda tyhle pohádky,můžu si pěkně prožívat s nima tu úžasnou pohádku a odplout od reality ???? a o to přeci jde. Mě se to moc líbilo a Ryder byl prostě úžasný ????

15.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Mám ráda knihy s mafii. Tohle byla skvělá kniha,četla se sama. Leka byl zlatíčko a Bitsy byla super. Za mě skvěle čtení.

29.02.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Za mě super.Musela jsem pořád číst,nešlo přestat.

07.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Prostě wau. Po dlouhé dobe mě knížka vtáhla do děje. Bylo to super, nešlo přestat. To jejich popichovani ????. Reed byl prostě miláček. Taky jsem si pobrecela.

16.12.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Byla jsem mile překvapená. Kniha se četla sama. A ten konec jsem teda fakt nečekala,ten mě teda překvapil.

10.12.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Hodně moc smutná kniha od začátku, ale určitě stojí za přečtení.

10.12.2019 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Super kniha, líbí se mi, že se dozvíte jak probíhá dal život lidí i z minulé knihy. Oba si prošli hrozný životem, měli spoustu nástrah a nakonec to oba zvládli. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Těším se na další.

31.10.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Super kniha, pořád se něco dělo. Nešlo se od knihy odtrhnout. Těším se na další.

17.10.2019 5 z 5

Stmívá se dřív Stmívá se dřív Sabina Zelená

Moje 3ti kniha od Sabiny a opět nezklamala. Byl to opravdu, krásný a smutný příběh. I slza ukapla. Příběh opravdu ze života. Určitě doporučuji přečíst. A těším se na další knihy této autorky.

13.10.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Super oddechovka na dlouhé večery. Ten konec byl tak sladký.

06.10.2019 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Kniha se četla sama. Je zajímavé si přečíst život i z mužského pohledu a zažívat s ním ty problémy a zamilovanost. Občas mi bylo líto Tea, jak všechno obrací hned k horšímu, ale Erik byl miláček. Určitě stojí za přečtení.

20.06.2019 5 z 5

Nejdelší cesta domů Nejdelší cesta domů Sabina Zelená

Druhá kniha této skvělé autorky.Kniha se mi moc libila,opravdu ze života.Vtáhne vás pěkně do děje a nejde přestat číst,dokud není konec.Těším se moc na další knihy této autorky.

24.05.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha super, začátek byl takový akční a konec už moc sladký. Ale stojí za přečtení, romantiky není nikdy dost ????

26.02.2019 5 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

Krásná knížka a Matylda byla úžasná až do konce. Trošku mě šokovalo jak to s ní a Finnem skončilo.Doporučuji ke knížce i kapesnicky. Těším se na její další knížku.

14.08.2016 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Co dodat,prostě knihy od Abbi miluju:-)

30.12.2015 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Uzasnej pribeh,slzy tekly.Doporucuju precist.Ja se vzdycky do knizky tak vziju,obdivuju ti co to dokazou takhle napsat.Proste knizky miluju.

08.11.2015 5 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Krasny.Nekdo treba rekne,ze ne,ale pro me je to krasny pribeh.Hodne smutku,ale o tom je zivot a nekdo ho ma docela dost kruty.Za me uzasny.

08.11.2015 5 z 5